Maratonul cetatii
Rezultate MARATONUL CETATII 16 septembrie 2017inapoi la competitii


Traseul SEMIMARATON, categoria Feminin 15-34 ani

Nr.NumeLocalitateClubStatusCh.1
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
138Daniela Mocanu OK02:09:3202:09:32137
127Raican Angela Cristiana OK02:12:0902:12:09243
152Olimpia Tofan OK02:13:3002:13:30345
171SIMIONOVICI ANDREEA OK02:16:3902:16:39448
162Berehuescu Teodora Ioana OK02:22:3202:22:32555
156Belciuc Gina Ionela OK02:41:2602:41:26662

Traseul SEMIMARATON, categoria Feminin 35+

Nr.NumeLocalitateClubStatusCh.1
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
148Mari Galeanu OK01:58:0501:58:05122
100Ciurusniuc Cami OK02:18:2302:18:23251
122Stefania Bontas OK02:18:2502:18:25352
169DURNAC LOREDANA OK02:20:3902:20:39453
132Mary Pauliuc OK02:22:5902:22:59556
160Zvanciuc Simona Aida OK02:44:2302:44:23665
141Camelia Pohata OK02:44:3402:44:34766
142Ilinca Frateanu OK02:44:3702:44:37867
143Palic Toma Cristina DNF- - --

Traseul SEMIMARATON, categoria Masculin 15-34 ani

Nr.NumeLocalitateClubStatusCh.1
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
163Gafita Andrei OK01:23:5801:23:5811
173Tocila Catalin OK01:24:4601:24:4622
182CALANCEA CIPRIAN OK01:33:3901:33:3933
165GIRIGAN VLADUT OK01:34:5601:34:5644
145Bogdan Iacob OK01:36:0401:36:0455
133Dobos Paul OK01:42:4701:42:4767
174Moldovan Sebastian OK01:43:2001:43:2078
112Victor-Stefan Babiuc OK01:45:2601:45:26812
107Iulian Morosan OK01:49:4101:49:41914
113Andrei-Alexandru Morosan OK01:51:2001:51:201017
178Preutescu Florin OK01:55:5101:55:511119
184IORDACHE DANIEL OK01:57:3901:57:391220
179SENCIUC ANDREI OK01:57:5001:57:501321
168Vargan Paul OK02:00:4602:00:461425
134Stefan Craciun OK02:00:5602:00:561526
164BARGAUAN EMANUEL OK02:01:4002:01:401627
118Ionut Ignat OK02:04:5802:04:581732
177BENKO LAJOS OK02:05:0002:05:001833
137Andrei Petriuc OK02:09:2602:09:261936
167Oprea Calin OK02:10:0502:10:052038
170CIMPAN CALIN OK02:11:3002:11:302140
180MOLDOVEAN DORIN OK02:12:0102:12:012241
144Teodor Lebada OK02:16:3202:16:322347
176Musina Florin OK02:16:5502:16:552449
115Alexandru Nistor OK02:22:2802:22:282554
119Andrei Barascu OK02:35:4202:35:422658
109Lucian Botezatu OK02:38:1702:38:172760
136Andrei Rusu OK02:40:1002:40:102861
155Gulimos Alexandru OK02:41:2802:41:282963
157Prisacaru Marian OK02:42:3302:42:333064
172Otroloc Vlad OK02:47:2402:47:243168
135Ionut Frunza-Onas OK02:47:5102:47:513269
140Cosmin Andrei Mihail OK02:58:2002:58:203371
181MOLDOVAN DORIN DNS02:38:11 - --
104Catalin - Gabriel Pascanut DNF- - --
108Iulian Tudosa DNF- - --
126Andrei Stefancu DNF- - --
149Sebastian Ciornei DNF- - --

Traseul SEMIMARATON, categoria Masculin 35+

Nr.NumeLocalitateClubStatusCh.1
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
139Agheorghiesei Vasile Ciprian OK01:36:2301:36:2316
111MARINEL COCA OK01:43:2301:43:2329
130Ursaciuc Cristian OK01:44:2701:44:27310
129Dan Constantin Mantaluta OK01:45:0301:45:03411
125Raus Adrian OK01:45:3001:45:30513
101Ionut Marius Agafite OK01:50:4601:50:46615
102Catalin Schipor OK01:51:1101:51:11716
106Adrian Ciobanu OK01:52:4601:52:46818
131Adrian Mihai Galatanu OK01:58:1801:58:18923
166Bobeica Florin OK01:59:1801:59:181024
110Ionut Horobet Diaconescu OK02:01:4902:01:491128
146Bogdan Filipescu OK02:02:5102:02:511229
161Galeanu Alexandru Lucian OK02:03:0102:03:011330
123Sorin-Dumitru Fraseniuc OK02:04:5302:04:531431
128Bogdan Andriuc OK02:05:5002:05:501534
151Vasile Cotloana OK02:07:1002:07:101635
103Valentin Rusu OK02:10:1302:10:131739
153Mugurel-Catalin Apetroaie OK02:12:0502:12:051842
117Florin Nistor OK02:13:2402:13:241944
147Ducu Galeanu OK02:15:4102:15:412046
124Cristian Spoiala OK02:17:0002:17:002150
154Mechetei Alex OK02:27:0002:27:002257
175Bujoreanu Neculai OK02:37:0302:37:032359
114Anatol Burlacioc OK02:55:2702:55:272470
158Gabi Cicu OK02:58:2102:58:212572
105Constantin Tofan DNF- - --
116Ion Ionescu DNF- - --
120Vasile-Eugen Cosma DNF- - --
121Daniel Dascalescu DNF- - --
150Ciprian Salciuc DNF- - --
159Pricop Traian DNF- - --

Traseul CROSS, categoria Feminin 15-34 ani

Nr.NumeLocalitateClubStatusCh.1
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
253OLENICI ANGELICA OK00:54:0000:54:0012
206Simona Vieru OK01:15:0901:15:09231
243BADELITA ANAMARIA OK01:22:1701:22:17341
261BEREGOI IVONA OK01:22:5201:22:52443
248PLACINTA ELENA OK01:22:5601:22:56544
203Adina Marina Botezatu OK01:29:3001:29:30647
217Sorina Robu OK01:29:5401:29:54748
222Teodora Madalina Arseni OK01:32:4601:32:46850
224Iasmina-Andreea Toader DNF- - --
225Petronela - Catalina Rotariu Abandon- - --
228Elena Lupu DNF- - --
229Teona Soldanescu DNF- - --
238Marta Ecaterina Besleaga DNF- - --
239Elena- Magda Placinta DNF- - --

Traseul CROSS, categoria Feminin 35+

Nr.NumeLocalitateClubStatusCh.1
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
200Mihaela Babliuc OK01:15:3801:15:38132
231Mihaela Vavilov OK01:20:3601:20:36238
264ROTARU SIMONA OK01:22:5701:22:58345
227Delia Iacob DNF- - --

Traseul CROSS, categoria Masculin 15-34 ani

Nr.NumeLocalitateClubStatusCh.1
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
212Gabriel Breaban OK00:55:3800:55:3813
210RUSU IRINEL OK00:56:1400:56:1424
250STEFANCU ANDREI OK00:56:5900:56:5935
241Tudor Iavnic OK01:00:4901:00:4947
255TRUSCAN DAN OK01:01:0001:01:0058
209NICOARA DANIEL OK01:01:0401:01:0469
213Eduard Greciuc OK01:03:5501:03:55712
201Sebastian Nechifor OK01:07:5501:07:55813
221Viorel Costel Acsinte OK01:08:4201:08:42916
251TUDOR MIRON OK01:09:4101:09:411018
215Pintilie Andrei OK01:09:5301:09:531119
226Ioan Rotariu OK01:10:4601:10:461222
208IRIMICIUC CIPRIAN OK01:10:5601:10:561323
249IFTIMESEI VLAD OK01:13:2601:13:261428
258CARLAN DANIEL OK01:13:3401:13:341530
202Serban Petrea OK01:16:2201:16:221633
259NACU ANDREI OK01:19:3501:19:351734
256MARTINESCU COSTICA OK01:20:0901:20:091837
240Vlad Ioan Ilie OK01:21:4001:21:401940
260VOLOSTIUC EUSEBIU OK01:22:3201:22:322042
257ILCULESEI STEFAN OK01:31:5501:31:552149
254SOLCAN IONUT OK01:35:4601:35:462251
246CONSTANTIN LUCUTAR OK01:39:1901:39:192352
214Ștefan Ilculesei-Meglei DNF- - --
233Todose Gheorghe Daniel DNF- - --
235Costica Martinescu DNF- - --
237Andrei Savu DNF- - --

Traseul CROSS, categoria Masculin 35+

Nr.NumeLocalitateClubStatusCh.1
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
216Ion Candrea OK00:48:1500:48:1511
234Alexandru Obreja OK00:58:2200:58:2226
219Cornel-Mihai Acsinte OK01:01:4801:01:48310
252CIOBARA ALEXANDRU OK01:02:2501:02:25411
262PIROS BOGDAN OK01:08:1201:08:12514
236Corneliu Vlad OK01:08:2701:08:27615
230Mihai Vavilov OK01:08:5001:08:50717
204Ioan Tudor OK01:10:3101:10:31820
218Liviu Tcaciuc OK01:10:4401:10:44921
223Mircea Stingulescu OK01:10:5701:10:571024
244OLIVIAN BRANDIS OK01:11:1901:11:191125
245OCTAVIAN LISOR OK01:11:2101:11:211226
220Gabriel-Dinu Acsinte OK01:12:3501:12:351327
232Bogdan Tanasa OK01:13:3101:13:311429
205Lorin Ciurusniuc OK01:19:5801:19:581535
207Romica Radu OK01:20:0801:20:081636
211IACOB RAZVAN OK01:21:0701:21:071739
263BRUTARU DORIAN OK01:25:0801:25:081846
247TCACIUC LIVIU DNF- - --

Traseul CURSA POPULARA, categoria Feminin

Nr.NumeLocalitateClubStatusCh.1
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
302Adriana Busuioc OK00:22:5000:22:50110
323Smocot Mihaela OK00:23:0300:23:03211
330VINTU RODICA OK00:24:0500:24:05315
358SAVIN ASTRID OK00:24:3900:24:39417
324MIHAELA MARIAN OK00:25:0600:25:06518
351DIACONU MARIANA OK00:26:2400:26:24620
313Andreea Adomnitei OK00:28:3200:28:32725
332ATANASOAIE TEONA OK00:28:5500:28:55826
331ATANASOAIE ANGELA OK00:28:5700:28:57927
352LUPU MIHAELA OK00:30:2400:30:241030
353HANGAN ADRAIANA OK00:33:1600:33:161134
303Liliana Radu OK00:33:5000:33:501235
346LEUCA VIOLETA OK00:34:3400:34:341336
355CARPRIUC MIHAELA OK00:36:4200:36:421437
333ATANASOAIE XENIA OK00:37:0900:37:091538
349SALGAU LIVIA OK00:37:3300:37:331639
336ONUCU ANDREEA OK00:37:3500:37:351740
337MUSTEATA PATRICIA OK00:37:3800:37:381841
361INCHIA DIA OK00:37:4000:37:401942
350SUHAN LILIANA OK00:37:5600:37:562043
345TUGUI MARIA DNF- - --
347VACANU LUCIA DNF- - --
326RUXANDRA LAZARIUC DNF- - --
300Simona Rusu DNF- - --
305Alina Zaharie DNF- - --
306Ostrovanu Cristina DNF- - --
307VEZNIUC MONICA ADELINA DNF- - --
308Narcisa Popa DNF- - --
309Mihaela Cotonogu DNF- - --
312Genoveva Elena Morosan DNF- - --
314Teona Soldanescu DNF- - --
316Marta Ecaterina Besleaga DNF- - --

Traseul CURSA POPULARA, categoria Masculin

Nr.NumeLocalitateClubStatusCh.1
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
338CONDRIA STEFAN OK00:18:1600:18:1611
318Ungureanu Lucian OK00:18:2100:18:2122
317Dascalu Costinel OK00:18:2300:18:2333
311Adrian Marius Berescu OK00:19:0900:19:0944
343HAVRINIUC MATEI OK00:20:0200:20:0255
315Dumitru Cornea OK00:20:1100:20:1166
359STRATOTIN ALEXANDRU OK00:21:4700:21:4777
360CALINESCU ALIN OK00:22:0600:22:0688
310Adrian Blasciuc OK00:22:2300:22:2399
335ADOMITEI SORIN OK00:23:1100:23:111012
301Samuel Rusu OK00:23:1300:23:131113
334MANOILA CEZAR OK00:23:1800:23:181214
325DASCALU MARIAN OK00:24:2900:24:291316
344CLIPA LIVIA OK00:25:2800:25:281419
340CIORNOHUZI ANDREI OK00:26:4000:26:401521
319Sauciuc Alexandru OK00:26:4300:26:431622
342SCHIPOR RAZVAN OK00:27:1900:27:191723
327PETRU VASILE OK00:28:0000:28:001824
348POPESCU ADRIAN OK00:29:5400:29:541928
321Fediuc Sasha OK00:30:2100:30:212029
322Sainiuc Alexandru Simon OK00:30:2800:30:282131
357PANZARU OVIDIU OK00:31:1800:31:182232
354ATODIRENCEI OK00:31:3000:31:302333
339SCOLOBIUC DIMITRIE DNS- - --
341MELENCIUC DORIN DNS- - --
329ANDREI BAHAN DNF- - --
328OVIDIU LAZARIUC DNF- - --
304Stefan Candrea DNF- - --
320Sainiuc Alexandru Simon DNF- - --