13/05/2019

Clasament general MTB Cupa Moldovei

Pentru erori va rog sa ne contactati pe e-mail la contact@cronometrajonline.ro
Pentru vizualizare optima setati browserul de mobil in modul desktop.
PozitieConcurentMasculin/femininOrheiul Vechi XCMVelo Power OdobestiMTB DragomirnaBUCOVINA MTBMTB ROMANTOTAL
1DUCA BOGDAN M68,7765,7583,5370,7674,21363,02
2ROMAN IONUT ALEXANDRU M67,2458,0983,5670,7765,65345,31
3PAL HORIA M65,6956,1774,0164,5263,97324,36
4MOCANU EUGENM65,1754,7275,3760,5560,87316,68
5SIMION GEORGE SABINM61,8654,2972,4160,3158,75307,62
6TONCU IONUT M58,7549,4769,8260,3057,91296,25
7PAL EUGEN STEFAN M57,7547,7272,7753,0860,09291,41
8CATARGIU VALERIU M55,8143,9964,4657,2751,12272,65
9TABARA CONSTANTIN M48,9640,5659,7144,1545,08238,46
10RIMNICEANU ROXANAF46,9838,8056,9343,5449,23235,48
11MARIN SEBASTIAN M60,770,0069,8354,3117,84202,75
12CERVINSCHI MIHAI M54,3543,3861,4037,15 196,28
13TANASA MADALINM29,30 69,0746,9249,81195,10
14CRACIUNESCU VASILE DORIN M43,8938,8061,8249,89 194,40
15GAFITA IOANA MIHAELA F28,2912,0160,4637,0849,23187,07
16PREDA RAZVAN M65,1754,89 60,56 180,62
17BEJAN MIHAELA F22,6131,4245,7637,8640,23177,88
18GALATANU ADRIAN MIHAIM  66,4153,9552,66173,02
19GIRIGAN VLADUTM29,93 66,3937,8316,95151,10
20TORNEA ALEXANDRU M  63,1741,3946,44151,00
21RADEANU LUCIAN STEFANM33,3916,3940,1639,1719,83148,94
22CRACIUNESCU STEFAN IONUT M 32,1857,8043,6613,31146,95
23MAXIM CIPRIANM  56,9644,0345,64146,63
24Vasiliu Alexandru M31,8315,3637,1039,5117,08140,88
25AGAFITI TIBERIUS ANDREIM31,8913,6837,9337,4817,11138,09
26HOGAS RARES CONSTANTINM33,36 40,1641,1520,14134,81
27GHERGUTI ADRIAN M28,6613,9534,2137,3216,77130,91
28ILIE COSMIN GABRIEL M30,4413,4235,3233,5616,82129,56
29HAJI DORINM  68,9657,16 126,12
30MAGUREANU ALEXANDRUM28,2212,8634,3931,9017,10124,47
31TEMELIE DRAGOSM 14,7237,0552,1416,49120,40
32OPREA CALINM  37,9462,4119,15119,50
33SANDU MUGURELM60,49  56,72 117,21
34PLOTNIC NICOLAEM39,80 68,98  108,78
35JUNCU IOAN BOGDAN M31,9114,9638,89 18,98104,74
36PINTEA VLAD VALENTIN M32,8415,41 37,9918,19104,43
37SANDU CRISTIAN M 13,9936,3936,4916,71103,58
38GAFITESCU DANIELM  48,1838,1613,73100,07
39AONOFRIESEI ALEXANDRAF 10,6949,9138,43 99,03
40CRACIUNESCU MARIAF 33,1428,1723,3713,3197,99
41AGAFITEI ROBERT M 11,8134,0434,7616,4797,08
42BOGUS VASILEM  51,10 43,6694,76
43COMAN CIPRIAN M29,1713,4234,22 16,7193,52
44DAVID MIHAIM  37,9436,4617,5891,98
45DANALACHE FLORIN GHEORGHEM42,01 48,18  90,19
46MARICIUC SERBANM  35,9954,20 90,19
47STAICU OCTAVIANM22,61 26,7225,8014,2189,34
48IVANOV-MERA CRISTIANM  34,3834,9416,7286,04
49FLOREA MARIUS M 10,6629,5530,8514,4985,55
50BADARAU GABRIEL SILVIU M27,259,6933,52 15,0385,49
51MERTICARIU ADRIAN M26,9711,8531,70 14,9485,46
52ZBRANCA LAURENTIUM  33,4434,0616,5584,05
53STOLERI GEORGEM  33,8333,5016,4583,78
54IANCU CONSTANTIN M18,858,7425,8226,45 79,86
55BLASCIUC ADRIANM  32,6131,0415,4779,12
56BARBU NICU ANGELINM  32,0131,2715,0278,30
57COTLET CIPRIANM  30,4132,0015,1377,54
58FLUTUR MIHNEAM  32,1530,3115,0377,49
59URECHE IOSIFM  77,38  77,38
60SAMOHIN PAVELM26,9311,75 38,61 77,29
61CHIRIAC VASILEM  31,6029,5415,3276,46
62BURUIANA ADRIANM  59,64 15,0774,71
63SANDRU MIHAIM  28,7332,3413,5374,60
64BALAN IONUTM  30,3629,9613,8774,19
65CONDREA MIHAIM  26,5932,2114,8573,65
66URITA CRISTIANM  30,1028,1614,2372,49
67CORDOSAN RADUM  72,33  72,33
68SMETANIUC FELIX DOMINICM  30,3629,3511,6271,33
69PETREA IGOR M24,9510,78 34,61 70,34
70MOVILA BOGDAN M 11,0330,9728,16 70,16
71ROMAN MIRCEA-DANIELM 10,2428,5930,52 69,35
72POPTAMAS CRISTIANM  34,0734,50 68,57
73FODOR FLORINM19,80 24,7123,97 68,48
74TANASE RARESM  33,8634,36 68,22
75BACAUANU MATEIM  28,9424,3614,8168,11
76BABUTAN IOANM  67,36  67,36
77ANANIESEI OVIDIU DUMITRU M  25,3227,8814,1367,33
78FABIAN KAROLY PALM  67,23  67,23
79Aprodu PetruM66,29    66,29
80Sobennicov AndrewM65,48    65,48
81Ciumer MaximM65,18    65,18
82ALBERT KALMANM  64,36  64,36
83SOLOVASTRU DENISM  32,4731,83 64,30
84TABAC SERGIUM21,698,04 34,44 64,17
85Slevoaca Gheo M  26,9723,6813,3163,96
86DOLCEAN FABIANM  27,3423,6112,5563,50
87SIGARTAU LEMUELM  62,46  62,46
88AXANEI ADRIANM  31,0731,27 62,34
89BERECKI GABRIELAF 9,5827,7824,240,0061,60
90TCACIUC SEBASTIANM  30,8429,90 60,74
91Moisiuc Rares M   40,6119,8360,44
92Коваленко ДмитрийM60,43    60,43
93FRINCU ANDREI-BOGDANM 7,8827,0425,36 60,28
94ELEKES LASZLO M   60,07 60,07
95RODILA GABRIELM  59,82  59,82
96Cretu AlexandruM59,81    59,81
97DABIJA LUCIANM 12,8931,13 15,4659,48
98SOLOVASTRU PAULM  29,7929,56 59,35
99TCACIUC STEFANM  28,8329,96 58,79
100Voluta ValeriuM57,78    57,78
101Visan Ilie AdrianM57,75    57,75
102BREABAN GABRIELM  57,75  57,75
103ROSU GIGI M21,259,11 27,28 57,64
104Dubovii SpiridonM57,16    57,16
105MOISUC ALEXANDRUM  27,3729,78 57,15
106Constantin Iordan M   57,05 57,05
107Gritco NicolaeM56,96    56,96
108SPAC ADRIAN OCTAVIANM  29,3327,57 56,90
109OLARU BOGDANM  31,3425,55 56,89
110Bratucu Adrian M    56,8056,80
111ASOFRONIEI ALEXANDRUM  22,5921,8111,8656,26
112COCLEA FLORINM  54,89  54,89
113CHETA SILVIU M 11,32 26,7216,6954,73
114POSTOLACHE LUCIAN  M    54,7054,70
115CHIOSEAUA CRISTIANM  54,66  54,66
116COTET CIPRIANM  28,0826,26 54,34
117MITREA MARIANM  54,05  54,05
118Letikova IrinaF53,89    53,89
119BALINT MARIUS M   53,61 53,61
120Tofan Andrei M   53,59 53,59
121Дырул ВиталийM52,49    52,49
122Cotiga TatianaF52,46    52,46
123JUNCU VICTOR M   52,29 52,29
124MIRCIOI CRISTIAN M 52,10   52,10
125Кочук ПетрM51,87    51,87
126Miron Sebastian M   51,68 51,68
127IRIMIEA ADRIANM23,17 28,26  51,43
128BUTNARU ANDREIM  34,49 16,7851,27
129Паламарчук ЮрийM51,08    51,08
130DUTA IONEL M 50,93   50,93
131Prasolov AlexandrM50,92    50,92
132Gabor Gabriel Nicolae M   50,80 50,80
133Мамайский ОлегM50,54    50,54
134MAXIM IONUTM  25,1325,32 50,45
135Tentu GabrielM49,79    49,79
136Bors DenisM49,25    49,25
137VALEANU IONUTM  32,99 15,9248,91
138Cristei DorinM48,85    48,85
139Bejenari DumitruM48,47    48,47
140Литвинов АлексейM48,16    48,16
141BABEI VASILE SORIN M    48,1548,15
142Власенко АлексейM48,04    48,04
143Labo DenisM47,91    47,91
144IACOB STRUGARU RADUM23,31 24,35  47,66
145Balcu Marian M    47,6147,61
146DUBAN STEFAN IONUTM  24,8322,75 47,58
147PUIU MIHAI RAZVAN M   46,91 46,91
148CIUCHI ANDREI M   46,39 46,39
149ASAFTEI IONUT ALEXANDRUM  30,66 15,7246,38
150TARAN VALIM  31,33 15,0346,36
151Sakharylenko PavloM46,25    46,25
152DANTIS MARIAN M 11,25 34,99 46,24
153Cotrus AdrianM29,30   16,4745,77
154Tudos SergiuM45,53    45,53
155Bizom Ovidiu M   30,8714,5245,39
156ACATRINEI ALEXANDRU M   45,24 45,24
157Rata AlexeiM44,75    44,75
158MINEIUSC DUMITRU M    44,7444,74
159Timercan OlegM44,62    44,62
160Badescu Sebastian Ionut M    44,5344,53
161MAGUREAN MARIUS DANIEL M   44,10 44,10
162Berariu Mihai M   30,9312,9943,92
163Vrancean CalinM43,72    43,72
164MANASTIREANU GEORGEM 43,65   43,65
165BALASZ LASZLO M   32,6210,9843,60
166MOISIUC GHEORGHEM  30,07 13,5043,57
167Vicol Alex M   28,6814,6343,31
168Isache Adrian M   28,6114,7043,31
169Derihvist AlexandrM43,12    43,12
170IRIMIEA IULIAN M   27,1515,3042,45
171LACATUS OVIDIUM  22,2219,99 42,21
172Gore IgorM42,10    42,10
173ZONTEA DANIEL M   42,09 42,09
174CONDURACHE ANA CATERINA F41,420,00   41,42
175ANDREI LUCIAN M    40,7840,78
176SAUCIUC LUCIAN M  20,0820,62 40,70
177Motco Emil M   40,63 40,63
178PANIN AlexeiM40,49    40,49
179MELINTEANU IULIAN M   40,43 40,43
180Banaru SergiuM40,31    40,31
181Toma Cosmin Stefan M   26,7713,5440,31
182STEHL DRAGOS M   40,27 40,27
183ROTARU MARIUS M 10,65 29,54 40,19
184TANASE SORINM  40,13  40,13
185GHEORGHITA ANDREIM  26,74 13,3340,07
186ZABORILA BOGDANM  20,0619,99 40,05
187ZABORILA GIANI IONELM  20,0619,99 40,05
188Muntean Aurelian M   25,7814,2139,99
189Puiu Paul M   39,91 39,91
190Marin Laurentiu Cristian M   26,9612,9539,91
191Stefanescu Viorel M   26,5913,2839,87
192DANTIS OTILIA M 9,99 29,64 39,63
193Ivanov Gabriel M   39,42 39,42
194BURLACIOC ANATOLM  39,15  39,15
195IONUT APOPEIM  39,06  39,06
196Ganev IuriiM38,68    38,68
197VASILICA IULIAN MIHAI M   38,09 38,09
198Durlestean ArturM37,97    37,97
199Gaidabura ElenaF37,95    37,95
200MACOVEI ROMEO M 37,66   37,66
201Majos Endre M   37,47 37,47
202MIHAI MATEIM  19,6817,68 37,36
203ZEGREAN DARIUSM  37,15  37,15
204TAL DANUT M   23,8313,1436,97
205DAN TIFREAM  35,97  35,97
206STRETEANU CIPRIAN M   35,83 35,83
207CARSTIUC DANIELAF  23,41 12,2235,63
208ILISEI ALEXANDRUM  35,62  35,62
209Dragos Bogza M   34,60 34,60
210MIHAI VALERIU M   23,2011,3434,54
211Calugaru Danut M   34,49 34,49
212STROIE ALEXANDRU M   34,48 34,48
213Butnaru Andrei ionut M   34,43 34,43
214MANICUTA MONICA F 34,24   34,24
215Ciuhan Adrian Florin M  16,9417,12 34,06
216Olaru Stefan M   34,06 34,06
217ACHIHAII ANDREIM  33,79  33,79
218POPA PETRINI M   33,46 33,46
219Turchaninov AlexandruM33,32    33,32
220SIGARTAU ALINM  32,64  32,64
221CIMPAN CALIN M   32,63 32,63
222BOGZA DRAGOSM  32,46  32,46
223NECULA ANDREI M 15,93  16,4932,42
224SUCIU VASILEM  32,36  32,36
225Pelcer Anton M   32,14 32,14
226PETENCHI SERGIUM  32,04  32,04
227SZASZ MARC LUCIANM  32,03  32,03
228COVASAN MARINEL M   32,03 32,03
229Leahu PavelM31,96    31,96
230KINCSES ALEXANDRU CTIN. M 14,94  16,7431,68
231SPOIALA CRISTIANM  31,46  31,46
232BALINISTEANU CIPRIAN MIRCEAM  21,26 9,6830,94
233FILIP ALEXANDRU M 12,83  17,9630,79
234HELBET FLORIN M   30,77 30,77
235MOHAN MARCEL SORIN M   30,74 30,74
236Ciobanu Mihaita M   30,72 30,72
237FARCAS PETRU GABRIELM  30,68  30,68
238Gheorghe Moisiuc M   30,61 30,61
239GILCA CIPRIANM  30,52  30,52
240CRISTEA TUDOR M 14,13  16,3930,52
241LAURENTIU MARIUSM  30,51  30,51
242Juncu MihailM30,51    30,51
243LAZAR LILIANA F   19,4910,9730,46
244Guzun SergheiM30,43    30,43
245BUZDUGAN PETRU MARCELM20,689,70   30,38
246FODOR ALEXM  30,35  30,35
247Vlonga Eliad M   30,20 30,20
248Орлинский АндрейM30,13    30,13
249Cernei TudorM30,07    30,07
250MOLDOVAN MARIN NICOLAEM  30,06  30,06
251Raneti Dan M   29,98 29,98
252Palana Andrei M   29,95 29,95
253Racu SergheiM29,93    29,93
254SAMI LEONTEM  29,68  29,68
255BERARIU MIHAIM  29,58  29,58
256Evtodienco SergheiM29,51    29,51
257STANICA MIOARA F   19,1810,1829,36
258ZACHIROV RENATM29,34    29,34
259Напарчук СергейM29,33    29,33
260Cocorin DmitriiM29,03    29,03
261BOGDAN MARIUSM  29,00  29,00
262COCIERU BOGDAN ILIEM  28,89  28,89
263Robota Vlad Cosmin M   28,82 28,82
264SCHIOPOIA NECULAIM  28,73  28,73
265LIPSA CIPRIAN M 13,13  15,6028,73
266Zabavschii VladislavM28,70    28,70
267TINCU CRISTIAN M   28,53 28,53
268Обицкий СергейM28,45    28,45
269BARAGOIU MATEIM  28,28  28,28
270FLUTUR ANDREASM  28,26  28,26
271Gorsheniov OlegM28,26    28,26
272Зарицкий СтаниславM28,21    28,21
273CIURARU MARIUS M   28,17 28,17
274VARTOLOMEI ROBERT M   28,08 28,08
275PETRACHESCU COSMINM  13,73 14,3328,06
276Buliga Vasile M   27,99 27,99
277HULUBEAC MIHAI ALEXANDRUM  27,84  27,84
278Balaban VadimM27,79    27,79
279Сенин ВикторM27,77    27,77
280Cirlan PetruM27,69    27,69
281Puiu Gabriela F   27,65 27,65
282Антипов АнатолийM27,61    27,61
283Ghimbovschi NicolaeM27,52    27,52
284CERLINCA CRISTIAN DUMITRUM  27,48  27,48
285Crihan George M   27,29 27,29
286VITA EMILM  27,28  27,28
287MATEI HAVRISCIUCM  27,06  27,06
288TRUSCAN DANM  27,06  27,06
289TUDOR-IOAN PRELIPCEANM  26,98  26,98
290CORDUNEANU MARIUSM  26,75  26,75
291PETCU BOGDAN M   26,72 26,72
292MOLDOVAN LIGIA DANAF  26,70  26,70
293ONICA ANDREIM  26,67  26,67
294Marales Razvan M   26,66 26,66
295Carpov DenisM26,60    26,60
296Clement Claudiu M   26,59 26,59
297BOGHIAN RADU M   26,34 26,34
298IACOB ALEXANDRU COSMINM26,34    26,34
299Lusmanschi BogdanM26,31    26,31
300DUDICI CLAUDIU DENISM  26,25  26,25
301LEONTE BENIAMINM  26,14  26,14
302DANELIUC MARIUSM  26,13  26,13
303STAMATE GABIM  26,08  26,08
304Mogildea DanilM25,95    25,95
305IONESCU SORINM  25,86  25,86
306Constantin MarianM25,76    25,76
307VORNICEANU VLADM  25,54  25,54
308Cretu IoanM25,49    25,49
309Scafaru GrigoreM25,46    25,46
310Atanasie Cosmin M   25,43 25,43
311Ignat Manuel George M   25,41 25,41
312VLAD LORINM  25,38  25,38
313RAGUSITU SASA M   25,36 25,36
314DOROBAT VLAD M 9,96  15,3825,34
315Revulet OlegM25,29    25,29
316Valentir AlexandrM25,28    25,28
317Lomachin NichitaM25,22    25,22
318Loghin Constantin M   25,10 25,10
319BARON ADRIANM  25,04  25,04
320Cebotariov SergheiM25,03    25,03
321Savu Cristina-Florentina F   25,00 25,00
322LEONTE FLAVIOM  24,83  24,83
323Voluta CristianM24,71    24,71
324PASAT DAVIDM  24,65  24,65
325Andronic NeluM24,46    24,46
326COPERZA BOGDANM  24,28  24,28
327BOCA IOAN STEFANM  24,27  24,27
328TOMA ALINM24,27    24,27
329Stavar CatalinM24,23    24,23
330Коломеец СтаниславM24,20    24,20
331Usik NicolaiM23,99    23,99
332Mogildan IlarionM23,94    23,94
333RAGUSITU MARIUS M   23,86 23,86
334FLUERAS MIHAILM23,72    23,72
335Safir IulianM23,71    23,71
336Burmistr RomanM23,63    23,63
337Tirca Alex Dragos M   23,57 23,57
338COROPCARIU FLORINM  23,54  23,54
339Spaiuc Aliona F   23,49 23,49
340Широкий АлександрM23,43    23,43
341Petrariu DoruM23,33    23,33
342Honceru StefanM23,32    23,32
343Lupascu MateiM23,31    23,31
344Botnari AlexeiM23,30    23,30
345BUTNARU IONELM  23,28  23,28
346Costun AdrianaF23,27    23,27
347buhnila ovidiu valentin M   23,25 23,25
348SIRETEAN VASILEM  23,21  23,21
349Juravliov AlexandruM23,10    23,10
350Corai MarinM23,08    23,08
351COMAM ANDREI-SORINM23,03    23,03
352Asaftei AlexM22,92    22,92
353Svetenco DenisM22,90    22,90
354Cazacu ConstantinM22,84    22,84
355Gudali RomanM22,68    22,68
356Sporis VitalieM22,67    22,67
357Budeanu ValentinM22,57    22,57
358Киевская ИринаM22,57    22,57
359Castravet PiotrM22,55    22,55
360ANITA RAZVANM  22,53  22,53
361Brega IvanM22,46    22,46
362Silisteanu FlorinM22,42    22,42
363Musteata LilianM22,31    22,31
364Hunter GreenM22,20    22,20
365Omelianov NicolaiM22,19    22,19
366Sava MarianaF21,88    21,88
367NICUSOR PAVELM21,81    21,81
368VORNICEANU OVIDIUM  21,80  21,80
369SLAVNICU CIPRIANM  21,79  21,79
370Drahnea VladM21,73    21,73
371Vacarciuc ValentinM21,60    21,60
372Terna AlexeiM21,50    21,50
373Lavric CristianM21,48    21,48
374Rodina АnnaF21,46    21,46
375Visinschi SergiuM21,42    21,42
376Barcari SergheiM21,30    21,30
377Смирнов СергейM21,09    21,09
378Bortes MariusM21,04    21,04
379MACSIM CLAUDIU M   21,00 21,00
380Corcimar MihailM21,00    21,00
381Fascio PhilippeM20,96    20,96
382Babaev DenisM20,94    20,94
383Garbalau AnastasiaF20,94    20,94
384Vlase Alexandru M   20,91 20,91
385Tsvihun AnastasiaF20,84    20,84
386Oleinic EugeniuM20,79    20,79
387Dascalu Vlad M   20,70 20,70
388VERLAN ALEXANDRUM20,46    20,46
389JITARU OVIDIU M   20,41 20,41
390Gradinariu Victor M   20,32 20,32
391Rastasanu DenisM20,28    20,28
392ALBOI SERGIUM  20,02  20,02
393Mirtu RaduM19,98    19,98
394Savciuc DenisM19,85    19,85
395BESA MIHNEA M   19,82 19,82
396LAZARIUC OVIDIU M   19,82 19,82
397Havriliuc RazvanM  19,65  19,65
398BOJESCU SEBASTIANM  19,46  19,46
399Tanase MihailM19,27    19,27
400Craciun Adrian M   19,15 19,15
401Butnariu Daniel M   19,01 19,01
402Condrea AdrianM18,99    18,99
403COTLET AMOSM  18,91  18,91
404Ciocan SilviuM18,87    18,87
405ICHIM MARIUS-CATALINM  18,86  18,86
406Sitnov IaroslavM18,83    18,83
407NANU-MUNTEAN ALEXANDRUM  18,79  18,79
408Aftenii RomeoM18,79    18,79
409Raileanu Liliana F   18,77 18,77
410Ciainac EugeniiM18,71    18,71
411GAFTONEANU MARCEL M   18,70 18,70
412Цветков СергейM18,60    18,60
413Postolache Radu M    18,5118,51
414COLIBA COSMIN M    18,4818,48
415Finari PetruM18,39    18,39
416Finari RaduM18,38    18,38
417Fedotcenco DenisM18,29    18,29
418BURLACU IULIAN M 6,64  11,4618,10
419Ciocan AdrianM18,02    18,02
420Hagiu GheorgheM17,95    17,95
421Mariuta IgorM17,88    17,88
422Costin TudorM17,80    17,80
423Ovidiu CRESTINM17,66    17,66
424Huma IulianM17,55    17,55
425Zastavnetchi DmitriM17,43    17,43
426Talpes Octavian M    17,1117,11
427Nastase Radu FlorinM17,01    17,01
428Movila Andra – Lavinia F   16,79 16,79
429Dobre Andrei M    16,7316,73
430RACU COSMINM  16,71  16,71
431MODREANU IONUTM  16,71  16,71
432MIRAUTA ALEXANDRUM  16,70  16,70
433MIRAUTA SORINM  16,70  16,70
434Baractari AndreiM16,53    16,53
435Hlihor Andrei Constantin M    16,4816,48
436MINDRESCU ANDREI M 16,38   16,38
437Bucur Marian M    16,1016,10
438Vezeteu Alexandru M    15,9815,98
439Mazilu  Andrei M    15,9615,96
440AXINTE ADRIAN M    15,8615,86
441Percu Codrin M    15,8215,82
442Tucaliuc Constantin M    15,8215,82
443FICAU OVIDIU M    15,7815,78
444Murariu Ciprian M    15,7215,72
445PARIS ALEXANDRU MARIUS M 15,66   15,66
446Rusu SergeiM15,61    15,61
447TOMNIUC CRISTIAN M   15,49 15,49
448TOMNIUC IOANA PARASCHEVAF  0,0015,47 15,47
449JIGA CIPRIAN M 15,45   15,45
450MANOLACHE MARIUS M    15,3915,39
451Prunache Teodor M    15,2915,29
452VANATORU VLAD M    15,2715,27
453CHIRIAC CATALINM  15,05  15,05
454Tui Bogdan M    15,0315,03
455Bogos Romeo M   14,53 14,53
456Blaga Andrei M   14,50 14,50
457NOVAC MARIUS M    14,4714,47
458Draghici Iustin M   14,47 14,47
459DRAGU ELIAS RARES M    14,3914,39
460Graur Bogdan M    14,3514,35
461Popity Ioana Alexandra F    14,3314,33
462MATEI RUBEN M    14,2014,20
463CURATOREANU EMANUEL M 13,82   13,82
464Cernat OvidiuM  13,80  13,80
465Gafitescu Daniel M    13,7313,73
466Gineralu Florin M    13,7213,72
467TUDOSA VLADIMIR M    13,6713,67
468Cristian LavricM13,64    13,64
469Gadeanu CezarM13,64    13,64
470Daradur OlgaF13,62    13,62
471Noroc Mihai M    13,5513,55
472Comanescu Catalin M    13,5113,51
473MANOLIU ANGEL M    13,5113,51
474VASILE ANDREI ALEXANDRU M    13,5113,51
475Busnatu  Stefan Sebastian M    13,4713,47
476ANDRIESCU Costi  M    13,3313,33
477Gherghel Monel M    13,1713,17
478GROZESCU RAZVAN M 12,99   12,99
479Moraru  Vlad M    12,9212,92
480STOICA GABRIEL M    12,9212,92
481VINTILA GEORGEL M    12,8012,80
482Marin Ioana Stefania F    12,7812,78
483Dragoi Dragos-Ioan M    12,7312,73
484PRICOPI ALEXANDRU EMANUEL M 12,64   12,64
485Nastasa Matei M    12,5912,59
486Pascaluta Ilie M    12,5212,52
487fictus cristian M   12,46 12,46
488Bejan Lucian M   12,40 12,40
489Pohontu Sorin M   12,40 12,40
490Toma Andrei M    12,3412,34
491Oprea Paul Madalin M    12,2412,24
492Tudosa Razvan M    12,2412,24
493CRISTEA FLORIN M 12,17   12,17
494MATACHE FLORION OVIDIU M 12,12   12,12
495Sevciuc StefanM12,07    12,07
496Sevciuc AnaF12,06    12,06
497Palade Marius M    11,9811,98
498TOMA ROMICA M 11,98   11,98
499APOSTOL BOGDAN M 11,95   11,95
500ANCHIDIN DANIEL M 11,93   11,93
501MINEA IOAN MIHAI M    11,8711,87
502Garabet Dan M    11,8711,87
503Chiculita Catalin M    11,6211,62
504ROBU MIRCEA M    11,5211,52
505CARACIUC PETRA F    11,4711,47
506CARACIUC SILVIU TRAIAN M    11,4711,47
507Piciorlung Cristinel M    11,4511,45
508PASCAL MARIUS M    11,4311,43
509DOGARU MARINELA M 11,42   11,42
510Dascalescu Andrei M    11,3711,37
511Caras Dan M    11,3411,34
512DOGARU FLORIN M 11,18   11,18
513Boamba Stefan M    11,1611,16
514CHIRITOI NICOLAE M    11,1211,12
515NISTOR VLADUT GABRIEL M    11,0611,06
516STELIAN JUDELE M 10,86   10,86
517GABI MOCANU M 10,64   10,64
518Constantin Ionut Paul M    10,5810,58
519ULIAN SILVESTRU BENONE M    10,5310,53
520SANDU OVIDIU M    10,5010,50
521POPOVICI ALEXANDRU M    10,4210,42
522Ardeleanu Bogdan M    10,3810,38
523Ardeleanu Maria Loredana F    10,3810,38
524Ilie Rares M    10,3810,38
525Oprea Ionut constantin M    10,3610,36
526Popa Andrei-Razvan M    10,3610,36
527Buzdugan  Stefan M    10,3610,36
528CROITORU ALEXANDRU M 10,32   10,32
529VLASIE ANDREI M 10,21   10,21
530Marcu Ionut Sorin M    10,1610,16
531Acatrinei Florin M    10,1010,10
532Toma Victor M    10,0310,03
533MANOLACHE IULIAN M    10,0210,02
534RADU VALENTIN M 10,01   10,01
535TANDARA IONUT M 9,96   9,96
536Grumei Teodor Cosmin M    9,849,84
537Buzdugan Vasilica M    9,809,80
538HAIDACIUC ANDREI M    9,679,67
539Adascalului  Bogdan  M    9,399,39
540Barcan Dragos M    9,289,28
541BRATOSIN CLAUDIU M 9,27   9,27
542Cucu Paduraru Nicholas M    9,239,23
543MIHOC DRAGOS M 9,16   9,16
544Boiciuc  Cosmin  M    9,149,14
545Ciurdea Sebastian M    9,089,08
546STEFAN ION IONUT M    9,089,08
547Filip Lucian M    9,089,08
548DUSA MARIAN MIHUT M 8,96   8,96
549HOLBAN BRINDUSA-MIHAELA F    8,568,56
550OLTEANU DRAGOS M 8,48   8,48
551Gigel Koszta M    8,268,26
552Bogdan Avadanei M    8,258,25
553OPARIUC IONUT M    8,258,25
554PARDOSAN EUGEN M 8,19   8,19
555BUZDUGAN ALINM 7,50   7,50
556BASTON MIH M 7,10   7,10
557PARAIPAN MARIAN M 7,10   7,10
558CIOBANU ALEXANDRU M 6,90   6,90
559STAN ADRIAN M 6,79   6,79
560STAN LAURENTIU IONUT M 6,79   6,79
561ROBITU STELAF 6,62   6,62
562CANDET VASILE ANDREI M 0,00   0,00
563ENUTA CONSTANTIN M    0,000,00
564HOLBAN RADU-ANDREI M    0,000,00
565IFRIM IONUT M 0,00   0,00
566Ionut Apopei M    0,000,00
567MARIN GEORGEL M 0,00   0,00
568TRIHENEA ADI GABRIEL M 0,00   0,00