01/07/2019

Concurenti inscrisi Maratonul Cetatii Suceava

Nume Club Detalii Tricou Localitate Traseu Categorie Varsta Status
ATUDOREI COSMINA TehnoWorld
SUCEAVA
Cursa populara
Feminin OPEN
SUCEAVA Cursa populara Feminin OPEN Finalizată
VERONICA SIMIONESEI TRUTZI
IPOTESTI
Cursa copiilor
F5-8
IPOTESTI Cursa copiilor F5-8 Finalizată
POPESCU CRISTINA KALMAN
SUCEAVA
Cursa familiei
OPEN Familie
SUCEAVA Cursa familiei OPEN Familie Finalizată
POPESCU ANDREI KALMAN
SUCEAVA
Cursa copiilor
M9-14
SUCEAVA Cursa copiilor M9-14 Finalizată
GUSEV MIHAI kalman
SUCEAVA
Cursa familiei
OPEN Familie
SUCEAVA Cursa familiei OPEN Familie Finalizată
CONSTANTINESCU GEORGIA GABRIELA
SUCEAVA
Cursa copiilor
F9-14
SUCEAVA Cursa copiilor F9-14 Finalizată
BUTNARU STEFAN
TOPOLITA
Cursa copiilor
M9-14
TOPOLITA Cursa copiilor M9-14 Finalizată
CASANDRA RAISA CARINA CSM SUCEAVA
SUCEAVA
Cursa copiilor
F9-14
SUCEAVA Cursa copiilor F9-14 Finalizată
CASANDRA CRISTINA CSM SUCEAVA
SUCEAVA
Cursa familiei
OPEN Familie
SUCEAVA Cursa familiei OPEN Familie Finalizată
POPESCU ANDREI kalman
SUCEAVA
Cursa copiilor
M9-14
SUCEAVA Cursa copiilor M9-14 Finalizată
POPESCU CRISTINA kalman
SUCEAVA
Cursa familiei
OPEN Familie
SUCEAVA Cursa familiei OPEN Familie Finalizată
OPREA CALIN kalman
SUCEAVA
Semimaraton
M15-35
SUCEAVA Semimaraton M15-35 Finalizată
ITCO RAMONA MARINELA
SUCEAVA
Cursa familiei
OPEN Familie
SUCEAVA Cursa familiei OPEN Familie Finalizată
LUCA-ILIE COSMIN
SUCEAVA
Cursa copiilor
M9-14
SUCEAVA Cursa copiilor M9-14 Finalizată
BODRINGA IONUT Kalman
SUCEAVA
Cursa populara
Masculin OPEN
SUCEAVA Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
LUCA-ILIE ROXANA
SUCEAVA
Cursa populara
Feminin OPEN
SUCEAVA Cursa populara Feminin OPEN Finalizată
BLAGA RAZVAN
SUCEAVA
Cursa populara
Masculin OPEN
SUCEAVA Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
COTOFREI DAVID IOAN CSM SUCEAVA
SUCEAVA
Cursa copiilor
M9-14
SUCEAVA Cursa copiilor M9-14 Finalizată
JIGAU ANA
SUCEAVA
Cursa populara
Feminin OPEN
SUCEAVA Cursa populara Feminin OPEN Finalizată
DARIE IULIA ALINA
MOLDOVITA
Cursa populara
Feminin OPEN
MOLDOVITA Cursa populara Feminin OPEN Finalizată
DARIE FLORIN IULIAN Familia Darie
SUCEAVA
Cursa familiei
OPEN Familie
SUCEAVA Cursa familiei OPEN Familie Finalizată
VITEGA NARCISA AMEDEEA ASOCIATIA SEVA
SUCEAVA
Cursa populara
Feminin OPEN
SUCEAVA Cursa populara Feminin OPEN Finalizată
ASIMIONESEI CRISTIAN SIDEM
SUCEAVA
Cursa populara
Masculin OPEN
SUCEAVA Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
VLADEANU FLORENTINA
SUCEAVA
Cursa familiei
OPEN Familie
SUCEAVA Cursa familiei OPEN Familie Finalizată
NATALIN VLADEANU
SUCEAVA
Cursa familiei
OPEN Familie
SUCEAVA Cursa familiei OPEN Familie Finalizată
MELENCIUC ANDREI
IASI
Semimaraton
M15-35
IASI Semimaraton M15-35 Plată în așteptare
PAVEL GABRIELA TehnoWorld
IPOTESTI
Cursa populara
Feminin OPEN
IPOTESTI Cursa populara Feminin OPEN Finalizată
PAVEL MAURIZIO TehnoWorld
FALTICENI
Cursa populara
Masculin OPEN
FALTICENI Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
DRAGOS ULARU TehnoWorld
BUCURESTI
Cursa populara
Masculin OPEN
BUCURESTI Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
OANA Runnauti
CALIN
Cursa copiilor
F9-14
CALIN Cursa copiilor F9-14 Finalizată
CALIN Runnauti
HAJI
Cursa copiilor
M9-14
HAJI Cursa copiilor M9-14 Finalizată
FRUNZA-ONAS FIR MARATON
DORNESTI
Semimaraton
M15-35
DORNESTI Semimaraton M15-35 Finalizată
MUSTEATA DAVID
DUMBRAVENI
Cursa populara
Masculin OPEN
DUMBRAVENI Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
LACRAMIOARA STEJAR
SUCEAVA
Cursa populara
Feminin OPEN
SUCEAVA Cursa populara Feminin OPEN Finalizată
DRAGOS ANDRONACHE
SUCEAVA
Cursa populara
Masculin OPEN
SUCEAVA Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
IRIMCIUC CIPRIAN
SUCEAVA
Cursa populara
Masculin OPEN
SUCEAVA Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
TCACIUC STEFAN Poteca lui Stefan cel Mare
MOARA CARP
Cursa copiilor
M9-14
MOARA CARP Cursa copiilor M9-14 Finalizată
TCACIUC VLAD Poteca lui Stefan cel Mare
MOARA CARP
Cursa copiilor
M5-8
MOARA CARP Cursa copiilor M5-8 Finalizată
TCACIUC VLAD Poteca lui Stefan cel Mare
MOARA CARP
Cursa copiilor
M5-8
MOARA CARP Cursa copiilor M5-8 Finalizată
CAMI CIURUSNIUC Edelweiss
CÂMPULUNG MOLDOVENESC
Semimaraton
F35+
CÂMPULUNG MOLDOVENESC Semimaraton F35+ În așteptare
SANDU DRAGOȘ TehnoWorld
MOARA
Cursa populara
Masculin OPEN
MOARA Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
TĂBĂCARU BOGDAN TehnoWorld
IASI
Cursa populara
Masculin OPEN
IASI Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
ZARA LUCIAN TehnoWorld
SUCEAVA
Cursa populara
Masculin OPEN
SUCEAVA Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
ZARA RAREȘ TehnoWorld
SUCEAVA
Cursa copiilor
M9-14
SUCEAVA Cursa copiilor M9-14 Finalizată
ANTON ZOÉ MARY JOY
SUCEAVA
Cursa copiilor
F9-14
SUCEAVA Cursa copiilor F9-14 Finalizată
STEFANCU ANDREI
GURA HUMORULUI
Cros
M15-35
M GURA HUMORULUI Cros M15-35 În așteptare
ZAROJANU ANGELA Asociația SEVA
SUCEAVA
Cursa populara
Feminin OPEN
SUCEAVA Cursa populara Feminin OPEN Finalizată
SAUCIUC IONUȚ ALIN
SUCEAVA
Cros
M35+
SUCEAVA Cros M35+ Finalizată
BÎRLEANU ANDREI TehnoWorld
SUCEAVA
Cursa populara
Masculin OPEN
SUCEAVA Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
DRĂGOI ALEXANDRU TehnoWorld
SUCEAVA
Cursa populara
Masculin OPEN
SUCEAVA Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
LORELEI TICU MANOLICA TehnoWorld
MOARA
Cursa copiilor
F9-14
MOARA Cursa copiilor F9-14 Finalizată
OSTROVAN GABRIEL TehnoWorld
IPOTESTI
Cursa populara
Masculin OPEN
IPOTESTI Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
MUNTEAN AURELIAN TehnoWorld
SUCEAVA
Cursa populara
Masculin OPEN
SUCEAVA Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
CVASNIUC IONELA TehnoWorld
SUCEAVA
Cursa populara
Feminin OPEN
SUCEAVA Cursa populara Feminin OPEN Finalizată
MIHALACHE ADINA TehnoWorld
FALTICENI
Cursa populara
Feminin OPEN
FALTICENI Cursa populara Feminin OPEN Finalizată
MIHALACHE TIBERIU TehnoWorld
FALTICENI
Cursa copiilor
M9-14
FALTICENI Cursa copiilor M9-14 Finalizată
PANȚIRU LIVIU TehnoWorld
FALTICENI
Cursa populara
Masculin OPEN
FALTICENI Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
MAXIM BOGDAN TehnoWorld
COTU BAII
Cursa populara
Masculin OPEN
COTU BAII Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
BULIGA Kalman
IONUT
Cursa populara
Masculin OPEN
IONUT Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
DAMIAN Kalman
DAN
Cursa populara
Masculin OPEN
DAN Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
GUSEV Kalman
MIHAI
Cursa populara
Masculin OPEN
MIHAI Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
FARTAIS Kalman
IONUT
Cursa populara
Masculin OPEN
IONUT Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
CORA Kalman
CRISTIAN
Cursa populara
Masculin OPEN
CRISTIAN Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
ANDRASCU Kalman
DRAGOS
Cursa populara
Masculin OPEN
DRAGOS Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
GALANTON Kalman
TATIANA
Cursa populara
Feminin OPEN
TATIANA Cursa populara Feminin OPEN Finalizată
ROSCAN Kalman
IONUT
Cursa populara
Masculin OPEN
IONUT Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
DUMBRAVA Kalman
CONSTANTIN
Cursa populara
Masculin OPEN
CONSTANTIN Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
ZUP Kalman
MIHAELA
Cursa populara
Feminin OPEN
MIHAELA Cursa populara Feminin OPEN Finalizată
SMOLEAC Kalman
SORIN
Semimaraton
M35+
L SORIN Semimaraton M35+ Finalizată
LAURESEN Kalman
MARIUS
Semimaraton
M15-35
S MARIUS Semimaraton M15-35 Finalizată
IVAN Kalman
DRAGOS
Cursa copiilor
M9-14
DRAGOS Cursa copiilor M9-14 Finalizată
CRAP Kalman
LUCIAN
Cursa populara
Masculin OPEN
LUCIAN Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
DRANCA Kalman
IULIAN
Cursa populara
Masculin OPEN
IULIAN Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
OPREA KALMAN
ALEXANDRU
Semimaraton
M35+
XL ALEXANDRU Semimaraton M35+ Finalizată
NITU Kalman
LILIANA
Semimaraton
F15-35
S LILIANA Semimaraton F15-35 Finalizată
OPREA Kalman
MARIA
Cursa copiilor
F9-14
MARIA Cursa copiilor F9-14 Finalizată
DAMIAN Kalman
CAMELIA
Cursa familiei
OPEN Familie
CAMELIA Cursa familiei OPEN Familie Finalizată
DAMIAN Kalman
TUDOR
Cursa populara
Masculin OPEN
TUDOR Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
DAMIAN KALMAN
LEONARD DANUT
Cursa populara
Masculin OPEN
LEONARD DANUT Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
CARP Kalman
LUCA
Cursa copiilor
M5-8
LUCA Cursa copiilor M5-8 Finalizată
POPESCU Kalman
PETREA
Cursa populara
Masculin OPEN
PETREA Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
MIHAILESCU Kalman
VIANOR
Cursa populara
Masculin OPEN
VIANOR Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
VLAD CONSTANTIN
SUCEAVA
Cursa populara
Masculin OPEN
SUCEAVA Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
NICOARA DANIEL
SUCEAVA
Cros
M15-35
SUCEAVA Cros M15-35 Finalizată
RUSU IRINEL VALERIU
SUCEAVA
Cros
M15-35
SUCEAVA Cros M15-35 Finalizată
TRUSCAN DAN
PATRAUTI
Cros
M15-35
PATRAUTI Cros M15-35 Finalizată
AVRAM MARIA MIRABELA
BOTOSANI
Cursa copiilor
F5-8
BOTOSANI Cursa copiilor F5-8 Finalizată
AVRAM IONUT
BOTOSANI
Cros
M35+
BOTOSANI Cros M35+ Finalizată
MUSTEATA DAVID
DUMBRAVENI
Cursa populara
Masculin OPEN
DUMBRAVENI Cursa populara Masculin OPEN În așteptare
PETROVICI EVELINA
SUCEAVA
Cursa copiilor
F9-14
SUCEAVA Cursa copiilor F9-14 Finalizată
ZVANCIUC AIDA
SUCEAVA
Cros
F35+
M SUCEAVA Cros F35+ Finalizată
GUZ ADRIAN
SUCEAVA
Semimaraton
M35+
L SUCEAVA Semimaraton M35+ Finalizată
ALEXANDRU MECHETEI
SUCEAVA
Semimaraton
M35+
L SUCEAVA Semimaraton M35+ Finalizată
BOCA MIHAELA-ELVIRA
CAJVANA
Cros
F15-35
S CAJVANA Cros F15-35 Finalizată
ZELEZNEAC IOAN
SUCEAVA
Semimaraton
M35+
M SUCEAVA Semimaraton M35+ Finalizată
RADU TITUS runnauti
RADAUTI
Cros
M35+
S RADAUTI Cros M35+ Finalizată
VACARIU OVIDIU
FALTICENI
Cros
M35+
FALTICENI Cros M35+ Plată în așteptare
ACHITEI GABRIELA
IASI
Cros
F35+
S IASI Cros F35+ Finalizată
BERESCU ADRIAN-MARIUS
SUCEAVA
Cursa familiei
OPEN Familie
SUCEAVA Cursa familiei OPEN Familie Finalizată
BOGHIAN RADU
SUCEAVA
Cursa populara
Masculin OPEN
SUCEAVA Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
IOVU ANCA-RALUCA
SUCEAVA
Cursa populara
Feminin OPEN
SUCEAVA Cursa populara Feminin OPEN Finalizată
LUP MARIUS Independent
IPOTESTI
Cros
M35+
M IPOTESTI Cros M35+ Finalizată
HAVRISCIUC MATEI Nu
SUCEAVA
Cros
M15-35
SUCEAVA Cros M15-35 În așteptare
IRIMIA IONUT
SUCEAVA
Semimaraton
M15-35
M SUCEAVA Semimaraton M15-35 În așteptare
HRITAC ANDREI
SUCEAVA
Cros
M15-35
L SUCEAVA Cros M15-35 Finalizată
CAZAN LUMINITA
SUCEAVA
Cursa populara
Feminin OPEN
SUCEAVA Cursa populara Feminin OPEN Finalizată
RUSU EMANUELA LUIZA adria
IPOTESTI
Cursa populara
Feminin OPEN
IPOTESTI Cursa populara Feminin OPEN Finalizată
CEOBANASU CLAUDIU GABRIEL ADRIA
SUCEAVA
Cursa populara
Masculin OPEN
SUCEAVA Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
CHIRILA IOANA
SUCEAVA
Cursa copiilor
F5-8
SUCEAVA Cursa copiilor F5-8 Finalizată
CHIRITA GEORGIANA-DANIELA
SUCEAVA
Cros
F15-35
S SUCEAVA Cros F15-35 Finalizată
GULIMAS ALEXANDRU ACME
SUCEAVA
Semimaraton
M15-35
M SUCEAVA Semimaraton M15-35 Finalizată
TUI CEZARA ASSIST Sport Club
SUCEAVA
Cursa copiilor
F9-14
SUCEAVA Cursa copiilor F9-14 Finalizată
LILIANA MARIANA KALMAN TEAM
NITU
Semimaraton
F15-35
S NITU Semimaraton F15-35 Finalizată
CORLATAN MIHAELA
SUCEAVA
Cursa familiei
OPEN Familie
SUCEAVA Cursa familiei OPEN Familie Finalizată
IERAY CRISTINA ACME
SUCEAV
Cursa familiei
OPEN Familie
SUCEAV Cursa familiei OPEN Familie Finalizată
MOISA ANCA Trutzi
SUCEAVA
Cursa familiei
OPEN Familie
SUCEAVA Cursa familiei OPEN Familie Finalizată
IERAY DANIEL ACME
SUCEAVA
Semimaraton
M35+
L SUCEAVA Semimaraton M35+ Finalizată
IERAY MARIA ACME
SUCEAVA
Cursa copiilor
F5-8
SUCEAVA Cursa copiilor F5-8 Finalizată
BOARIU ILINCA
DOROHOI
Cursa familiei
OPEN Familie
DOROHOI Cursa familiei OPEN Familie Finalizată
BOARIU ILINCA
DOROHOI
Cursa familiei
OPEN Familie
DOROHOI Cursa familiei OPEN Familie Finalizată
CRACOVSCHI DAN ALEXANDRU
SUCEAVA
Cros
M15-35
L SUCEAVA Cros M15-35 Finalizată
OPREA CALIN HPM
SUCEAVA
Semimaraton
M15-35
M SUCEAVA Semimaraton M15-35 Plată în așteptare
CIPRIAN SCUTAR
SUCEAVA
Semimaraton
M15-35
M SUCEAVA Semimaraton M15-35 Finalizată
FALCUTESCU VLADIMIR
BUCURESTI
Semimaraton
M15-35
M BUCURESTI Semimaraton M15-35 Finalizată
BOBEICA FLORIN ACS Vee Tire Team
COMANESTI
Semimaraton
M35+
M COMANESTI Semimaraton M35+ Finalizată
TRUȘCAN DAN
SUCEAVA
Cros
M15-35
M SUCEAVA Cros M15-35 În așteptare
CIMPAN CALIN GreenMarmot
IPOTESTI
Semimaraton
M35+
S IPOTESTI Semimaraton M35+ Finalizată
TRACIU ANDREI ASSIST Sports Club
SUCEAVA
Semimaraton
M15-35
L SUCEAVA Semimaraton M15-35 Finalizată
MUJ LIA ADRIANA
IACOBENI
Cursa populara
Feminin OPEN
IACOBENI Cursa populara Feminin OPEN Finalizată
DANIEL NICOARA
UDESTI
Cros
M15-35
L UDESTI Cros M15-35 În așteptare
TELEAGA MARINELA
RADAUTI
Cursa populara
Feminin OPEN
RADAUTI Cursa populara Feminin OPEN Finalizată
BAB Runnauti
RADAUTI
Semimaraton
M35+
L RADAUTI Semimaraton M35+ Finalizată
SMETANIUC FELIX DOMINIC A.S. Suceava Pe Bicicletă
SUCEAVA
Cros
M15-35
M SUCEAVA Cros M15-35 Finalizată
MOCANU DANIELA -
IASI
Semimaraton
F35+
S IASI Semimaraton F35+ Finalizată
ADOMNITEI IOANA
IPOTESTI
Cursa copiilor
F9-14
IPOTESTI Cursa copiilor F9-14 Finalizată
ADOMNITEI ELENA
IPOTESTI
Cursa copiilor
F5-8
IPOTESTI Cursa copiilor F5-8 Finalizată
ADOMNITEI ANDREEA
IPOTEŞTI
Cros
F35+
S IPOTEŞTI Cros F35+ Finalizată
SCUTARIU NATALIA
SUCEAVA
Cursa copiilor
F5-8
SUCEAVA Cursa copiilor F5-8 Finalizată
RAIBUH RUXANDRA
IPOTESTI
Semimaraton
F15-35
S IPOTESTI Semimaraton F15-35 Finalizată
BEATRICE GAUBE Assist Sports Club
SUCEAVA
Cros
F15-35
S SUCEAVA Cros F15-35 Finalizată
BALAN ALINA IONELA
SUCEAVA
Semimaraton
F15-35
SUCEAVA Semimaraton F15-35 Finalizată
BURLACU MARIA
SUCEAVA
Semimaraton
F35+
S SUCEAVA Semimaraton F35+ Finalizată
TCACIUC STEFAN ASSIST Sports Club
SUCEAVA
Cros
M15-35
M SUCEAVA Cros M15-35 Finalizată
VLAD BOARIU
BOTOSANI
Cros
M15-35
BOTOSANI Cros M15-35 Finalizată
GHEZEA GEORGIANA
SUCEAVA
Cros
F15-35
XS SUCEAVA Cros F15-35 Finalizată
LATES FLORIN
SUCEAVA
Cursa copiilor
F9-14
SUCEAVA Cursa copiilor F9-14 Finalizată
BALAN DARIUS
SUCEAVA
Cursa copiilor
M5-8
SUCEAVA Cursa copiilor M5-8 Finalizată
BALAN CATALIN
SUCEAVA
Cursa familiei
OPEN Familie
SUCEAVA Cursa familiei OPEN Familie Finalizată
FINDANIS ALIN
FALTICENI
Cros
M35+
M FALTICENI Cros M35+ Finalizată
IRINA BALTARIU
SUCEAVA
Cros
F15-35
S SUCEAVA Cros F15-35 Finalizată
SLEVOACA GHEO
SUCEAVA
Semimaraton
M15-35
S SUCEAVA Semimaraton M15-35 Finalizată
HRIȚCAN ILIANA FIR Maraton
MARGINEA
Cros
F35+
L MARGINEA Cros F35+ Finalizată
ILIE VLAD Assist
MUNICIPIUL FALTICENI
Cursa populara
Masculin OPEN
M MUNICIPIUL FALTICENI Cursa populara Masculin OPEN Plată în așteptare
ADRIAN ONU ASSIST Sports Club
IPOTESTI
Semimaraton
M15-35
L IPOTESTI Semimaraton M15-35 Finalizată
DIANA ONU
IPOTSTI
Cursa populara
Feminin OPEN
S IPOTSTI Cursa populara Feminin OPEN Finalizată
DAN Fun-run Botoșani
MANTALUTA
Cros
M35+
M MANTALUTA Cros M35+ Finalizată
BERESCU ADRIAN-MARIUS TRIB
SUCEAVA
Cros
M35+
M SUCEAVA Cros M35+ Finalizată
SMOCOT MIHAELA
SUCEAVA
Cros
F35+
S SUCEAVA Cros F35+ Finalizată
DASCALU COSTINEL
SUCEAVA
Cursa populara
Masculin OPEN
SUCEAVA Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
ROTARI VEORICA FIR Marraton
MARGINEA
Cros
F35+
M MARGINEA Cros F35+ Finalizată
BABALEAN RAMONA
SUCEAVA
Cursa populara
Feminin OPEN
SUCEAVA Cursa populara Feminin OPEN Finalizată
BABALEAN LARISA
SUCEAVA
Cursa populara
Feminin OPEN
SUCEAVA Cursa populara Feminin OPEN Finalizată
BABALEAN IRIS
SUCEAVA
Cursa populara
Feminin OPEN
SUCEAVA Cursa populara Feminin OPEN Finalizată
BICIUSCA IRINA
SUCEAVA
Cursa populara
Feminin OPEN
SUCEAVA Cursa populara Feminin OPEN Finalizată
REUT MARIA
SUCEAVA
Cros
F35+
M SUCEAVA Cros F35+ Finalizată
LASLAU CATALIN
SUCEAVA
Cursa populara
Masculin OPEN
SUCEAVA Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
ELENA MANUELA DAVID
SUCEAVA
Cursa populara
Feminin OPEN
SUCEAVA Cursa populara Feminin OPEN Finalizată
CRISTINA MIHALEA RUSU NATALIA
SUCEAVA
Cursa familiei
OPEN Familie
SUCEAVA Cursa familiei OPEN Familie Finalizată
ANDREI CIOBAN ASSIST Sports Club
SUCEAVA
Cros
M15-35
L SUCEAVA Cros M15-35 Finalizată
PLACINTA COSTI ASSIST Sports Club
SUCEAVA
Cursa populara
Masculin OPEN
SUCEAVA Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
MARCU DANIELA Dynamic
SUCEAVA
Semimaraton
F35+
M SUCEAVA Semimaraton F35+ Finalizată
MARCU OVIDIU MARIAN Dynamic
SUCEAVA
Semimaraton
M35+
L SUCEAVA Semimaraton M35+ Finalizată
BOGDAN OTROCOL Assist
SUCEAVA
Cursa populara
Masculin OPEN
SUCEAVA Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
OTROCOL Assist
VLAD
Cursa populara
Masculin OPEN
VLAD Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
ALIN ASSIST Sports Club
CALINCIUC
Cros
M15-35
L CALINCIUC Cros M15-35 Finalizată
HONCERIU ANCA AMBRO SA Suceava
SUCEAVA
Cros
F35+
S SUCEAVA Cros F35+ Finalizată
CUDLICI DANIEL SORIN AMBRO SA Suceava
SUCEAVA
Cursa populara
Masculin OPEN
SUCEAVA Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
HONCERIU CĂLIN AMBRO SA Suceava
SUCEAVA
Cursa copiilor
M9-14
SUCEAVA Cursa copiilor M9-14 Finalizată
HONCERIU ALEX AMBRO SA Suceava
SUCEAVA
Cursa copiilor
M5-8
SUCEAVA Cursa copiilor M5-8 Finalizată
APOPII CRISTIAN AMBRO SA Suceava
SUCEAVA
Cursa populara
Masculin OPEN
SUCEAVA Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
POAMĂNEAGRĂ MARIUS AMBRO SA Suceava
SUCEAVA
Cursa populara
Masculin OPEN
SUCEAVA Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
BUZDUGA ANGELA SIMONA AMBRO SA Suceava
SUCEAVA
Cursa populara
Feminin OPEN
SUCEAVA Cursa populara Feminin OPEN Finalizată
DUDUMAN RĂZVAN CONSTANTIN AMBRO SA Suceava
SUCEAVA
Cursa populara
Masculin OPEN
SUCEAVA Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
OGHINCIUC ADRIAN AMBRO SA Suceava
SUCEAVA
Cursa populara
Masculin OPEN
SUCEAVA Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
POAMĂNEAGRĂ MARIUS AMBRO SA Suceava
SUCEAVA
Cursa familiei
OPEN Familie
SUCEAVA Cursa familiei OPEN Familie Finalizată
ROTARIU IRINA AMBRO SA Suceava
SUCEAVA
Cursa familiei
OPEN Familie
SUCEAVA Cursa familiei OPEN Familie Finalizată
DUDUMAN RĂZVAN CONSTANTIN AMBRO SA Suceava
SUCEAVA
Cursa familiei
OPEN Familie
SUCEAVA Cursa familiei OPEN Familie Finalizată
SEBASTIAN MACARESCU ASSIST Sports Club
SUCEAVA
Cros
M15-35
S SUCEAVA Cros M15-35 Finalizată
PELINARI ECATERINA
SUCEAVA
Cursa populara
Feminin OPEN
SUCEAVA Cursa populara Feminin OPEN Finalizată
FURTUNA DANIEL ASSIST Sports Club
SUCEAVA
Cursa populara
Masculin OPEN
SUCEAVA Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
TUDOR ANTONIA
SUCEAVA
Cursa copiilor
F5-8
SUCEAVA Cursa copiilor F5-8 Finalizată
GAFIȚA ANDREI Csm Suceava- Assist Sports Club
SUCEAVA
Semimaraton
M15-35
M SUCEAVA Semimaraton M15-35 Finalizată
DUBAN STEFAN IONUT
IPOTESTI
Cros
M35+
L IPOTESTI Cros M35+ Finalizată
CRACIUNESCU MARIA ASSIST Sports Club
SUCEAVA
Cros
F15-35
S SUCEAVA Cros F15-35 Finalizată
CRACIUNESCU STEFAN IONUT ASSIST Sports Club
SUCEAVA
Cros
M35+
S SUCEAVA Cros M35+ Finalizată
NICA ANDREI
ȘCHEIA
Cursa populara
Masculin OPEN
ȘCHEIA Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
GURIȚĂ OVIDIU
DUMBRAVENI
Cursa populara
Masculin OPEN
L DUMBRAVENI Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
ACSINTE FLORIN Fun Run Botosani
BOTOSANI
Cros
M15-35
BOTOSANI Cros M15-35 Finalizată
COJOCARIU ERIKA FUN-RUN BOTOSANI
BOTOSANI
Cursa copiilor
F9-14
BOTOSANI Cursa copiilor F9-14 Finalizată
ROBU ROBERTA FUN-RUN BOTOSANI
BOTOSANI
Cursa copiilor
F9-14
BOTOSANI Cursa copiilor F9-14 Finalizată
AVASILICHIOAIEI IRIS FUN-RUN BOTOSANI
BOTOSANI
Cursa copiilor
F9-14
BOTOSANI Cursa copiilor F9-14 Finalizată
SEBASTIAN TCACIUC
SUCEAVA
Cursa populara
Masculin OPEN
SUCEAVA Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
CIOATĂ PETRU
BILCA
Cursa populara
Masculin OPEN
BILCA Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
MAXIM MAGDALENA
FĂLTICENI
Cursa populara
Feminin OPEN
FĂLTICENI Cursa populara Feminin OPEN Finalizată
DORIN RUNNAUTI
HAJI
Semimaraton
M35+
M HAJI Semimaraton M35+ Finalizată
TUDOR MINA
SUCEAVA
Cros
F15-35
SUCEAVA Cros F15-35 Finalizată
GINA BELCIUG
SUCEAVA
Semimaraton
M15-35
L SUCEAVA Semimaraton M15-35 Finalizată
BARGAOANU ROXANA
PIATRA NEAMT
Cros
F15-35
M PIATRA NEAMT Cros F15-35 Finalizată
BARGAOANU LUCIAN
PIATRA NEAMT
Cros
M35+
M PIATRA NEAMT Cros M35+ Finalizată
MARIAN-ARNAT NADIA
SUCEAVA
Cursa copiilor
F5-8
SUCEAVA Cursa copiilor F5-8 Finalizată
ARNAT MIHAELA
SUCEAVA
Cros
F35+
M SUCEAVA Cros F35+ Finalizată
CIOCAN NARCIS DANIEL
SUCEAVA
Cros
M15-35
SUCEAVA Cros M15-35 Finalizată
STAFIE CALIN
TISAUTI SUCEAVA
Cursa populara
Masculin OPEN
TISAUTI SUCEAVA Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
POPESCU FLORENTINA
CLUJ NAPOCA
Semimaraton
F15-35
S CLUJ NAPOCA Semimaraton F15-35 Finalizată
SHENGNAN
CHINESE
Semimaraton
M15-35
XL CHINESE Semimaraton M15-35 În așteptare
UNGUREANU DANA ANDREEA
DOROHOI
Cursa familiei
OPEN Familie
DOROHOI Cursa familiei OPEN Familie Finalizată
BARZU IULIAN
GURA. HUMORULUI
Cursa populara
Masculin OPEN
GURA. HUMORULUI Cursa populara Masculin OPEN Plată în așteptare
MACOVEI FLAVIUS EMANUEL
FALTICENI
Cros
M15-35
FALTICENI Cros M15-35 Finalizată
STOLERI GEORGE Trail Running Bucovina
SUCEAVA
Semimaraton
M15-35
S SUCEAVA Semimaraton M15-35 Finalizată
BODNARESCU ANASTASIA
BOTOSANI
Cursa copiilor
F5-8
M BOTOSANI Cursa copiilor F5-8 Finalizată
GAFITESCU DANIEL FIR Maraton
MARGINEA
Semimaraton
M35+
L MARGINEA Semimaraton M35+ Finalizată
MUNTEANU DANIEL
SUCEAVA
Cursa copiilor
M5-8
SUCEAVA Cursa copiilor M5-8 Finalizată
TOMA ADELINA Fara club
BOTOSANI
Cros
F15-35
XS BOTOSANI Cros F15-35 Finalizată
ANDREI PETRU
SUCEAVA
Cros
M15-35
XL SUCEAVA Cros M15-35 Finalizată
TUDOR EDUARD
SUCEAVA
Cursa copiilor
M9-14
SUCEAVA Cursa copiilor M9-14 Finalizată
TUDOR IOAN T.R.I.B.
SUCEAVA
Semimaraton
M35+
S SUCEAVA Semimaraton M35+ Finalizată
TUDOS DRAGOS
SUCEAVA
Cursa copiilor
M5-8
XS SUCEAVA Cursa copiilor M5-8 Finalizată
TUDOS ALEXANDRINA
SUCEAVA
Cursa copiilor
F9-14
XS SUCEAVA Cursa copiilor F9-14 Finalizată
MOLDOVEANU DORIN ASSIST Sports Club
SUCEAVA
Cros
M15-35
M SUCEAVA Cros M15-35 Finalizată
BOARIU LIUDMILA
SUCEAVA
Cros
F15-35
S SUCEAVA Cros F15-35 Finalizată
CIOBANU CRISTIAN Fan Run
BOTOSANI
Cros
M35+
L BOTOSANI Cros M35+ Finalizată
TUGUI IOANA
BUCURESTI
Cros
F15-35
XS BUCURESTI Cros F15-35 Finalizată
FRIGURA VASILE Csm Suceava
SOLCA
Semimaraton
M35+
M SOLCA Semimaraton M35+ În așteptare
MAXIM IONUT
SUCEAVA
Cros
M15-35
M SUCEAVA Cros M15-35 Finalizată
BODNARAS CECILIA team
SUCEAVA
Cursa populara
Feminin OPEN
XS SUCEAVA Cursa populara Feminin OPEN Finalizată
ADAM CRISTINA
IASI
Cursa copiilor
F9-14
XS IASI Cursa copiilor F9-14 Finalizată
ADAM DANA
IASI
Semimaraton
F35+
L IASI Semimaraton F35+ Finalizată
MUNTEANU MARA ZENAIDA
SUCEAVA
Cursa copiilor
F5-8
XS SUCEAVA Cursa copiilor F5-8 Finalizată
ANISOI IULIA ROXANA
CLUJ-NAPOCA
Cursa populara
Feminin OPEN
M CLUJ-NAPOCA Cursa populara Feminin OPEN Finalizată
SOLOVĂSTRU DELIA
SUCEAVA
Cros
F15-35
M SUCEAVA Cros F15-35 Finalizată
JUROVSCHI MICHAEL OCTAVIAN
RADAUTI
Cros
M15-35
L RADAUTI Cros M15-35 Finalizată
GIRIGAN MĂDĂLINA ANCUȚA -
SUCEAVA
Cros
F15-35
L SUCEAVA Cros F15-35 Finalizată
LEIZERIUC LENUTA
SIMINICEA
Cros
F35+
XL SIMINICEA Cros F35+ Finalizată
LEIZERIUC GABRIEL
SIMINICEA
Cros
M15-35
XL SIMINICEA Cros M15-35 Finalizată
LEIZERIUC EMILIAN
SIMINICEA
Cursa copiilor
M9-14
M SIMINICEA Cursa copiilor M9-14 Finalizată
EVULET MIHAI Rainbow Cap
SUCEAVA
Semimaraton
M35+
S SUCEAVA Semimaraton M35+ Finalizată
CARAGEA LAVINIA
BUCURESTI
Semimaraton
F15-35
XS BUCURESTI Semimaraton F15-35 Finalizată
ȘINCARI MARIA -
VATRA DORNEI
Cursa copiilor
F5-8
XS VATRA DORNEI Cursa copiilor F5-8 Finalizată
ȘINCARI MATEI CSM Dorna- fotbal
VATRA DORNEI
Cursa copiilor
M5-8
XS VATRA DORNEI Cursa copiilor M5-8 Finalizată
ȘINCARI LUCA CSM Dorna- fotbal
VATRA DORNEI
Cursa copiilor
M5-8
XS VATRA DORNEI Cursa copiilor M5-8 Finalizată
CORASCIUC DOMNICA FIR Maraton
MARGINEA
Cros
F35+
M MARGINEA Cros F35+ Finalizată
SFIRNACIUC NICOLAE FIR Maraton
MARGINEA
Cros
M15-35
M MARGINEA Cros M15-35 Finalizată
SFIRNACIUC ANDREEA FIR Maraton
MARGINEA
Cursa populara
Feminin OPEN
M MARGINEA Cursa populara Feminin OPEN Finalizată
BALTARIU REMUS ASSIST Sports Club
SUCEAVA
Cros
M15-35
M SUCEAVA Cros M15-35 Finalizată
VISAN GEORGIANA
SUCEAVA
Cursa populara
Feminin OPEN
XS SUCEAVA Cursa populara Feminin OPEN Finalizată
NISTOR ALEXANDRU ASSIST Sports Club
SUCEAVA
Cros
M15-35
L SUCEAVA Cros M15-35 Finalizată
MIHAI BEJENARIU TRUTZI
SUCEAVA
Cursa familiei
OPEN Familie
S SUCEAVA Cursa familiei OPEN Familie Finalizată
SASU BRINDUSA TRUTZI
SUCEAVA
Cursa familiei
OPEN Familie
L SUCEAVA Cursa familiei OPEN Familie Finalizată
MARIA BEJENARIU TRUTZI
SUCEAVA
Cursa copiilor
F5-8
S SUCEAVA Cursa copiilor F5-8 Finalizată
SCHIPOR CATALIN Runnauti
RADAUTI
Cros
M35+
XS RADAUTI Cros M35+ Finalizată
CIOBANU MONICA GARIELA
SUCEAVA
Cursa familiei
OPEN Familie
XS SUCEAVA Cursa familiei OPEN Familie Finalizată
SIMONA SPOIALA ASSIST SPORTS CLUB
SUCEAVA
Cros
F35+
M SUCEAVA Cros F35+ Finalizată
IUSTIN FLORIAN CIOBANU
SUCEAVA
Cursa copiilor
M5-8
XS SUCEAVA Cursa copiilor M5-8 Finalizată
FRASENIUC ANA
SIRET
Cursa populara
Feminin OPEN
XS SIRET Cursa populara Feminin OPEN Finalizată
FURCOIU ANDREI-IONUT
CLUJ-NAPOCA
Cros
M15-35
L CLUJ-NAPOCA Cros M15-35 Finalizată
MIRON IULIAN Pălmaşii Bucovinei
SFÎNTU ILIE
Semimaraton
M35+
L SFÎNTU ILIE Semimaraton M35+ Finalizată
BEJAN ALEXANDRU
SUCEAVA
Semimaraton
M35+
XXL SUCEAVA Semimaraton M35+ Finalizată
DORFTEI RADU
FALTICENI
Cros
M35+
L FALTICENI Cros M35+ Finalizată
UNGUREANU ADRIAN
DOLHASCA
Cursa familiei
OPEN Familie
L DOLHASCA Cursa familiei OPEN Familie Finalizată
MARIUS CIUBOTARIU TRUTZI
SUCEAVA
Semimaraton
M35+
XL SUCEAVA Semimaraton M35+ Finalizată
NATALIA MINDRU TRUTZI
SUCEAVA
Cursa copiilor
F9-14
M SUCEAVA Cursa copiilor F9-14 Finalizată
DOINA MINDRU TRUTZI
SUCEAVA
Cursa familiei
OPEN Familie
XL SUCEAVA Cursa familiei OPEN Familie Finalizată
MĂCĂRESCU ALEXANDRU
CLUJ-NAPOCA
Semimaraton
M15-35
M CLUJ-NAPOCA Semimaraton M15-35 Finalizată
SERBAN MIHAI-CIPRIAN ASSIST Sports Club
BOTOSANI
Cros
M15-35
M BOTOSANI Cros M15-35 Finalizată
COZMA RAZVAN
SUCEAVA
Semimaraton
M15-35
L SUCEAVA Semimaraton M15-35 Finalizată
COZMA CATALIN
SUCEAVA
Semimaraton
M15-35
M SUCEAVA Semimaraton M15-35 Finalizată
MAIA
SUCEAVA
Cursa copiilor
F5-8
XS SUCEAVA Cursa copiilor F5-8 Finalizată
CORNEA DUMITRU
SUCEAVA
Cros
M35+
L SUCEAVA Cros M35+ Finalizată
BUSUIOC ARIS
SUCEAVA
Cursa copiilor
M9-14
XS SUCEAVA Cursa copiilor M9-14 Finalizată
ALEXIUC BIANCA DIANA ASSIST Sports Club
SUCEAVA
Cursa populara
Feminin OPEN
XS SUCEAVA Cursa populara Feminin OPEN Finalizată
MOROSANU IOANA
SUCEAVA
Cursa copiilor
M9-14
XS SUCEAVA Cursa copiilor M9-14 Finalizată
MOROSANU DANIELA T.R.I.B.
SUCEAVA
Semimaraton
F35+
S SUCEAVA Semimaraton F35+ Finalizată
TIPA CRISTIAN
SUCEAVA
Cursa familiei
OPEN Familie
XS SUCEAVA Cursa familiei OPEN Familie Finalizată
MAFTEI LUCIAN NICOLAE
VASLUI
Cursa familiei
OPEN Familie
XS VASLUI Cursa familiei OPEN Familie Finalizată
ARSENI MARIUS GABRIEL -
DOROHOI
Cursa familiei
OPEN Familie
XS DOROHOI Cursa familiei OPEN Familie Finalizată
CATALIN STOICA TRUTZI
FALTICENI
Cursa populara
Masculin OPEN
XL FALTICENI Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
OVIDIU BALAN
IASI
Semimaraton
M35+
M IASI Semimaraton M35+ Finalizată
FRASENIUC SORIN-DUMITRU
SIRET
Cros
M35+
L SIRET Cros M35+ Finalizată
TIPA ELENA LOREDANA TRUTZI
SUCEAVA
Cursa familiei
OPEN Familie
XS SUCEAVA Cursa familiei OPEN Familie Finalizată
TIPA IOANA ALEXANDRA TRUTZI
SUCEAVA
Cursa copiilor
F5-8
XS SUCEAVA Cursa copiilor F5-8 Finalizată
TIPA FABAIAN ALEXANDRU TRUTZI
SUCEAVA
Cursa copiilor
M9-14
XS SUCEAVA Cursa copiilor M9-14 Finalizată
ADRIANA SIMIONESEI TRUTZI
SUCEAVA
Cursa familiei
OPEN Familie
XS SUCEAVA Cursa familiei OPEN Familie Finalizată
MARIUS VISAN TRUTZI
SUCEAVA
Cursa populara
Masculin OPEN
L SUCEAVA Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
CEZAR VOUCIUC TRUTZI
SUCEAVA
Cros
M15-35
M SUCEAVA Cros M15-35 Finalizată
IONELA IOVU TRUTZI
SUCEAVA
Cursa populara
Feminin OPEN
S SUCEAVA Cursa populara Feminin OPEN Finalizată
ADRIAN MIHUTA TRUTZI
IASI
Cros
M35+
M IASI Cros M35+ Finalizată
DREHUTA FLORIN Runnauti
RADAUTI
Semimaraton
M35+
M RADAUTI Semimaraton M35+ Finalizată
VEREHA IOANA
SUCEAVA
Cros
F15-35
M SUCEAVA Cros F15-35 Finalizată
OBREJA ALEXANDRU Runnauti
RADAUTI
Cros
M35+
S RADAUTI Cros M35+ Finalizată
ALEXA LEONARD
BACAU
Semimaraton
M35+
M BACAU Semimaraton M35+ Finalizată
ADI NISTOR
SUCEAVA
Cursa populara
Masculin OPEN
XL SUCEAVA Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
OVIDIU SASU TGIE
SUCEAVA
Cursa populara
Masculin OPEN
XXL SUCEAVA Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
LILI NISTOR
SUCEAVA
Cursa populara
Feminin OPEN
M SUCEAVA Cursa populara Feminin OPEN Finalizată
REPEDE
MIRABELA
Cros
F35+
S MIRABELA Cros F35+ Finalizată
CIPRIAN NUTU TRUTZI
SUCEAVA
Semimaraton
M15-35
M SUCEAVA Semimaraton M15-35 Finalizată
TUDOS GABRIELA
SUCEAVA
Cros
F35+
M SUCEAVA Cros F35+ Finalizată
SASU IANIS ALEXANDRU
SUCEAVA
Cursa copiilor
M9-14
XS SUCEAVA Cursa copiilor M9-14 Finalizată
GIRIGAN VLAD
SUCEAVA
Semimaraton
M15-35
S SUCEAVA Semimaraton M15-35 Finalizată
CARSTIUC DANIELA
VATRA MOLDOVITEI
Semimaraton
F15-35
S VATRA MOLDOVITEI Semimaraton F15-35 Finalizată
MIHAI BEJENARIU TRUTZI
SUCEAVA
Cursa populara
Masculin OPEN
M SUCEAVA Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
SERGIU MUNTEANU TRUTZI
SUCEAVA
Cursa populara
Masculin OPEN
M SUCEAVA Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
ALEX PENTELESCU TRUTZI
SUCEAVA
Semimaraton
M15-35
M SUCEAVA Semimaraton M15-35 Finalizată
MARIUS ACHITEI TRUTZI
SUCEAVA
Cros
M35+
M SUCEAVA Cros M35+ Finalizată
NATALIA RALUCA NUTU TRUTZI
SUCEAVA
Cursa populara
Feminin OPEN
L SUCEAVA Cursa populara Feminin OPEN Finalizată
MARIAN COJOCARIU TRUTZI
SUCEAVA
Cursa populara
Masculin OPEN
XL SUCEAVA Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
NICA ANDREEA TRUTZI
SUCEAVA
Cursa populara
Feminin OPEN
S SUCEAVA Cursa populara Feminin OPEN Finalizată
IACOBAN ANDREI
SUCEAVA
Cursa copiilor
M5-8
XS SUCEAVA Cursa copiilor M5-8 Finalizată
SASU BRINDUSA TRUTZI
BULAI
Cursa populara
Feminin OPEN
M BULAI Cursa populara Feminin OPEN Finalizată
MOCANU ALEXANDRU
SUCEAVA
Cursa populara
Masculin OPEN
XL SUCEAVA Cursa populara Masculin OPEN În așteptare
BABIUC VICTOR STEFAN Runnăuţi
RADAUTI
Semimaraton
M15-35
S RADAUTI Semimaraton M15-35 Finalizată
HATNEAN FLORIN SIDEM
SUCEAVA
Cursa populara
Masculin OPEN
M SUCEAVA Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
VASILOIU ALINA SIDEM
SUCEAVA
Cursa populara
Feminin OPEN
M SUCEAVA Cursa populara Feminin OPEN Finalizată
PINTILEI CORINA SIDEM
SUCEAVA
Cursa populara
Feminin OPEN
M SUCEAVA Cursa populara Feminin OPEN Finalizată
BULGAC MIHAELA SIDEM
SUCEAVA
Cursa populara
Feminin OPEN
M SUCEAVA Cursa populara Feminin OPEN Finalizată
VLAICU DANIEL SIDEM
SUCEAVA
Cursa populara
Masculin OPEN
M SUCEAVA Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
DASCALU ADRIAN SIDEM
SUCEAVA
Cursa populara
Masculin OPEN
M SUCEAVA Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
COVASA ALIN SIDEM
SUCEAVA
Cursa populara
Masculin OPEN
M SUCEAVA Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
GHIDERSA MADALINA SIDEM
SUCEAVA
Cursa populara
Feminin OPEN
M SUCEAVA Cursa populara Feminin OPEN Finalizată
GHIDERSA STEFAN SIDEM
SUCEAVA
Cursa populara
Masculin OPEN
M SUCEAVA Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
IGNAT MARICICA SIDEM
SUCEAVA
Cursa populara
Feminin OPEN
M SUCEAVA Cursa populara Feminin OPEN Finalizată
MANOLIU VLAD SIDEM
SUCEAVA
Cursa populara
Masculin OPEN
M SUCEAVA Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
MANOLIU NICOLETA SIDEM
SUCEAVA
Cursa populara
Feminin OPEN
M SUCEAVA Cursa populara Feminin OPEN Finalizată
COZMIUC BEATRICE SIDEM
SUCEAVA
Cursa populara
Feminin OPEN
M SUCEAVA Cursa populara Feminin OPEN Finalizată
GEERT DESMYTER SIDEM
SUCEAVA
Cursa populara
Masculin OPEN
M SUCEAVA Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
PATRICK VERMEERSCH SIDEM
SUCEAVA
Cursa populara
Masculin OPEN
M SUCEAVA Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
BUTERCHI MARIAN SIDEM
SUCEAVA
Cros
M15-35
M SUCEAVA Cros M15-35 Finalizată
VASILOIU ALESSIA SIDEM
SUCEAVA
Cursa copiilor
F5-8
XS SUCEAVA Cursa copiilor F5-8 Finalizată
COVASA IRINA SIDEM
SUCEAVA
Cursa copiilor
F5-8
XS SUCEAVA Cursa copiilor F5-8 Finalizată
COZMIUC RENATA SIDEM
SUCEAVA
Cursa copiilor
F5-8
XS SUCEAVA Cursa copiilor F5-8 Finalizată
RUSU VALENTIN Runnauti
RADAUTI
Semimaraton
M35+
XL RADAUTI Semimaraton M35+ Finalizată
TOMESCU CEZAR VALENTIN T.R.I.B.
MITOCU DRAGOMIRNEI
Semimaraton
M35+
S MITOCU DRAGOMIRNEI Semimaraton M35+ Finalizată
TOMESCU MIRCEA ANDREI
MITOCU DRAGOMIRNEI
Cros
M15-35
M MITOCU DRAGOMIRNEI Cros M15-35 Finalizată
DUMITRESCU ANDREEA
SUCEAVA
Semimaraton
F15-35
S SUCEAVA Semimaraton F15-35 Finalizată
ACSINTE VIOREL Fun Run Botosani
BOTOSANI
Cros
M15-35
L BOTOSANI Cros M15-35 Finalizată
ACSINTE CORNEL Fun Run Botosani
BOTOSANI
Semimaraton
M35+
L BOTOSANI Semimaraton M35+ Finalizată
TUI BOGDAN ASSIST Sports Club
SUCEAVA
Semimaraton
M35+
M SUCEAVA Semimaraton M35+ Finalizată
TUI ANDREEA
SUCEAVA
Cros
F35+
M SUCEAVA Cros F35+ Finalizată
ALEXIE LIDIA Nu
DOROHOI
Cros
F35+
M DOROHOI Cros F35+ Finalizată
CIURUSNIUC LORIN
CAMPULUNG MOLDOVENESC
Semimaraton
M35+
XL CAMPULUNG MOLDOVENESC Semimaraton M35+ Finalizată
VICOL CATALIN fara club
BOTOSANI
Cros
M15-35
M BOTOSANI Cros M15-35 Finalizată
CATALIN CRACIUNESCU
SUCEAVA
Cros
M35+
XXL SUCEAVA Cros M35+ Finalizată
COTONOGU MIHAELA
ZABOLOTENI, IASI
Cros
F35+
S ZABOLOTENI, IASI Cros F35+ Finalizată
BUSUIOC ROBIN
SUCEAVA
Semimaraton
M35+
L SUCEAVA Semimaraton M35+ În așteptare
PINTILIE ANDREI
SUCEAVA
Cros
M15-35
XL SUCEAVA Cros M15-35 Finalizată
NECIU ȘERBAN
SUCEAVA
Cursa copiilor
M9-14
M SUCEAVA Cursa copiilor M9-14 Finalizată
SOLOVĂSTRU VASILE OVIDIU
SUCEAVA
Cursa familiei
OPEN Familie
M SUCEAVA Cursa familiei OPEN Familie Finalizată
MEDVEDIUC LUCIAN
SIRET
Cros
M15-35
M SIRET Cros M15-35 Finalizată
ZENOVEIOV ANA SCOALA JEAN BART
SUCEAVA
Cursa copiilor
M5-8
XS SUCEAVA Cursa copiilor M5-8 Finalizată
BEJAN MARIUS-ADRIAN
VATRA DORNEI
Semimaraton
M35+
XL VATRA DORNEI Semimaraton M35+ Finalizată
BEJAN CRISTINA
VATRA DORNEI
Semimaraton
F35+
S VATRA DORNEI Semimaraton F35+ Finalizată
URSAN FLAVIAN TRIB Suceava
SUCEAVA
Cros
M15-35
L SUCEAVA Cros M15-35 Finalizată
LUPESCU DUMITRU
VATRA DORNEI
Semimaraton
M35+
S VATRA DORNEI Semimaraton M35+ Finalizată
FRATIANU LOREDANA
CÂMPULUNG MOLDOVENESC
Cros
F35+
L CÂMPULUNG MOLDOVENESC Cros F35+ Finalizată
HERLEA ANCUTA
PIATRA NEAMT
Semimaraton
F15-35
XL PIATRA NEAMT Semimaraton F15-35 Finalizată
HERLEA RAZVAN
PIATRA NEAMT
Semimaraton
M15-35
L PIATRA NEAMT Semimaraton M15-35 Finalizată
CONDREA DRAGOȘ ALIN
DOROHOI
Cursa populara
Masculin OPEN
L DOROHOI Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
BALAN IONUT USV
SUCEAVA
Cros
M35+
M SUCEAVA Cros M35+ Finalizată
CEZAR MANALACHIOAEI
SUCEAVA
Semimaraton
M15-35
L SUCEAVA Semimaraton M15-35 Finalizată
MIRONESCU MARIANA
SUCEAVA
Semimaraton
F15-35
S SUCEAVA Semimaraton F15-35 Finalizată
MIRON ANAMARIA - ADRIANA
SUCEAVA
Semimaraton
F15-35
M SUCEAVA Semimaraton F15-35 Finalizată
CUTIC MARIUS EGGER
RADAUTI
Semimaraton
M35+
XL RADAUTI Semimaraton M35+ Finalizată
PICHIU ALEXANDRU FLORIN
DOROHOI
Cursa populara
Masculin OPEN
L DOROHOI Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
BUSUIOC ADRIANA T.R.I.B
SUCEAVA
Semimaraton
F35+
M SUCEAVA Semimaraton F35+ Finalizată
DUMITREAN NICOLETA
SUCEAVA
Cros
F15-35
L SUCEAVA Cros F15-35 Finalizată
MIHAELA MALES
BISTRITA
Semimaraton
F35+
S BISTRITA Semimaraton F35+ Finalizată
LUNTRARIU PAUL-CIPRIAN Trutzi
DARMANESTI
Cros
M15-35
XL DARMANESTI Cros M15-35 Finalizată
MUNTEAN EUSEBIU Trutzi
SUCEAVA
Cros
M15-35
M SUCEAVA Cros M15-35 Finalizată
COCIERU BOGDAN ILIE Club Sportiv DINAMIC Suceava
SUCEAVA
Cros
M35+
L SUCEAVA Cros M35+ Finalizată
GALATANU MATEI ASSIST Sports Club
SUCEAVA
Semimaraton
M15-35
M SUCEAVA Semimaraton M15-35 Finalizată
GALATANU ADRIAN MIHAI ASSIST Sports Club
SUCEAVA
Semimaraton
M35+
M SUCEAVA Semimaraton M35+ Finalizată
PETRIUC ANDREI
BACĂU
Semimaraton
M35+
M BACĂU Semimaraton M35+ Finalizată
MOISA SEBASTIAN DUMITRU
DOROHOI
Cursa populara
Masculin OPEN
L DOROHOI Cursa populara Masculin OPEN Finalizată
BESLEAGA OANA
DOROHOI
Semimaraton
F15-35
XS DOROHOI Semimaraton F15-35 Finalizată
MARTINESCU COSTICĂ
SUCEAVA
Cros
M15-35
L SUCEAVA Cros M15-35 Finalizată
VLAD CORNELIU
SUCEAVA
Cros
M35+
M SUCEAVA Cros M35+ Finalizată
GROSU ADINA
DOROHOI
Semimaraton
F15-35
XS DOROHOI Semimaraton F15-35 Finalizată
BOGDAN CHIUARIU
SUCEAVA
Semimaraton
M35+
XL SUCEAVA Semimaraton M35+ Finalizată
ADRIAN UNGUREANU
DOLHASCA
Cros
M35+
L DOLHASCA Cros M35+ Finalizată
UNGUREANU RAZVAN
DOLHASCA
Cursa copiilor
M9-14
XS DOLHASCA Cursa copiilor M9-14 Finalizată
UNGUREANU ANDREI
DOLHASCA
Cursa copiilor
M5-8
XS DOLHASCA Cursa copiilor M5-8 Finalizată
UNGUREANU MAGDA EGGER Alearga
SUCEAVA
Semimaraton
F35+
S SUCEAVA Semimaraton F35+ Finalizată
TOTOLICI DRAGOS
GALATI
Semimaraton
M15-35
XL GALATI Semimaraton M15-35 Finalizată
BONDAR OVIDIU CRISTIAN Egger
SUCEAVA
Semimaraton
M35+
XL SUCEAVA Semimaraton M35+ Finalizată
OLAREAN AUREL Runnăuți
RADAUTI
Cros
M35+
XXL RADAUTI Cros M35+ În așteptare
MOŢCO EMIL
IZVOARELE SUCEVEI
Semimaraton
M15-35
L IZVOARELE SUCEVEI Semimaraton M15-35 Finalizată
DEREVLEAN VASILE
MARGINEA
Semimaraton
M15-35
S MARGINEA Semimaraton M15-35 Finalizată
TOMA RALUCA
SUCEAVA
Cros
F35+
S SUCEAVA Cros F35+ Finalizată
TOMA COSMIN
SUCEAVA
Cursa copiilor
M5-8
XS SUCEAVA Cursa copiilor M5-8 Finalizată
TOMA IANIS
SUCEAVA
Cursa copiilor
M9-14
XS SUCEAVA Cursa copiilor M9-14 Finalizată
MOROSAN ANDREI-ALEXANDRU TRIB SUCEAVA
SUCEAVA
Semimaraton
M15-35
L SUCEAVA Semimaraton M15-35 Finalizată
GAFENCU DAN
RADAUTI
Cursa familiei
OPEN Familie
XS RADAUTI Cursa familiei OPEN Familie Finalizată
CIOBANU ROXANA -
BOTOSANI
Semimaraton
M15-35
S BOTOSANI Semimaraton M15-35 Finalizată
NEMACIUC CIPRIAN
SUCEAVA
Semimaraton
M15-35
M SUCEAVA Semimaraton M15-35 Plată în așteptare
BURLACIOC ANATOL Suceava aleargă
SUCEAVA
Semimaraton
M35+
L SUCEAVA Semimaraton M35+ Finalizată
VASLAVSCHI MATEI IONA
SUCEAVA
Cursa copiilor
F9-14
XS SUCEAVA Cursa copiilor F9-14 Finalizată
CHISELICIUC DENISA
SIRET
Cursa familiei
OPEN Familie
M SIRET Cursa familiei OPEN Familie Finalizată
COSTEL MARIUS PRISACA
VATRA DORNEI
Semimaraton
M35+
L VATRA DORNEI Semimaraton M35+ În așteptare
LOBIUC ANDREI
IASI
Semimaraton
M35+
M IASI Semimaraton M35+ Finalizată
LUPU GABRIELA
GURA HUMORULUI
Cros
F35+
M GURA HUMORULUI Cros F35+ Finalizată
MAXIM CIPRIAN
SUCEAVA
Cros
M15-35
M SUCEAVA Cros M15-35 Finalizată
MELISCH ECATERINA
SUCEAVA
Cursa copiilor
F5-8
XS SUCEAVA Cursa copiilor F5-8 Finalizată
FILIP CRISTIAN Grupul alergatorilor romascani "Semper Primus"
ROMAN
Semimaraton
M15-35
XL ROMAN Semimaraton M15-35 Plată în așteptare
TUDOR NASTASI
SUCEAVA
Cursa copiilor
M9-14
XS SUCEAVA Cursa copiilor M9-14 Finalizată
TOFAN OLIMPIA
SUCEAVA
Semimaraton
F15-35
XS SUCEAVA Semimaraton F15-35 Finalizată
ANITEI DELIA MARIA
RADAUTI
Cursa copiilor
F5-8
XS RADAUTI Cursa copiilor F5-8 Finalizată
DASCALIUC ROBERT
SUCEAVA
Cursa copiilor
M9-14
L SUCEAVA Cursa copiilor M9-14 Finalizată
GUZUN DORIȚA -
SUCEAVA
Cros
F15-35
M SUCEAVA Cros F15-35 În așteptare
PUSCAS LAVINIA
SUCEAVA
Semimaraton
F15-35
M SUCEAVA Semimaraton F15-35 Finalizată
AVASILICHIOAIEI ELENA FUN-RUN BOTOSANI
BOTOSANI
Semimaraton
F35+
L BOTOSANI Semimaraton F35+ Finalizată
ANDREEA CORNEANU FUN RUN Botosani
BOTOSANI
Semimaraton
F15-35
XS BOTOSANI Semimaraton F15-35 Finalizată
TCACIUC LIVIU Poteca lui Stefan cel Mare
MOARA CARP
Cros
M35+
XL MOARA CARP Cros M35+ Finalizată
CERVINSCHI MIHAI TRIB (TrailRunningInBucovina)
SUCEAVA
Semimaraton
M15-35
S SUCEAVA Semimaraton M15-35 Finalizată
DASCALU ALEXANDRU
DUMBRAVENI
Semimaraton
M15-35
S DUMBRAVENI Semimaraton M15-35 Finalizată
CRISTIAN SPOIALA ASSIST Sports Club
SUCEAVA
Semimaraton
M35+
M SUCEAVA Semimaraton M35+ Finalizată
PETRI ALEXANDRA SOFIA
RADAUTI
Cursa copiilor
F5-8
XS RADAUTI Cursa copiilor F5-8 Finalizată