Concurent Club Detalii Localitate Traseu Categorie Varsta Status
IACOB ROBERT IONUT
IASI
Amatori 40 km
Masculin 19-29
IASI Amatori 40 km Masculin 19-29 Finalizată
ADASCALITEI ANCA
IASI
Amatori 40 km
Feminin OPEN
IASI Amatori 40 km Feminin OPEN Finalizată
FLOREA MARIUS COZLA BIKE
PIATRA NEAMT
Amatori 40 km
Masculin 40-49
PIATRA NEAMT Amatori 40 km Masculin 40-49 Finalizată
MIRAUTA SORIN MOVENTIS
IASI
Amatori 40 km
Masculin 30-39
IASI Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
COLBEA ELISA-TEODORA
BOTOSANI
Copii
Fete 7-8ani
BOTOSANI Copii Fete 7-8ani Plată în așteptare
COTLET

Amatori 40 km
Masculin 30-39
Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
AGAVRILOAIE RAZVAN
DOROHOI
Amatori 40 km
Masculin 15-18
DOROHOI Amatori 40 km Masculin 15-18 Finalizată
TCACIUC STEFAN ASSIST SPORTS CLUB
SUCEAVA
Amatori 40 km
Masculin 19-29
SUCEAVA Amatori 40 km Masculin 19-29 Finalizată
ONICA CIPRIAN
IASI
Amatori 40 km
Masculin 19-29
IASI Amatori 40 km Masculin 19-29 Finalizată
ROMAN MIRCEA COZLA BIKE
PIATRA NEAMT
Amatori 40 km
Masculin 50+
PIATRA NEAMT Amatori 40 km Masculin 50+ Finalizată
LEONTE FLORIN
IASI
Amatori 40 km
Masculin 19-29
IASI Amatori 40 km Masculin 19-29 Finalizată
SAUCIUC LUCIAN
DOROHOI
Amatori 40 km
Masculin 40-49
DOROHOI Amatori 40 km Masculin 40-49 Finalizată
MIHAI MATEI
DOROHOI
Amatori 40 km
Masculin 15-18
DOROHOI Amatori 40 km Masculin 15-18 Finalizată
MODREAN IONUT
DOROHOI
Amatori 40 km
Masculin 15-18
DOROHOI Amatori 40 km Masculin 15-18 Finalizată
ASOFRONIEI ALEXANDRU
BOTOSANI
Amatori 40 km
Masculin 19-29
BOTOSANI Amatori 40 km Masculin 19-29 Finalizată
BALAN IONUT A.S. SUCEAVA PE BICICLETA
SUCEAVA
Amatori 40 km
Masculin 30-39
SUCEAVA Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
TCACIUC SEBASTIAN ASSIST SPORTS CLUB
SUCEAVA
Amatori 40 km
Masculin 19-29
SUCEAVA Amatori 40 km Masculin 19-29 Finalizată
MARICIUC DANIEL FLY SPORTS
SUCEAVA
Amatori 40 km
Masculin 50+
SUCEAVA Amatori 40 km Masculin 50+ Finalizată
MARICIUC SERBAN FLY SPORTS
SUCEAVA
Amatori 40 km
Masculin 15-18
SUCEAVA Amatori 40 km Masculin 15-18 Finalizată
CAZACU NICOLAS IONUȚ
GALATI
Copii
Baieti 7-8ani
GALATI Copii Baieti 7-8ani În așteptare
DANELIUC MARIUS
RADAUTI
Amatori 40 km
Masculin 40-49
RADAUTI Amatori 40 km Masculin 40-49 Plată în așteptare
COLBEA TUDOR-LUCIAN
BOTOSANI
Amatori 40 km
Masculin 15-18
BOTOSANI Amatori 40 km Masculin 15-18 Finalizată
TARAN MARA PASIUNE PE 2ROTI
IASI
Copii
Fete 5-6ani
IASI Copii Fete 5-6ani Finalizată
TARAN RARES PASIUNE PE 2ROTI
IASI
Copii
Baieti 9-10ani
IASI Copii Baieti 9-10ani Finalizată
ASAFTEI ALEX -
IASI
Amatori 40 km
Masculin 30-39
IASI Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
TARAN VALI PASIUNE PE 2ROTI
IASI
Amatori 40 km
Masculin 30-39
IASI Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
CIOBANU CIPRIAN PASIUNE PE 2 ROTI
IASI
Amatori 40 km
Masculin 30-39
IASI Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
BOSTAN MIHAI
ADJUD
Amatori 60+ km
Masculin 30-39
ADJUD Amatori 60+ km Masculin 30-39 Finalizată
BOSTAN ADRIAN IONUT
ADJUD
Amatori 60+ km
Masculin 30-39
ADJUD Amatori 60+ km Masculin 30-39 Finalizată
STOICA VALENTIN FLORIN
RADĂUȚI
Amatori 40 km
Masculin 30-39
RADĂUȚI Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
MIHALACHE ALEXANDRU
BOTOȘANI
Amatori 40 km
Masculin 30-39
BOTOȘANI Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
RACU COSMIN
DOROHOI
Amatori 40 km
Masculin 15-18
DOROHOI Amatori 40 km Masculin 15-18 Finalizată
MIRAUTA ALEXANDRU
DOROHOI
Amatori 40 km
Masculin 15-18
DOROHOI Amatori 40 km Masculin 15-18 Finalizată
BURLACIOC ANATOL MONTICOND
SUCEAVA
Amatori 60+ km
Masculin 40-49
SUCEAVA Amatori 60+ km Masculin 40-49 Finalizată
ALBISORU GABRIEL
BAIA MARE
Amatori 40 km
Masculin 50+
BAIA MARE Amatori 40 km Masculin 50+ Finalizată
IGNAT MĂRIUCA VELOPRIETENI TÎRGU MUREȘ
TÎRGU MUREȘ
Amatori 40 km
Feminin OPEN
TÎRGU MUREȘ Amatori 40 km Feminin OPEN Finalizată
BURLOI LICĂ VELOPRIETENI TIRGU MURES
TIRGU MURES
Amatori 40 km
Masculin 30-39
TIRGU MURES Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
MOLDOVAN IACOB E. (JCB) VELOPRIETENI TG MURES
TG MURES
Amatori 60+ km
Masculin 40-49
TG MURES Amatori 60+ km Masculin 40-49 Finalizată
LUPASCU MATEI
IASI
Amatori 60+ km
Masculin 30-39
IASI Amatori 60+ km Masculin 30-39 Finalizată
COSTIN ADRIANA
IASI
Amatori 40 km
Feminin OPEN
IASI Amatori 40 km Feminin OPEN Finalizată
HOPULELE ADRIAN CONSTANTIN NORD CYCLING TEAM
SUCEAVA
Amatori 40 km
Masculin 30-39
SUCEAVA Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
LAZAR GABRIEL REAL SPORTS
IASI
Amatori 40 km
Masculin 40-49
IASI Amatori 40 km Masculin 40-49 Finalizată
BERESCU DANIEL RANDONNEURS ROMANIA
ONEȘTI
Amatori 60+ km
Masculin 40-49
ONEȘTI Amatori 60+ km Masculin 40-49 Finalizată
SERGIU VIDRASCU
IASI
Amatori 40 km
Masculin 30-39
IASI Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
ILIE COSMIN GABRIEL
IASI
Amatori 60+ km
Masculin 40-49
IASI Amatori 60+ km Masculin 40-49 Finalizată
DRUCHE ALEXANDRU NU
BOTOȘANI
Amatori 40 km
Masculin 15-18
BOTOȘANI Amatori 40 km Masculin 15-18 Finalizată