30/12/2018

Concurenti inscrisi Maratonul Nordului MTB

Nume Club Detalii Localitate Traseu Categorie Varsta Status
MODREANU IONUT
DOROHOI
Copii
Copii
DOROHOI Copii Copii Finalizată
MODREANU IONUT
DOROHOI
Copii
Copii
DOROHOI Copii Copii Plată în așteptare
HOGAS RARES HPM-Pro Mountain Sports
TÂRGU FRUMOS
Profesionisti 40 km
Juniori M
TÂRGU FRUMOS Profesionisti 40 km Juniori M În așteptare
PETREA IGOR
CHISINAU
Amatori 40 km
Masculin 40-49
CHISINAU Amatori 40 km Masculin 40-49 Plată în așteptare
VLAD VINATORU
VALEA LUPULUI
Amatori 60+ km
Masculin 40-49
VALEA LUPULUI Amatori 60+ km Masculin 40-49 În așteptare
AGAFITI TIBERIUS ANDREI PICIU TEAM
IASI
Amatori 40 km
Masculin 30-39
IASI Amatori 40 km Masculin 30-39 În așteptare
IOAN BOGDAN JUNCU MTB World Champion
ROMAN
Amatori 40 km
Masculin 19-29
ROMAN Amatori 40 km Masculin 19-29 Finalizată
DAVID MIHAI
SUCEAVA
Amatori 40 km
Masculin 40-49
SUCEAVA Amatori 40 km Masculin 40-49 Finalizată
ILIE COSMIN GABRIEL
IASI
Amatori 40 km
Masculin 40-49
IASI Amatori 40 km Masculin 40-49 Finalizată
PAL EUGEN STEFAN HPM - PRO MOUNTAIN SPORTS
VALEA LUPULUI
Profesionisti 60+ km
Legitimati FRC: Master 3 M – 50+
VALEA LUPULUI Profesionisti 60+ km Legitimati FRC: Master 3 M – 50+ În așteptare
PAL EUGEN STEFAN HPM - PRO MOUNTAIN SPORTS
VALEA LUPULUI
Amatori 60+ km
Masculin 50+
VALEA LUPULUI Amatori 60+ km Masculin 50+ În așteptare
PAL HORIA HPM Pro Mountain Sport
VALEA LUPULUI
Profesionisti 60+ km
Elite M
VALEA LUPULUI Profesionisti 60+ km Elite M În așteptare
SANDU CRISTIAN Elephant Bike Club
BACAU
Amatori 40 km
Masculin 30-39
BACAU Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
TONCU IONUT HPM Pro Mountain Sports
IASI
Profesionisti 60+ km
Legitimati FRC: Master 1 M – 30-39
IASI Profesionisti 60+ km Legitimati FRC: Master 1 M – 30-39 În așteptare
MAGUREANU ALEXANDRU Piciu Team
IASI
Amatori 40 km
Masculin 19-29
IASI Amatori 40 km Masculin 19-29 În așteptare
RUSU STEFANEL
PASCANI
Amatori 40 km
Masculin 30-39
PASCANI Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
CIURLIC IULIAN
PASCANI
Amatori 40 km
Masculin 30-39
PASCANI Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
EUGEN MOCANU HPM Pro Mountain Sports
IASI
Profesionisti 60+ km
Legitimati FRC: Master 1 M – 30-39
IASI Profesionisti 60+ km Legitimati FRC: Master 1 M – 30-39 În așteptare
MARIN SEBASTIAN HPM Pro Mountain Sports
IASI
Amatori 40 km
Masculin 19-29
IASI Amatori 40 km Masculin 19-29 În așteptare
COTLET CIPRIAN
SUCEAVA
Profesionisti 40 km
Cadeti M
SUCEAVA Profesionisti 40 km Cadeti M În așteptare
COTLET CIPRIAN
SUCEAVA
Profesionisti 40 km
Cadeti M
SUCEAVA Profesionisti 40 km Cadeti M Plată în așteptare
SMETANIUC FELIX-DOMINIC A.S. Suceava Pe Bicicletă
SUCEAVA
Amatori 40 km
Masculin 19-29
SUCEAVA Amatori 40 km Masculin 19-29 Finalizată
BARBU NICU ANGELIN Wings To Wheels (W2W)
IASI
Amatori 40 km
Masculin 50+
IASI Amatori 40 km Masculin 50+ În așteptare
ZBRANCA LAURENTIU Bike - Mania w2w
IASI
Amatori 40 km
Masculin 40-49
IASI Amatori 40 km Masculin 40-49 Finalizată
BĂRĂGOIU MATEI
RĂDĂUŢI
Amatori 40 km
Masculin 15-18
RĂDĂUŢI Amatori 40 km Masculin 15-18 Finalizată
TURCANU ANDREI
SUCEAVA
Copii
Copii
SUCEAVA Copii Copii Finalizată
TURCABU BOGDAN
SUCEAVA
Amatori 40 km
Masculin 30-39
SUCEAVA Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
LACATUS OVIDIU -
SUCEAVA
Amatori 40 km
Masculin 50+
SUCEAVA Amatori 40 km Masculin 50+ În așteptare
BOGZA DRAGOȘ
IASI
Amatori 40 km
Masculin 40-49
IASI Amatori 40 km Masculin 40-49 Finalizată
SAVU CRISTINA-FLORENTINA
IASI
Amatori 40 km
Feminin OPEN
IASI Amatori 40 km Feminin OPEN Finalizată
LOGHIN CONSTANTIN
IASI
Amatori 40 km
Masculin 30-39
IASI Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
MOŢCO EMIL A.S SUCEAVA PE BICICLETĂ
COM. IZVOARELE SUCEVEI SAT BOBEICA
Amatori 60+ km
Masculin 19-29
COM. IZVOARELE SUCEVEI SAT BOBEICA Amatori 60+ km Masculin 19-29 Finalizată
DUDICI CLAUDIU DENIS
RADAUTI
Amatori 40 km
Masculin 15-18
RADAUTI Amatori 40 km Masculin 15-18 Finalizată
COCIERU BOGDAN ILIE Club Sportiv DINAMIC Suceava
SUCEAVA
Amatori 40 km
Masculin 30-39
SUCEAVA Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
SAVA MARIANA UROBOROS
REPUBLICA MOLDOVA, CHISINAU
Amatori 40 km
Feminin OPEN
REPUBLICA MOLDOVA, CHISINAU Amatori 40 km Feminin OPEN În așteptare
SCAFARU GRIGORE
REPUBLIC MOLDOVA, CHISINAU
Amatori 40 km
Masculin 40-49
REPUBLIC MOLDOVA, CHISINAU Amatori 40 km Masculin 40-49 În așteptare
ROTARU MARIUS VeloPrietenii
GALATI
Amatori 40 km
Masculin 40-49
GALATI Amatori 40 km Masculin 40-49 Finalizată
BLASCIUC ADRIAN
MARGINEA
Amatori 40 km
Masculin 30-39
MARGINEA Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
HORODINCA BOGDAN MARIUS Atletis & Nord Cycling Team
IASI
Amatori 60+ km
Masculin 40-49
IASI Amatori 60+ km Masculin 40-49 Finalizată
IVANOV-MERA CRISTIAN
IASI
Amatori 40 km
Masculin 30-39
IASI Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
GAFIȚA IOANA MIHAELA
IASI
Amatori 60+ km
Feminin OPEN
IASI Amatori 60+ km Feminin OPEN Finalizată
ZABORILA GIANI IONEL
IASI
Amatori 40 km
Masculin 40-49
IASI Amatori 40 km Masculin 40-49 Finalizată
ZABORILA BOGDAN
IASI
Amatori 40 km
Masculin 40-49
IASI Amatori 40 km Masculin 40-49 Finalizată
BACAOANU MATEI BICICLIST DE IASI
IASI
Amatori 40 km
Masculin 15-18
IASI Amatori 40 km Masculin 15-18 Finalizată
RIMNICEANU ROXANA HPM-Pro Mountain Sports/N-0502
IASI
Profesionisti 60+ km
Legitimati FRC: Master F 30+
IASI Profesionisti 60+ km Legitimati FRC: Master F 30+ În așteptare
DUBAN STEFAN IONUT Global Design
IPOTESTI
Amatori 40 km
Masculin 30-39
IPOTESTI Amatori 40 km Masculin 30-39 Plată în așteptare
POSTOLACHE LUCIAN 10079938387
SUCEAVA
Profesionisti 60+ km
Legitimati FRC: Master 1 M – 30-39
SUCEAVA Profesionisti 60+ km Legitimati FRC: Master 1 M – 30-39 În așteptare
ANTONESCU CORINA
BRAILA
Amatori 40 km
Feminin OPEN
BRAILA Amatori 40 km Feminin OPEN În așteptare
ISTRATE COSMIN
BRAILA
Amatori 40 km
Masculin 19-29
BRAILA Amatori 40 km Masculin 19-29 În așteptare
ACHIHĂII ANDREI
VANATORI
Amatori 40 km
Masculin 19-29
VANATORI Amatori 40 km Masculin 19-29 Finalizată
EDUARD DOVICENCO MTB.md
CHIȘINĂU
Amatori 40 km
Masculin 40-49
CHIȘINĂU Amatori 40 km Masculin 40-49 Plată în așteptare
CONDREA MIHAI
VATRA MOLDOVITEI
Amatori 40 km
Masculin 40-49
VATRA MOLDOVITEI Amatori 40 km Masculin 40-49 Plată în așteptare
DUCA BOGDAN Carcover Veloteca Racing Team
BACAU
Profesionisti 60+ km
Elite M
BACAU Profesionisti 60+ km Elite M Finalizată
PÎNTEA VLAD ACS MTB Roman
BACAU
Amatori 40 km
Masculin 19-29
BACAU Amatori 40 km Masculin 19-29 În așteptare
MIHAI DRAGOȘ
DOROHOI
Profesionisti 40 km
Juniori M
DOROHOI Profesionisti 40 km Juniori M Finalizată
MIHAI SEBASTIAN
DOROHOI
Copii
Copii
DOROHOI Copii Copii Finalizată
MOSNEGUTU RARES CONSTANTIN
SAUCENITA
Copii
Copii
SAUCENITA Copii Copii Finalizată
CARDAȘ ADRIAN-MIHAI
BOTOȘANI
Amatori 40 km
Masculin 30-39
BOTOȘANI Amatori 40 km Masculin 30-39 În așteptare
VIZITEU BOGDAN EVERGREEN BIKING TEAM
BUCURESTI
Amatori 40 km
Masculin 30-39
BUCURESTI Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
VIZITEU IOANA EVERGREEN BIKING TEAM
BUCURESTI
Amatori 40 km
Feminin OPEN
BUCURESTI Amatori 40 km Feminin OPEN Finalizată
MIRAUTA SORIN Moventis
IASI
Amatori 40 km
Masculin 30-39
IASI Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
IANCU CONSTANTIN MTB Roman
ROMAN
Amatori 40 km
Masculin 50+
ROMAN Amatori 40 km Masculin 50+ Finalizată
BADESCU SEBASTIAN IONUT
SUCEAVA
Amatori 60+ km
Masculin 19-29
SUCEAVA Amatori 60+ km Masculin 19-29 Finalizată
BEJAN MIHAELA
IASI
Amatori 60+ km
Feminin OPEN
IASI Amatori 60+ km Feminin OPEN Finalizată
AXINTE COSTIN
BOTOSANI
Amatori 40 km
Masculin 30-39
BOTOSANI Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
DANALACHE FLORIN
BOTOSANI
Amatori 60+ km
Masculin 40-49
BOTOSANI Amatori 60+ km Masculin 40-49 Finalizată
BURLOI VeloPrieteni Tîrgu Mures
LICĂ
Amatori 40 km
Masculin 30-39
LICĂ Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
MUNTEANU DAN
BOTOSANI
Amatori 40 km
Masculin 50+
BOTOSANI Amatori 40 km Masculin 50+ Finalizată
CHIRIAC VASIILE bike Dolhasca
SCHEIA
Amatori 40 km
Masculin 40-49
SCHEIA Amatori 40 km Masculin 40-49 Finalizată
PLOTNIC NICOLAE
BĂLȚI
Amatori 60+ km
Masculin 19-29
BĂLȚI Amatori 60+ km Masculin 19-29 Plată în așteptare
GHERGUTI, ADRIAN MTB Roman
ROMAN
Amatori 40 km
Masculin 50+
ROMAN Amatori 40 km Masculin 50+ Finalizată
AGACHI FLORIN
BOTOSANI
Amatori 40 km
Masculin 40-49
BOTOSANI Amatori 40 km Masculin 40-49 Finalizată
STEFAN FLORIN
BOTOSANI
Amatori 40 km
Masculin 30-39
BOTOSANI Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
MARCEL BULAI MTB Roman
ROMAN
Amatori 40 km
Masculin 50+
ROMAN Amatori 40 km Masculin 50+ Finalizată
CERVINSCHI MIHAI A.S. Suceava pe bicicletă
SUCEAVA
Amatori 60+ km
Masculin 19-29
SUCEAVA Amatori 60+ km Masculin 19-29 Finalizată
BORDEIANU WILIAM CONSTANTIN
IASI
Amatori 40 km
Masculin 40-49
IASI Amatori 40 km Masculin 40-49 Finalizată
STOLERI GEORGE Iasi Club de Biciclete
IASI
Amatori 60+ km
Masculin 19-29
IASI Amatori 60+ km Masculin 19-29 Finalizată
RAZVAN CHELARASU
BOTOSANI
Amatori 40 km
Masculin 40-49
BOTOSANI Amatori 40 km Masculin 40-49 Finalizată
ANDREI PALANA
BOTOSANI
Amatori 40 km
Masculin 30-39
BOTOSANI Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
CRUT IOAN
IASI
Amatori 40 km
Masculin 40-49
IASI Amatori 40 km Masculin 40-49 Finalizată
ASOFRONIEI ALEXANDRU
BOTOSANI
Amatori 40 km
Masculin 19-29
BOTOSANI Amatori 40 km Masculin 19-29 Finalizată
BRASOVEANU Giant Team Romania
GEORGE
Amatori 40 km
Masculin 30-39
GEORGE Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
IACOB ALEXANDRU COSMIN CCV
VASLUI
Amatori 40 km
Masculin 30-39
VASLUI Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
BUHUS NECULAI CCV
VASLUI
Amatori 40 km
Masculin 50+
VASLUI Amatori 40 km Masculin 50+ Finalizată
PAVEL NICUSOR CCV
VASLUI
Amatori 40 km
Masculin 40-49
VASLUI Amatori 40 km Masculin 40-49 Finalizată
GALATANU ADRIAN MIHAI ASSIST Biking Club
SUCEAVA
Amatori 60+ km
Masculin 40-49
SUCEAVA Amatori 60+ km Masculin 40-49 Finalizată
DRAGOIU ANDREI-MARIUS
SUCEAVA
Amatori 40 km
Masculin 40-49
SUCEAVA Amatori 40 km Masculin 40-49 Finalizată
TEIOSANU ADRIAN
IASI
Amatori 40 km
Masculin 30-39
IASI Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
BALAN RAUL-ALEXANDRU
IASI
Amatori 40 km
Masculin 30-39
IASI Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
CARSTIUC DANIELA A.S. Suceava pe Bicicletă
SUCEAVA
Amatori 40 km
Feminin OPEN
SUCEAVA Amatori 40 km Feminin OPEN Finalizată
GIRIGAN VLAD A.S. Suceava pe Bicicletă
SUCEAV
Amatori 40 km
Masculin 30-39
SUCEAV Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
IRIMIEA IULIAN
ROMAN
Amatori 40 km
Masculin 40-49
ROMAN Amatori 40 km Masculin 40-49 Finalizată
MOLDOVEANU DORIN CLAUDIU ASSIST Biking Club
FALTICENI
Amatori 40 km
Masculin 19-29
FALTICENI Amatori 40 km Masculin 19-29 Finalizată
COMAN CIPRIAN
IASI
Amatori 40 km
Masculin 40-49
IASI Amatori 40 km Masculin 40-49 Finalizată
GURZU IONUT ANDREI
BOTOSANI
Amatori 40 km
Masculin 30-39
BOTOSANI Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
CABA CIPRIAN
BUCURESTI
Amatori 60+ km
Masculin 30-39
BUCURESTI Amatori 60+ km Masculin 30-39 Finalizată
NISTOR ALEXANDRU ASSIST Biking Club
SUCEAVA
Amatori 40 km
Masculin 19-29
SUCEAVA Amatori 40 km Masculin 19-29 Finalizată
CRACIUNESCU MARIA MIHAELA MARVEL Bike
SUCEAVA
Amatori 60+ km
Feminin OPEN
SUCEAVA Amatori 60+ km Feminin OPEN Finalizată
ALEXANDRU TORNEA ASSIST Biking Club
SUCEAVA
Amatori 60+ km
Masculin 19-29
SUCEAVA Amatori 60+ km Masculin 19-29 Finalizată
BARASCU ANDREI ALEXANDRU ASSIST BIKING CLUB
SUCEAVA
Amatori 60+ km
Masculin 19-29
SUCEAVA Amatori 60+ km Masculin 19-29 Finalizată
MIHAI MATEI
DOROHOI
Copii
Copii
DOROHOI Copii Copii Finalizată
CRACIUNESCU STEFAN IONUT ASSIST Biking Club
SUCEAVA
Amatori 60+ km
Masculin 30-39
SUCEAVA Amatori 60+ km Masculin 30-39 Finalizată
MERTICARIU ADRIAN MANOAteam
IASI
Amatori 40 km
Masculin 30-39
IASI Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
BADARAU GABRIEL SILVIU
IASI
Amatori 40 km
Masculin 30-39
IASI Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
BUDEANU VALENTIN
BOTOSANI
Amatori 60+ km
Masculin 19-29
BOTOSANI Amatori 60+ km Masculin 19-29 Finalizată
IRIMIEA ADRIAN-AKY
ROMAN
Amatori 40 km
Masculin 40-49
ROMAN Amatori 40 km Masculin 40-49 Finalizată
MOLDOVAN IACOB (JCB)
TG MURES
Amatori 60+ km
Masculin 40-49
TG MURES Amatori 60+ km Masculin 40-49 Finalizată
IONUT BALAN AS Suceava pe Bicicleta
SUCEAVA
Amatori 40 km
Masculin 30-39
SUCEAVA Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
FRÎNCU ANDREI-BOGDAN MTB ROMAN
ROMAN
Amatori 40 km
Masculin 19-29
ROMAN Amatori 40 km Masculin 19-29 Finalizată
OPREA ALEXANDRU
IPOTESTI
Amatori 40 km
Masculin 40-49
IPOTESTI Amatori 40 km Masculin 40-49 Finalizată
OPREA CALIN 10063184366
IPOTESTI
Profesionisti 40 km
Juniori M
IPOTESTI Profesionisti 40 km Juniori M Finalizată
ANDREI ALESTAR
IASI
Amatori 60+ km
Masculin 19-29
IASI Amatori 60+ km Masculin 19-29 Finalizată
MURSA CATALIN MARIAN
IASI
Amatori 60+ km
Masculin 30-39
IASI Amatori 60+ km Masculin 30-39 Finalizată
BORDEIANU RAZVAN Nord Cycling team
DARABANI
Amatori 40 km
Masculin 19-29
DARABANI Amatori 40 km Masculin 19-29 Finalizată
DANIEL GAFITESCU
MARGINEA
Amatori 60+ km
Masculin 30-39
MARGINEA Amatori 60+ km Masculin 30-39 Finalizată
ASAFTEI ALEX -
IASI
Amatori 40 km
Masculin 30-39
IASI Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
HOPULELE ADRIAN CONSTANTIN NORD CYCLING TEAM
SUCEAVA
Amatori 40 km
Masculin 30-39
SUCEAVA Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
COSTIN ADRIANA Probikeaddiction Iași
DOROHOI
Amatori 60+ km
Feminin OPEN
DOROHOI Amatori 60+ km Feminin OPEN Finalizată
LUPAȘCU MATEI
IAȘI
Amatori 60+ km
Masculin 19-29
IAȘI Amatori 60+ km Masculin 19-29 Finalizată
IGNAT MANUEL GEORGE
SUCEAVA
Amatori 40 km
Masculin 30-39
SUCEAVA Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
CIUHAN ADRIAN FLORIN Ciuhan Team
SUCEAVA
Amatori 40 km
Masculin 40-49
SUCEAVA Amatori 40 km Masculin 40-49 Finalizată
FLORIN BOBEICA
COMANESTI
Profesionisti 60+ km
Legitimati FRC: Master 2 M – 40-49
COMANESTI Profesionisti 60+ km Legitimati FRC: Master 2 M – 40-49 Finalizată
IONUT MARIAN ANTONOAE
POMARLA
Amatori 60+ km
Masculin 30-39
POMARLA Amatori 60+ km Masculin 30-39 Finalizată
LEANCĂ CIPRIAN Nord Cycling Team
DOROHOI
Amatori 40 km
Masculin 30-39
DOROHOI Amatori 40 km Masculin 30-39 Finalizată
CRACIUNESCU VASILE DORIN
SUCEAVA
Amatori 60+ km
Masculin 40-49
SUCEAVA Amatori 60+ km Masculin 40-49 Finalizată
COLBEA ELISA TEODORA
BOTOSANI
Copii
Copii
BOTOSANI Copii Copii Finalizată
COLBEA TUDOR LUCIAN
BOTOŞANI
Amatori 40 km
Masculin 15-18
BOTOŞANI Amatori 40 km Masculin 15-18 Finalizată