Continental Running Day - cursa ciclism
Continental Day – 23 septembrie 2018inapoi la competitii


Traseul Alergare feminin, categoria Alergare

Nr.NumeStatusCh.1
Total/Lap
Ch.2
Total/Lap
Ch.3
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
154Ciobanu MirelaOK00:26:43--00:26:4311
102Hugianu PaulaOK00:27:11--00:27:1122
103Ladau LauraOK00:32:04--00:32:0433
132Adam AncaOK00:32:25--00:32:2544
135Chiper AndreeaOK00:32:35--00:32:3555
131Sescu IoanaOK00:32:53--00:32:5366
123Apostol RoxanaOK00:33:13--00:33:1377
118Ababi IonelaOK00:33:39--00:33:3988
160Liuta AncutaOK00:33:57--00:33:5799
120Munteanu MadalinaOK00:34:12--00:34:121010
119Butunoi IonelaOK00:34:54--00:34:541111
101Oancea IuliaOK00:35:02--00:35:021212
153Rot GianinaOK00:35:52--00:35:521313
146Teodorescu CarmenOK00:36:16--00:36:161414
138Miron Roxana VeronicaOK00:36:44--00:36:441515
133Hohan CristinaOK00:37:19--00:37:191616
124Banu LoredanaOK00:37:21--00:37:211717
113Bulai Andreea- RenataOK00:37:41--00:37:411818
137Tiba Stefana-AlexandraOK00:37:47--00:37:471919
129Paduraru-Plesca MihaelaOK00:37:57--00:37:572020
114Dolis SilvanaOK00:38:31--00:38:312121
116Gradinaru AndreeaOK00:39:09--00:39:092222
126Dascalita ElenaOK00:39:50--00:39:502323
125Manolache Theona-ElenaOK00:40:50--00:40:502424
134Stratina ZinaOK00:41:39--00:41:392525
155Buica CarmenOK00:41:40--00:41:402626
150Cojocaru BiancaOK00:43:26--00:43:262727
136Olariu CristinaOK00:43:36--00:43:362828
149Martinescu AdinaOK00:44:40--00:44:402929
104Grigoras Laura-IoanaOK00:44:41--00:44:413030
112Mihalcea Elena-GabrielaOK00:44:41--00:44:413131
107Zugravu GeorgianaOK00:49:12--00:49:123232
144Amihailesei IoanaOK00:49:13--00:49:133333
105Eva TeodoraDNF--- - --
106Cobzariu AnaDNF--- - --
108Late? Cristina-GeorgianaDNF--- - --
109Mariuc Stefania DNS--- - --
110Floroiu DanielaDNS--- - --
111Adomnitei MihaelaDNF--- - --
115Oprea MariaDNS--- - --
117Tololoi RoxanaDNF--- - --
121Rugina RobertaDNF--- - --
122Cojocaru Lavinia AuroraDNF--- - --
127Baciu Lupascu RalucaDNF--- - --
128Partac Gabriela-MihaelaDNF--- - --
130Carp AndreeaDNS--- - --
139Iordachi AlexandraDNF--- - --
140Ungureanu EcaterinaDNF--- - --
141Manta EugeniaDNF--- - --
142Bojoga MartaDNF--- - --
143Sandulache DenisaDNF--- - --
145Enachi AndreeaDNS--- - --
147Craciun BiancaDNF--- - --
151Mardare Oana-AndreeaDNF--- - --
152Mihalachi AngelaDNF--- - --
156Stefanescu MihaelaDNF--- - --
157Apostol GeorgianaDNF--- - --
158Bute LauraDNF--- - --
159Bernevic ElsaDNF--- - --
161Branici ElisabetaDNF--- - --

Traseul Alergare masculin, categoria Alergare

Nr.NumeStatusCh.1
Total/Lap
Ch.2
Total/Lap
Ch.3
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
287Irimia DanielOK00:20:56--00:20:5611
297Silea IoanOK00:25:11--00:25:1122
277Balauta IonelOK00:25:26--00:25:2633
203Rarinca EugenOK00:25:30--00:25:3044
296Ardeleanu AndreiOK00:25:55--00:25:5555
324Darie IonutOK00:26:09--00:26:0966
266Moga IulianOK00:26:10--00:26:1077
299Tifui LucianOK00:26:39--00:26:3988
322Onofrei AndreiOK00:26:42--00:26:4299
257Isaila Andrei-CiprianOK00:26:53--00:26:531010
213Cenusa MihaiOK00:26:57--00:26:571111
276Ursache VictorOK00:27:02--00:27:021212
248Vladianu MarianOK00:27:08--00:27:081313
294Moga AlexandruOK00:27:16--00:27:161414
317Catalin PancuOK00:27:19--00:27:191515
254Ochiuz CatalinOK00:27:30--00:27:301616
218Catargiu ConstantinOK00:27:41--00:27:411717
206Curcan BogdanOK00:28:16--00:28:161818
285Plavanescu Tudor AndreiOK00:28:21--00:28:211919
333Grosu VasileOK00:28:23--00:28:232020
274Lupu GeorgeOK00:28:25--00:28:252121
217Teodorescu EdmondOK00:28:39--00:28:392222
202Feliu GabrielOK00:28:44--00:28:442323
271Maxim SanduOK00:28:45--00:28:452424
228Protaila LeonOK00:29:17--00:29:172525
210Gheorghiu AndreiOK00:29:29--00:29:292626
219Alupei IoanOK00:29:30--00:29:302727
223Postolache Iulian-CristianOK00:29:32--00:29:322828
225Udrea AlbertoOK00:29:34--00:29:342929
227Roman BogdanOK00:29:50--00:29:503030
231Croitoru ArmandOK00:30:20--00:30:203131
303Petrescu CristianOK00:30:26--00:30:263232
243Cobuz AlexandruOK00:30:31--00:30:313333
241ENASOAIE GabrielOK00:30:33--00:30:333434
232Gajora LucianOK00:30:37--00:30:373535
242RIPA BogdanOK00:30:42--00:30:423636
256Martinescu GabrielOK00:30:49--00:30:493737
330Paduraru AlexandruOK00:31:05--00:31:053838
315Damian MariusOK00:31:21--00:31:213939
220Turcu NicusorOK00:31:40--00:31:404040
211Polcovnicu BogdanOK00:31:54--00:31:544141
328Ratoi DanutOK00:32:21--00:32:214242
212Chirita BogdanOK00:32:35--00:32:354343
714Oancea IulianOK00:32:43--00:32:374444
300Liuta ValentinOK00:32:55--00:32:554545
272Scutaru GeorgianOK00:33:56--00:33:564646
235Vrabie IonOK00:33:57--00:33:574747
283Abaceoae ConstantinOK00:34:02--00:34:024848
284Maxim CiprianOK00:34:03--00:34:034949
250Pantea MihaitaOK00:34:17--00:34:175050
253Marinov Bogdan-MihailOK00:34:49--00:34:495151
244Rotaru VladOK00:34:58--00:34:585252
252Tololoi DanielOK00:35:17--00:35:175353
288Baraboi AlexandruOK00:35:29--00:35:295454
304Blaj CorneliuOK00:35:29--00:35:295555
258Burlacu LucianOK00:36:23--00:36:235656
255Trofin AdrianOK00:36:24--00:36:245757
208Halauca AndreiOK00:37:03--00:37:035858
207Grigoras MarianOK00:37:04--00:37:045959
289Rusu GabrielOK00:37:13--00:37:136060
201Isachioaea ConstantinOK00:37:36--00:37:366161
204Filip MariusOK00:37:37--00:37:376262
233Larie VictorOK00:38:36--00:38:366363
267Ungureanu AurelianOK00:39:38--00:39:386464
226Gabor SorinOK00:39:46--00:39:466565
230Gradinaru DanOK00:39:48--00:39:486666
262Popica PaulOK00:40:00--00:40:006767
281Mistreanu IonutOK00:41:35--00:41:356868
318Ciobanu DragosOK00:43:23--00:43:236969
222Matei Florin-ConstantinOK01:12:05--01:12:057070
215Pintilei AndreiDNF--- - --
216Morasan GheorgheDNF--- - --
221Matei Cosmin-IulianDNF--- - --
224Caseriu StefanDNF--- - --
229Adomnitei GeorgeDNF--- - --
234Vrabie VasileDNF--- - --
236Nastasa VladDNF--- - --
237Ladau AlexandruDNF--- - --
238Nastaca TonelDNF--- - --
239Anghel FlorinDNF--- - --
240COJOCARIU DanielDNF--- - --
245Oancea IulianDNF--- - --
246Tcacenco ConstantinDNF--- - --
247Moisei MarianDNS--- - --
249Olteanu StefanelDNF--- - --
251Apetre LucianDNF--- - --
259Barcan Virgil-GheorgheDNF--- - --
260Burlacu EusebiuDNF--- - --
261Badarau CristianDNF--- - --
263Parfene AdrianDNF--- - --
264Aluculesei LucianDNF--- - --
265Gabriel SurugiuDNF--- - --
268Bordianu Petru-AlexandruDNF--- - --
269Ostepoc LucianDNF--- - --
270Mazare PaulDNF--- - --
273Avasilcii Stefanel-EmanuelDNF--- - --
275Ungheanu CiprianDNF--- - --
278Naziru AdrianDNF--- - --
279Olariu AdrianDNF--- - --
280Paiu AndreiDNF--- - --
282Garabet DanDNF--- - --
286Ionescu BogdanDNF--- - --
290Silea IoanDNF--- - --
291Prodan IulianDNF--- - --
292Arapasu GiorginelDNF--- - --
293Buica ConstantinAbandon--- - --
295Ionescu Catalin StefanDNF--- - --
298Dirlau Razvan AlexandruDNS--- - --
301Muraru Stefan IulianDNF--- - --
302Apostu FlorinDNF--- - --
305Stoean BogdanDNF--- - --
306Andries AndreiDNF--- - --
307Puscasu AlexandruDNF--- - --
308Iacob Hlihor DanielDNF--- - --
309Scarlatache Vlad AndreiDNF--- - --
310Serghie AndreiDNF--- - --
311Antoniu TiberiuDNF--- - --
312Craciunas GavrilDNF--- - --
313Contofan Iulian-CosminDNS--- - --
314Apostu FlorinDNF--- - --
316Onosa LiviuDNF--- - --
319Trofin SorinDNF--- - --
320Danila Amadeus MarianDNF--- - --
321Sandulache RazvanDNF--- - --
323Oancea Ionut EugenDNF--- - --
325Boghiu ElvisDNF--- - --
326Hrapciuc LucianDNF--- - --
327Nechifor SabinDNF--- - --
329Baciu Lupascu RaduDNF--- - --
331Gabor EduardDNF--- - --
332Zota CristianDNF--- - --
334Uleru GeorgeDNF--- - --
148Teodorescu RobertDNF--- - --
205Murmurache AlexandruDNF--- - --
209Babei DanielDNF--- - --
214Mudrag AndreiDNF--- - --

Traseul Ciclism amatori, categoria Masculin

Nr.NumeStatusCh.1
Total/Lap
Ch.2
Total/Lap
Ch.3
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
504Deac CosminOK00:16:17--00:16:1711
524Tagarcea MihaiOK00:16:34--00:16:3422
510Onica FlorinOK00:17:27--00:17:2733
507Smau Mihai-EduardOK00:17:31--00:17:3144
506Luca Andrei-MarianOK00:18:31--00:18:3155
502Feliu GabrielOK00:19:30--00:19:3066
505Ferent Marius LucianOK00:20:14--00:20:1477
509Gabor SorinOK00:20:52--00:20:5288
511Roman BogdanOK00:21:53--00:21:5399
520Iacob CosminOK00:22:05--00:22:051010
522Patache PetricaOK00:22:16--00:22:161112
517Roland PetreOK00:22:29--00:22:291213
516Ghimici CiprianOK00:23:14--00:23:141314
513Lucaci SebastianOK00:23:21--00:23:211415
515Anitei Dorin-ConstantinOK00:23:41--00:23:411517
501Isachioaea ConstantinOK00:24:25--00:24:251618
508Cogianu DanielOK00:26:17--00:26:171719
503Ciobanu StefanOK00:26:29--00:26:291821
523Albei AndreiOK00:37:14--00:37:141926
518Sarbu RaduOK00:41:00--00:41:002027
512Axinte Silviu-CostinDNF--- - --
514Cucos AndreiDNF--- - --
519Balaban AlexandruDNF--- - --
521Lomer IonutDNF--- - --
525Danila AmadeusDNF--- - --

Traseul Ciclism amatori, categoria Feminin

Nr.NumeStatusCh.1
Total/Lap
Ch.2
Total/Lap
Ch.3
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
406Mocanu GeorgianaOK00:22:13--00:22:13111
401Late? Cristina-GeorgianaOK00:23:24--00:23:24216
412Sirbu DianaOK00:26:26--00:26:26320
409Rusti AlexandraOK00:27:37--00:27:37422
402Mitricioaei Madalina-MariaOK00:27:50--00:27:50523
407Scalschi Oana OK00:28:40--00:28:40624
408Unguru NicoletaOK00:34:11--00:34:11725
403Oprea MariaDNS--- - --
404Stavarache GabrielaDNF--- - --
405Maftei-Vacaru ElenaDNF--- - --
410Ciobanu GabrielaDNF--- - --
411Murgoci Bianca-ElenaDNF--- - --

Traseul Ciclism avansati, categoria Masculin

Nr.NumeStatusCh.1
Total/Lap
Ch.2
Total/Lap
Ch.3
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
723Irimia DanielOK00:13:2700:27:42 / 00:14:15-00:27:4211
729P StelianOK00:15:5800:32:05 / 00:16:07-00:32:0522
711Laiu BogdanOK00:15:5900:32:07 / 00:16:08-00:32:0733
715Martinescu GabrielOK00:16:4700:32:34 / 00:15:47-00:32:3444
726Gavrila GeorgeOK00:16:2500:33:21 / 00:16:56-00:33:2155
746Ionel AlexandruOK00:16:2200:33:46 / 00:17:24-00:33:4666
739Grigorescu DanielOK00:16:2700:34:17 / 00:17:50-00:34:1777
724Loghin ConstantinOK00:17:4700:34:54 / 00:17:07-00:34:5488
721Barbir DimitrisOK00:16:1900:34:55 / 00:18:36-00:34:5599
720Maxim CiprianOK00:17:1600:34:57 / 00:17:41-00:34:571010
741Radu TeodorOK00:17:2100:35:02 / 00:17:41-00:35:021111
705Cenusa MihaiOK00:17:2000:35:03 / 00:17:43-00:35:031212
713Cacu AdrianOK00:19:3000:35:42 / 00:16:12-00:36:031313
749Joldescu CatalinOK00:17:1700:36:03 / 00:18:46-00:36:031414
734Tifui LucianOK00:18:3500:36:41 / 00:18:06-00:36:411516
701Ardeleanu DragosOK00:18:1900:36:45 / 00:18:26-00:36:451617
737Popa GeorgeOK00:17:3300:36:46 / 00:19:13-00:36:461718
744Pomirleanu VictorOK00:18:3200:36:56 / 00:18:24-00:36:561819
710Matei Florin-ConstantinOK00:18:3200:36:58 / 00:18:26-00:36:581920
738Stanicel AndreiOK00:18:1500:37:32 / 00:19:17-00:37:322021
704Mariu StefanOK00:19:0000:38:26 / 00:19:26-00:38:262122
725Dornescu AlexandruOK00:19:5900:39:02 / 00:19:03-00:39:022223
732Maftei AlexandruOK00:18:5700:39:03 / 00:20:06-00:39:032324
735Farcas BogdanOK00:19:0800:39:41 / 00:20:33-00:39:412425
717Garabet DanOK00:20:0200:39:58 / 00:19:56-00:39:582526
716Maxim SanduOK00:19:0500:39:59 / 00:20:54-00:39:592627
727Siniuc FlorinOK00:21:3900:41:24 / 00:19:45-00:41:242728
707Pal Sergiu-GabrielOK00:20:2600:42:29 / 00:22:03-00:42:292830
730Sirbu AdiOK00:20:2200:42:56 / 00:22:34-00:42:562931
712Fodor AlexandruOK00:26:3100:44:33 / 00:18:02-00:44:333033
731Filip LucianOK00:21:4400:45:21 / 00:23:37-00:45:213134
719Bura IulianOK00:20:4200:47:30 / 00:26:48-00:47:303237
748Chirosca TeodorOK00:22:4600:47:38 / 00:24:52-00:47:383338
733Chirosca CostelOK00:24:1400:50:47 / 00:26:33-00:50:473439
728Niculescu OvidiuOK00:26:1100:53:57 / 00:27:46-00:53:573541
718Abaceoae ConstantinDNF00:21:01-- - --
706Rotaru BogdanDNF00:22:22-- - --
722Iacob CiprianDNF00:44:08-- - --
702Potorac PaulDNF--- - --
703Barbosu IonutDNF--- - --
708Sbera CosminDNF--- - --
709Poputoaia Alexandru-VasileDNF--- - --
736Cazacu PetricaDNF--- - --
740Iacob Hlihor DanielDNF--- - --
742Partac DanDNF--- - --
743Grigoras VladDNF--- - --
745Bigu MihneaDNF--- - --
747Mocanu MihaiDNF--- - --

Traseul Ciclism avansati, categoria Feminin

Nr.NumeStatusCh.1
Total/Lap
Ch.2
Total/Lap
Ch.3
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
605Savu CristinaOK00:17:3800:36:39 / 00:19:01-00:36:39115
604Maftei RoxanaOK00:20:0800:41:26 / 00:21:18-00:41:26229
603Balan SimonaOK00:22:2000:44:31 / 00:22:11-00:44:33332
607Siniuc AndreeaOK00:21:4500:45:48 / 00:24:03-00:45:48435
602Soficu CrinaOK00:22:5100:46:51 / 00:24:00-00:46:51536
606Calin GabrielaOK00:26:1800:53:56 / 00:27:38-00:53:56640
601Oica Andra-MariaDNF--- - --

Traseul Stafeta, categoria Alergare

Nr.NumeStatusCh.1
Total/Lap
Ch.2
Total/Lap
Ch.3
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
803The_Ones Chiriac Ciobanu ProdanOK00:08:0900:14:41 / 00:06:3200:21:25 / 00:06:4400:21:2511
802Handralai Mihai Iacob BalautaOK00:08:0800:16:12 / 00:08:0400:23:13 / 00:07:0100:23:1322
804Ionescu Ardeleanu Focsa Safety RunnersOK00:07:5200:17:04 / 00:09:1200:23:41 / 00:06:3700:23:4133
801For One Another Gradinaru Rarinca LatesOK00:08:3100:17:41 / 00:09:1000:26:45 / 00:09:0400:26:4544
806Red flags Liuta Oancea RaduOK00:11:3100:20:47 / 00:09:1600:29:39 / 00:08:5200:29:3955
805Murariu Ravariu Rudac Just for funOK00:10:4900:20:10 / 00:09:2100:31:06 / 00:10:5600:31:0666