17/03/2019

Maratonul MTB BICAZ 2019

MTB Bicaz Maraton 2019

   Ajuns la a noua editie, prin cateva poteci salbatice, neconventionale si provocatoare, de-a lungul unor peisaje unice, care va duc pe vechile drumuri ale plutasilor care se intorceau pe jos, peste munti, traseele va vor oferi senzatii deosebite si aventuri de neuitat. Concursul reprezinta etapa a saptea din Cupa Moldovei MTB si este un prilej foarte bun pentru a acumula puncte pretioase. 

Clasament puncte etapa

Nr. Crt.ConcurentSexTimpPuncte
1DUCA BOGDAN M02:16:4362,78
2ROMAN IONUT ALEXANDRU M02:16:5862,66
3PAL HORIA M02:26:4858,46
4MOCANU EUGEN M02:37:2554,52
5PREDA RAZVAN M02:37:2554,52
6SABIN SIMION M02:47:4351,17
7COSMIN COLIBA M02:53:5249,36
8TONCU IONUT M02:55:0949,00
9MARIN SEBASTIAN LAURENTIU M03:00:3647,52
10IANCU ALIN M03:10:3345,04
11GALATANU ADRIAN MIHAI M03:18:5343,15
12CONDREA MIHAI M03:28:0741,24
13RIMNICEANU ROXANA F03:31:2840,59
14GAFITA IOANA MIHAELA F03:31:2940,58
15TABARA CONSTANTIN M03:31:3540,56
16LATES PETRU – IULIAN M03:32:3840,36
17VANATORU VLAD M03:34:3440,00
18MAXIM CIPRIAN M03:36:3039,64
19CRACIUNESCU VASILE DORIN M03:38:2139,31
20SANDRU MIHAI M03:44:0938,29
21ROMAN MIRCEA-DANIEL M03:45:4538,02
22BOGUS VASILE M03:50:2637,24
23STAICU OCTAVIAN M03:50:3737,22
24TANASA MADALIN M03:53:1536,79
25CUZMICI DAN M03:57:4436,10
26FLOREA MARIUS M04:02:5535,33
27BADARAU GABRIEL SILVIU M04:08:5934,47
28BEJAN MIHAELA F04:11:0234,19
29LAZAR VASILE ALIN M04:17:0833,38
30CRACIUN CATALIN M04:22:4532,66
31AXENTI MIHAIL-ALEXANDRU M04:58:4228,73
32HOGAS RARES M01:14:4928,18
33DOLGOS MARIUS M05:06:1328,03
34MOISUC RARES M01:15:4227,85
35MUNTEAN AURELIAN M05:08:3327,82
36DRAGOI ALEXANDRU M0,21430555627,81
37RADEANU LUCIAN STEFAN M0,05311342627,57
38TANASE RARESM0,05321759327,51
39MANDRESCU ANDREI M0,05354166727,35
40CATARGIU VALERIU VIRGIL M0,21934027827,17
41OPREA CALIN M01:20:5826,04
42AGAFITI TIBERIUS ANDREI M01:20:5926,04
43CRISTEA TUDOR M01:21:3325,86
44PINTEA VLAD VALENTIN M01:22:2325,59
45IVANOV GABRIEL M01:23:4225,19
46KINCSES ALX M01:23:5025,15
47VASILIU ALEXANDRU M01:24:0125,10
48DAVID MIHAI M01:25:5824,53
49TALPES OCTAVIAN M01:28:3623,80
50MAZILU EUGEN M01:28:5623,71
51BERCEA SILVIU M01:29:3423,54
52COMAN CIPRIAN M01:33:1922,60
53IVANOV-MERA CRISTIAN M01:33:4122,51
54BOGZA DRAGOS M01:35:5122,00
55ILIE COSMIN GABRIEL M01:36:4321,80
56CHIUARU CODRIN M01:37:0821,71
57BURUIANA ADRIAN M01:37:0921,70
58GHERGUTI ADRIAN M01:38:1721,45
59TEMELIE DRAGOS M01:38:1821,45
60CARACIUC SILVIU M01:39:0021,30
61PASAT DAVID MATTHEW M01:39:1421,25
62LIPSA CIPRIAN M01:39:3621,17
63COTLET CIPRIAN M01:39:5621,10
64PRUTEANU ALEXANDRU M01:41:4120,74
65ANDREI LAURENTIU LIVIU M01:44:3320,17
66LUCA MARCU GEORGE M01:45:2620,00
67AGAFITEI ROBERT M01:49:1119,31
68CHIRIAC VASILE M01:50:0719,15
69COZMA SILVESTRU M01:50:0819,15
70CIMPAN CALIN M01:50:0919,14
71PETENCHI SERGIU M01:51:3518,90
72DOBOS ALEXANDRU M01:52:0118,82
73ROSU CLAUDIU M01:54:4618,37
74DRAGU ELIAS M01:55:0518,32
75TOMA COSMIN STEFAN M01:57:5217,89
76MOVILA BOGDAN M01:58:3117,79
77ROSU GIGI M02:00:1517,53
78BALAN IONUT M02:01:1917,38
79CIOBANU MIHAITA M02:02:0717,27
80BOAMBA STEFAN M02:03:1617,11
81BARAGOIU MATEI M02:03:2317,09
82COTFAS ANDREI M02:03:2417,09
83TAL DANUT M02:05:4316,77
84LUCIAN GROZEA M02:07:2016,56
85PICIORLUNG CRISTINEL M02:07:2216,55
86BERECKI GABRIELA F02:07:4816,50
87DUBAN STEFAN M02:08:2816,41
88DORNEANU MIHAI CRISTIAN M02:09:1716,31
89NICA LUCIAN M02:09:3416,27
90SPAC, ADRIAN OCTAVIAN M02:16:3715,43
91FRINCU ANDREI-BOGDAN M02:17:1915,36
92BLANARU BOGDAN M02:17:3415,33
93ANDREI MARIUS M02:18:4215,20
94POPA IONEL M02:25:1014,52
95OLARU CRISTINEL M02:31:5613,88
96LAZAR GABRIEL M02:32:1813,84
97SAVASTRE CIPRIAN M02:32:5113,79
98VLAD LORIN M02:38:1613,32
99CIURARU SEBASTIAN M02:42:0613,01
100ARNAUTEANU COSMIN M02:42:4812,95
101BLAGA FLORIAN M02:43:4012,88
102SIMIONESCU BOGDAN M02:50:3712,36
103NEAMTU IRINA F02:50:3912,36
104TODARCA GEORGE ALEXANDRU M02:52:2112,23
105CARACIUC PETRA F02:57:0611,91
106ISTRATE DANIEL M03:04:0011,46
107ISTRATE DENIS M03:04:0111,46
108SPAC, CARMEN F03:06:0711,33
109SAPUNARU CRISTIAN M03:11:2811,01
110TURCANU BOGDAN M03:33:339,87
111BOICIUC COSMIN STEFAN M03:35:099,80
112CIURLIC IULIAN M00:00:000,00
113CONDORACHE MARIUS M00:00:000,00
114POSTOLACHE RADU M00:00:000,00
115TUCALIUC CONSTANTIN M00:00:000,00
116GAMAN ANDREI COSMIN M00:00:000,00
117MAGUREANU ALEXANDRU M00,00
118IVAN DRAGOS M00,00
119BERCEA LIANA F00,00
120ASOFRONIEI ALEXANDRU M00,00