Concurenti Maratonul Nordului MTB 2020

Concurent Club Detalii Localitate Traseu Categorie Varsta Status
PÎNTEA VLAD VALENTIN
BACAU
Amatori 40 km
Masculin 19-29
BACAU Amatori 40 km Masculin 19-29 În așteptare
GAFITA IOANA N-1563
IASI JUD IASI
Amatori 60+ km
Feminin OPEN
IASI JUD IASI Amatori 60+ km Feminin OPEN Finalizată
SANDU RARES MIHAI PICIU TEAM
IASI
Copii
Baieti 13-14ani
IASI Copii Baieti 13-14ani Finalizată
SANDU TUDOR GRUIA PICIU TEAM
IASI
Copii
Baieti 11-12ani
IASI Copii Baieti 11-12ani Finalizată
IANCU CONSTANTIN MTB ROMAN
ROMAN
Amatori 40 km
Masculin 50+
ROMAN Amatori 40 km Masculin 50+ Finalizată
STAICU OCTAVIAN PICIU TEAM
IASI
Amatori 40 km
Masculin 30-39
IASI Amatori 40 km Masculin 30-39 În așteptare
DASCALESCU ANDREI MTB ROMAN
ROMAN
Amatori 40 km
Masculin 40-49
ROMAN Amatori 40 km Masculin 40-49 Finalizată
COMAN CIPRIAN
IASI
Amatori 40 km
Masculin 40-49
IASI Amatori 40 km Masculin 40-49 Finalizată
DUBAN IONUT
IPOTESTI
Amatori 40 km
Masculin 30-39
IPOTESTI Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
DUBAN CALIN
IPOTESTI
Copii
Baieti 5-6ani
IPOTESTI Copii Baieti 5-6ani Finalizată
CARAS DAN ICDB TEAM
IASI
Amatori 40 km
Masculin 50+
IASI Amatori 40 km Masculin 50+ Finalizată
BOARIU ANDREI
DOROHOI
Amatori 40 km
Masculin 30-39
DOROHOI Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
BOARIU FILIP
DOROHOI
Copii
Baieti 7-8ani
DOROHOI Copii Baieti 7-8ani Finalizată
GAITAN VIORICA
BOSANCI
Amatori 40 km
Feminin OPEN
BOSANCI Amatori 40 km Feminin OPEN Finalizată
PAVEL BOGDAN

Amatori 40 km
Masculin 40-49
Amatori 40 km Masculin 40-49 Finalizată
BURTILA IOAN BOGDAN
BUCURESTI
Amatori 40 km
Masculin 30-39
BUCURESTI Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
BURTILA CALIN IOAN
BUCURESTI
Copii
Baieti 7-8ani
BUCURESTI Copii Baieti 7-8ani Finalizată
AMARIEI CONSTANTIN-EMANUEL COZLA BIKE
PIATRA NEAMT
Amatori 40 km
Masculin 30-39
PIATRA NEAMT Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
OSTAFE MIHAI MARIAN ACS MTB ROMAN
ROMAN
Amatori 40 km
Masculin 30-39
ROMAN Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
STEFAN ION-IONUT
IASI
Amatori 40 km
Masculin 30-39
IASI Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
FILIP CRISTIAN ACS MTB ROMAN
ROMAN
Amatori 40 km
Masculin 30-39
ROMAN Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
CHIRIAC VASILE BIKE DOLHASCA
SCHEIA
Amatori 40 km
Masculin 40-49
SCHEIA Amatori 40 km Masculin 40-49 Finalizată
MOGA MARIUS MARIAN NORD CYCLING TEAM
DARABANI
Amatori 40 km
Masculin 30-39
DARABANI Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
PARVU ADRIAN
CLUJ-NAPOCA
Amatori 40 km
Masculin 30-39
CLUJ-NAPOCA Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
VASILE ELENA LOREDANA
TIRGU NEAMT
Amatori 40 km
Feminin OPEN
TIRGU NEAMT Amatori 40 km Feminin OPEN Finalizată
ȘANDRU MIHAI
VATRA MOLDOVITEI
Amatori 40 km
Masculin 15-18
VATRA MOLDOVITEI Amatori 40 km Masculin 15-18 Finalizată
CONDREA MIHAI
VATRA MOLDOVITEI/SUCEAVA
Amatori 40 km
Masculin 50+
VATRA MOLDOVITEI/SUCEAVA Amatori 40 km Masculin 50+ Finalizată
BOGDAN MARIUS HORODINCA NORD CYCLING TEAM
IASI
Amatori 60+ km
Masculin 40-49
IASI Amatori 60+ km Masculin 40-49 Finalizată
MINCA RELU NORD CYCLING TEAM
VALEA ADANCA, IASI
Amatori 60+ km
Masculin 40-49
VALEA ADANCA, IASI Amatori 60+ km Masculin 40-49 Finalizată
LEANCĂ CIPRIAN NORD CYCLING
DOROHOI
Amatori 40 km
Masculin 30-39
DOROHOI Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
IACOB-STRUGARU RADU
DARABANI
Amatori 40 km
Masculin 30-39
DARABANI Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
STRACHINESCU TUDOR
DOROHOI
Amatori 40 km
Masculin 30-39
DOROHOI Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
LAZAR VASILE ALIN C₉H₁₃NO₃
TARGU NEAMȚ
Amatori 40 km
Masculin 40-49
TARGU NEAMȚ Amatori 40 km Masculin 40-49 Finalizată
TUDOSE LORAND
SIRET
Amatori 40 km
Masculin 15-18
SIRET Amatori 40 km Masculin 15-18 Finalizată
ANDREI PALANA
BOTOSANI
Amatori 40 km
Masculin 30-39
BOTOSANI Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
VOINEA NICHOLAS ALEXANDRU ACS MTB ROMAN
ROMAN
Copii
Baieti 11-12ani
ROMAN Copii Baieti 11-12ani Finalizată
MURARIU CIPRIAN MTB ROMAN
ROMAN
Amatori 40 km
Masculin 19-29
ROMAN Amatori 40 km Masculin 19-29 Finalizată
OPREA ALEXANDRU
IPOTESTI
Amatori 40 km
Masculin 40-49
IPOTESTI Amatori 40 km Masculin 40-49 În așteptare
CABA CIPRIAN
BUCURESTI
Amatori 60+ km
Masculin 30-39
BUCURESTI Amatori 60+ km Masculin 30-39 Finalizată
FIERU ADI MTB ROMAN
ROMAN
Amatori 40 km
Masculin 40-49
ROMAN Amatori 40 km Masculin 40-49 Finalizată
FIERU DANNY MTB ROMAN
ROMAN
Copii
Baieti 9-10ani
ROMAN Copii Baieti 9-10ani Finalizată
VASILIU LUCIAN
CORNI BOTOSANI
Amatori 40 km
Masculin 30-39
CORNI BOTOSANI Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
MANOLE CORNELIU

Amatori 40 km
Masculin 30-39
Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
ADRIAN ONU ASSIST SPORTS CLUB
IPOTESTI
Amatori 60+ km
Masculin 30-39
IPOTESTI Amatori 60+ km Masculin 30-39 Finalizată
LATES PETRU - IULIAN C9H13NO3 BIKE TEAM
VANATORI NEAMT
Amatori 60+ km
Masculin 30-39
VANATORI NEAMT Amatori 60+ km Masculin 30-39 Finalizată
CRACIUN CATALIN C9H13NO3 BIKE TEAM
TARGU NEAMT
Amatori 40 km
Masculin 30-39
TARGU NEAMT Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
STAICU OCTAVIAN PICIU TEAM
IASI
Amatori 40 km
Masculin 30-39
IASI Amatori 40 km Masculin 30-39 În așteptare
LAZARIUC OVIDIU
SUCEAVA
Amatori 40 km
Masculin 50+
SUCEAVA Amatori 40 km Masculin 50+ Finalizată
BEJAN MIHAELA
IASI
Amatori 60+ km
Feminin OPEN
IASI Amatori 60+ km Feminin OPEN Finalizată
NOROC MIHAI
IASI
Amatori 40 km
Masculin 15-18
IASI Amatori 40 km Masculin 15-18 În așteptare
CIURLIC IULIAN C9H13NO3 BIKE TEAM TG NEAMT
PASCANI
Amatori 40 km
Masculin 30-39
PASCANI Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
BULBOACA DANIEL -
BOTOSANI
Amatori 40 km
Masculin 40-49
BOTOSANI Amatori 40 km Masculin 40-49 Finalizată
CIOLPAN PETRU -
SUCEAVA
Amatori 40 km
Masculin 30-39
SUCEAVA Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
CIOBANU MATEI-ANDREI PASIUNE PE 2 ROTI
IASI
Copii
Baieti 7-8ani
IASI Copii Baieti 7-8ani Finalizată
MAHU SEBASTIAN GABRIEL
BOTOSANI
Amatori 40 km
Masculin 15-18
BOTOSANI Amatori 40 km Masculin 15-18 Finalizată
CAPUSNEAC GABRIEL
SUCEAVA
Amatori 40 km
Masculin 15-18
SUCEAVA Amatori 40 km Masculin 15-18 Plată în așteptare
IACOB ROBERT IONUT
IASI
Amatori 40 km
Masculin 19-29
IASI Amatori 40 km Masculin 19-29 Finalizată
ADASCALITEI ANCA
IASI
Amatori 40 km
Feminin OPEN
IASI Amatori 40 km Feminin OPEN Finalizată
FLOREA MARIUS COZLA BIKE
PIATRA NEAMT
Amatori 40 km
Masculin 40-49
PIATRA NEAMT Amatori 40 km Masculin 40-49 Finalizată
MIRAUTA SORIN MOVENTIS
IASI
Amatori 40 km
Masculin 30-39
IASI Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
COLBEA ELISA-TEODORA
BOTOSANI
Copii
Fete 7-8ani
BOTOSANI Copii Fete 7-8ani Finalizată
COTLET

Amatori 40 km
Masculin 30-39
Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
AGAVRILOAIE RAZVAN
DOROHOI
Amatori 40 km
Masculin 15-18
DOROHOI Amatori 40 km Masculin 15-18 Finalizată
TCACIUC STEFAN ASSIST SPORTS CLUB
SUCEAVA
Amatori 40 km
Masculin 19-29
SUCEAVA Amatori 40 km Masculin 19-29 Finalizată
ONICA CIPRIAN
IASI
Amatori 40 km
Masculin 19-29
IASI Amatori 40 km Masculin 19-29 Finalizată
ROMAN MIRCEA COZLA BIKE
PIATRA NEAMT
Amatori 40 km
Masculin 50+
PIATRA NEAMT Amatori 40 km Masculin 50+ Finalizată
LEONTE FLORIN
IASI
Amatori 40 km
Masculin 19-29
IASI Amatori 40 km Masculin 19-29 Finalizată
SAUCIUC LUCIAN
DOROHOI
Amatori 40 km
Masculin 40-49
DOROHOI Amatori 40 km Masculin 40-49 Finalizată
MIHAI MATEI
DOROHOI
Amatori 40 km
Masculin 15-18
DOROHOI Amatori 40 km Masculin 15-18 Finalizată
MODREAN IONUT
DOROHOI
Amatori 40 km
Masculin 15-18
DOROHOI Amatori 40 km Masculin 15-18 Finalizată
ASOFRONIEI ALEXANDRU
BOTOSANI
Amatori 40 km
Masculin 19-29
BOTOSANI Amatori 40 km Masculin 19-29 Finalizată
BALAN IONUT A.S. SUCEAVA PE BICICLETA
SUCEAVA
Amatori 40 km
Masculin 30-39
SUCEAVA Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
TCACIUC SEBASTIAN ASSIST SPORTS CLUB
SUCEAVA
Amatori 40 km
Masculin 19-29
SUCEAVA Amatori 40 km Masculin 19-29 Finalizată
MARICIUC DANIEL FLY SPORTS
SUCEAVA
Amatori 40 km
Masculin 50+
SUCEAVA Amatori 40 km Masculin 50+ Finalizată
MARICIUC SERBAN FLY SPORTS
SUCEAVA
Amatori 40 km
Masculin 15-18
SUCEAVA Amatori 40 km Masculin 15-18 Finalizată
CAZACU NICOLAS IONUȚ
GALATI
Copii
Baieti 7-8ani
GALATI Copii Baieti 7-8ani În așteptare
COLBEA TUDOR-LUCIAN
BOTOSANI
Amatori 40 km
Masculin 15-18
BOTOSANI Amatori 40 km Masculin 15-18 Finalizată
TARAN MARA PASIUNE PE 2ROTI
IASI
Copii
Fete 5-6ani
IASI Copii Fete 5-6ani Finalizată
TARAN RARES PASIUNE PE 2ROTI
IASI
Copii
Baieti 9-10ani
IASI Copii Baieti 9-10ani Finalizată
ASAFTEI ALEX -
IASI
Amatori 40 km
Masculin 30-39
IASI Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
TARAN VALI PASIUNE PE 2ROTI
IASI
Amatori 40 km
Masculin 30-39
IASI Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
CIOBANU CIPRIAN PASIUNE PE 2 ROTI
IASI
Amatori 40 km
Masculin 30-39
IASI Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
BOSTAN MIHAI
ADJUD
Amatori 60+ km
Masculin 30-39
ADJUD Amatori 60+ km Masculin 30-39 Finalizată
BOSTAN ADRIAN IONUT
ADJUD
Amatori 60+ km
Masculin 30-39
ADJUD Amatori 60+ km Masculin 30-39 Finalizată
STOICA VALENTIN FLORIN
RADĂUȚI
Amatori 40 km
Masculin 30-39
RADĂUȚI Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
MIHALACHE ALEXANDRU
BOTOȘANI
Amatori 40 km
Masculin 30-39
BOTOȘANI Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
RACU COSMIN
DOROHOI
Amatori 40 km
Masculin 15-18
DOROHOI Amatori 40 km Masculin 15-18 Finalizată
MIRAUTA ALEXANDRU
DOROHOI
Amatori 40 km
Masculin 15-18
DOROHOI Amatori 40 km Masculin 15-18 Finalizată
BURLACIOC ANATOL MONTICOND
SUCEAVA
Amatori 60+ km
Masculin 40-49
SUCEAVA Amatori 60+ km Masculin 40-49 Finalizată
ALBISORU GABRIEL
BAIA MARE
Amatori 40 km
Masculin 50+
BAIA MARE Amatori 40 km Masculin 50+ Finalizată
IGNAT MĂRIUCA VELOPRIETENI TÎRGU MUREȘ
TÎRGU MUREȘ
Amatori 40 km
Feminin OPEN
TÎRGU MUREȘ Amatori 40 km Feminin OPEN Finalizată
BURLOI LICĂ VELOPRIETENI TIRGU MURES
TIRGU MURES
Amatori 40 km
Masculin 30-39
TIRGU MURES Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
MOLDOVAN IACOB E. (JCB) VELOPRIETENI TG MURES
TG MURES
Amatori 60+ km
Masculin 40-49
TG MURES Amatori 60+ km Masculin 40-49 Finalizată
LUPASCU MATEI
IASI
Amatori 60+ km
Masculin 30-39
IASI Amatori 60+ km Masculin 30-39 Finalizată
COSTIN ADRIANA
IASI
Amatori 40 km
Feminin OPEN
IASI Amatori 40 km Feminin OPEN Finalizată
HOPULELE ADRIAN CONSTANTIN NORD CYCLING TEAM
SUCEAVA
Amatori 40 km
Masculin 30-39
SUCEAVA Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
LAZAR GABRIEL REAL SPORTS
IASI
Amatori 40 km
Masculin 40-49
IASI Amatori 40 km Masculin 40-49 Finalizată
BERESCU DANIEL RANDONNEURS ROMANIA
ONEȘTI
Amatori 60+ km
Masculin 40-49
ONEȘTI Amatori 60+ km Masculin 40-49 Finalizată
SERGIU VIDRASCU
IASI
Amatori 40 km
Masculin 30-39
IASI Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
ILIE COSMIN GABRIEL
IASI
Amatori 60+ km
Masculin 40-49
IASI Amatori 60+ km Masculin 40-49 Finalizată
DRUCHE ALEXANDRU NU
BOTOȘANI
Amatori 40 km
Masculin 15-18
BOTOȘANI Amatori 40 km Masculin 15-18 Finalizată