rarau radical race -etapa MTB
Rarau Radical Race – etapa MTB – 03 septembrie 2016inapoi la competitii


Traseul Scurt, categoria M 14–29 ani

Nr.NumeLocalitateClubStatusCh.1
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
720Catargiu GeorgeCiclism Botosani - activexplore.roOK01:31:1401:31:1411
517Marin Sebastian LaurentiuHPM - Pro Mountain Cycling / IasiOK01:31:1701:31:1722
505Pal HoriaHPM Cycling TeamOK01:34:4601:34:4634
516Oprea CalinA.C.S Vee Tire TeamOK01:52:0201:52:02414
529Botusan AlexandruACS Vee Tire Team / SuceavaOK01:53:3701:53:37517
513Barascu Andrei AlexandruASSIST Biking ClubOK01:54:5901:54:59619
514Halip DumitruInvictus / Campulung MoldovenescOK01:55:2801:55:28720
524Andronache Cosmin AndreiSuceavaOK02:00:5902:00:59825
515Ichim Dan ConstantinASSIST Biking Club / SuceavaOK02:10:2702:10:27933
511Cotrus AdrianHPM CYCLING TEAM IASIOK02:11:5402:11:541035
504Alin CALINCIUCASSIST Biking Club / SuceavaOK02:14:0302:14:031138
522Galatanu MateiASSIST Biking ClubOK02:15:4502:15:451240
508Cozma RazvanASSIST Biking Club SuceavaOK02:15:4902:15:491341
530David AndreiACS Vee tire team SuceavaOK02:16:1902:16:191442
506Maslin DragosCampulung MoldovenescOK02:17:0302:17:031543
527Andriuc CalinACS Bogdan VodaOK02:18:0302:18:031644
509Otrocol BogdanASSIST Biking Club SuceavaOK02:19:0202:19:021746
510Otrocol VladASSIST Biking Club SuceavaOK02:19:2902:19:291847
718Rotari Dan GeorgeACS Vee Tire TeamOK02:19:4902:19:491948
526Agapi CalinSiretOK02:25:1102:25:112051
528Mitu CasianSuceava PedaleazaOK02:32:0302:32:032154
512Finaru Dragos CristianBacauOK02:32:4802:32:482255
525Nacu LaurBucovina GuidesOK02:37:0902:37:092358
507Cozma CatalinASSIST Biking Club SuceavaOK02:42:4502:42:452461
503Gulei Constantin CezarSuceavaOK02:44:5102:44:512562
502DAN MIHAI FARCASASSIST BIKING CLUBOK02:53:3802:53:382670
520Macarescu AlexandruASSIST Biking Club SuceavaOK02:55:2002:55:202771
519Hilote AndreiAssist Biking Club SuceavaOK03:02:1403:02:142875
816Ianul AlexandruOK03:16:5903:16:592980
518Ou AlexandruAssist Biking Club SuceavaOK03:35:5103:35:513084
521Dascalu EmilianAssist Biking Club SuceavaDNS- - --
501Portik CristianTirgu MuresDNS- - --
1026Apavaloae Rudolf-AlexandruLiteniDNS- - --
1027Gardea MihaiInvictus / IasiDNS- - --
1028Visan Ilie AdrianHPM-Pro Mountain Cycling /IasiDNS- - --
1030Macovei Cristi-GabrielTeoThemes Cycling Team / IasiDNS- - --
1031Motovelet Teodor-MihaiSuceavaDNS- - --
1032Cazacu AlexandruSuceava PedaleazaDNS- - --

Traseul Scurt, categoria M 30–39 ani

Nr.NumeLocalitateClubStatusCh.1
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
613Toncu IonutHPM - Pro Mountain Cycling/IasiOK01:32:0001:32:0013
628David MihaiACS Vee Tire Team / SuceavaOK01:34:4701:34:4725
626Apopei IonutHPM Pro Mountain Cycling IasiOK01:39:1101:39:1136
627Onica StefanA.C.S Vee Tire TeamOK01:39:3901:39:3947
620ILISEI ALEXANDRUAsociatia Hai In BucovinaOK01:43:4401:43:4458
607Vrabiuta CristianGura HumoruluiOK01:43:4701:43:4769
719Sandu MugurelHPM - Pro Mountain Cycling/IasiOK01:46:0801:46:08710
602MACIUC MIHAIOK01:48:2501:48:25812
606Agafiti Tiberius andreiIasiOK01:50:0101:50:01913
617Mihalcea AlexandruIasiOK01:53:3201:53:321016
624Magurean Marius DanielCAMPULUNG MOLDOVENESCOK01:56:1201:56:121121
603BOBEICA FLORINComanesti / BacauOK02:00:5702:00:571224
618Balan DanPojorata Racing TeamOK02:02:5002:02:501326
610Dragoiu Andrei MariusBeard Accidental / SuceavaOK02:03:5202:03:521427
622Croitor DavidSuceavaMonticondOK02:07:0702:07:071528
605Cristian SpoialaASSIST Biking Club / SuceavaOK02:09:1202:09:121631
616Crihan GeorgeHPM - Pro Mountain Cycling / IasiOK02:11:3102:11:311734
619Tautu MihaiCompulung MoldovenescOK02:12:3302:12:331836
623Andrei Bogdan CatalinSuceavaOK02:12:4302:12:431937
630Negura AndreiCluj-NapocaOK02:14:0702:14:072039
621Boingeanu BeniaminMonticond SuceavaOK02:18:0602:18:062145
629Hazi MihaiBucurestiOK02:25:2802:25:282252
611Mihalescul Grigore OvidiuRadauti MTBOK02:31:4702:31:472353
614Placinta ArminRadautiOK02:44:5102:44:512463
815BLASCIUC ADRIANMARGINEAOK02:46:3602:46:362564
612Lucaci Ionut MariusSuceavaOK02:49:0702:49:072666
608LAVRIC StefanBiciclistii Veseli/AradOK02:51:5102:51:512769
604TURCANU BOGDANSUCEAVAOK02:55:2202:55:222872
601Salvari LucianClujOK03:04:3203:04:322976
716Ianul SorinOK03:17:0103:17:013081
625Josceanu AndreiMtb BucovinaOK03:27:4503:27:453183
1040Tanasa MadalinHPM Pro Mountain Cycling IasiDNS- - --
1044Ursache OvidiuIasiDNS- - --
1047Simiuc IulianIasiBikeDNS- - --
609Balan LucianCluj-NapocaDNS- - --
1049Hutanu CozminSuceavaDNS- - --
1050straton tiberiu ilieCatena Racing Team-IasiDNS- - --
1051Daniliuc IonutBotosaniDNS- - --
1052SLAVNICU CIPRIANTG. FRUMOSDNS- - --
1054Darie Florin IulianSuceavaDNS- - --
1055Alexoae Cezar ConstantinAsociatia "Hai in Bucovina"DNS- - --

Traseul Scurt, categoria M 40+ ani

Nr.NumeLocalitateClubStatusCh.1
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
703Pal Eugen StefanHPM Cycling TeamOK01:47:1001:47:10111
814Gradinariu Marius-ConstantinBotosaniOK01:53:2201:53:22215
523Mironescu BogdanOK01:54:3001:54:30318
706Condrea MihaiVatra MoldoviteiOK01:58:5001:58:50422
708nistor ciprianradautiOK02:08:1402:08:14529
707chiriac vasilebike/dolhascaOK02:09:1502:09:15632
717Vesea AdrianTargu MuresOK02:20:3202:20:32750
710Retaggi MassimilianoSuceava pedaleazaOK02:33:5302:33:53856
715bogdan andriucC.S. Bogdan - Voda 2004 RadautiOK02:34:4302:34:43957
714Nacu Ovidiu DragosBucovina GuidesOK02:40:3902:40:391060
712Lazariuc OvidiuSuceavaSuceava PedaleazaOK02:48:3702:48:371165
709Oprea AlexandruSuceava PedaleazaOK02:49:1302:49:131267
702Brutaru DorianImmaxia SuceavaOK03:05:1203:05:121377
711Burlacioc AnatolMonticondOK03:05:5003:05:501478
704GAFTONEANU MARCELASSIST Biking Club SuceavaOK03:36:0503:36:051586
705COTAN DANIELIASIOK03:36:0603:36:061687
701Galeanu DucuCampulung MoldovenescDNS- - --
713Barila CristianMonticond / SuceavaAbandon- - --
1061Lacatus OvidiuSuceavaDNS- - --
1063Cocirla MarcelZahar cuBikeDNS- - --
1064Dolhascu TudorIasiDNS- - --
1065Jujan Iulian MarianSuceavaDNS- - --
1066Avasilichioaiei CorneliuCiclism BotosaniDNS- - --
1067Zbranca LaurentiuBike-Mania IasiDNS- - --
1068Ciuhan Adrian FlorinSuceavaDNS- - --

Traseul Scurt, categoria F 18–35 ani

Nr.NumeLocalitateClubStatusCh.1
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
801Alexoae Ramona IulianaOK02:08:3202:08:32130
802Marin Ioana StefaniaI Wheel Bike ClubOK02:20:0102:20:01249
804Sumanariu RoxanaActivexplore-BotosaniOK02:51:3402:51:34368
803Silter Manuela PetronelaSuceava pedaleazaOK03:27:4203:27:42482

Traseul Scurt, categoria F 35+ ani

Nr.NumeLocalitateClubStatusCh.1
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
902Rimniceanu RoxanaHPM - Pro Mountain Cycling / IasiOK02:00:3902:00:39123
906Avasilichioaiei ElenaCiclism BotosaniOK02:37:2802:37:28259
901Galeanu Iuliana MarinelaC?mpulung MoldovenescOK02:59:2202:59:22373
904Timofti MariaActivexplore-BotosaniOK03:02:0103:02:01474
903Marcu DanielaSuceavaOK03:10:3903:10:39579
905Vesea LoredanaTargu MuresOK03:36:0403:36:04685

Traseul Lung, categoria M 14–29 ani

Nr.NumeLocalitateClubStatusCh.1
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
104Duca BogdanScott Geiger TeamOK03:45:3203:45:3211
108Calancea Andrei CiprianA.C.S. Vee Tire TeamOK04:07:5504:07:5523
107Anton MihaiBike ManiaOK04:23:5604:23:5635
105PRICOPI ALEXANDRU EMANUELHAPPY SPORT / BACAUOK06:05:1006:05:10417
102Cervinschi MihaiSuceava pedaleaza/ SuceavaOK06:41:2906:41:29518
103Macarescu Traian SebastianASSIST Biking ClubOK07:14:1907:14:19620
101Roman Ionut AlexandruPiciuTeamDescalificat04:05:27 - --
1001Vasile ClaudiuHu?iDNS- - --
106bardan bogdansuceavaAbandon- - --
1003Juncu Ioan BogdanRomanDNS- - --
1005Coliba CosminBike-Mania IasiDNS- - --
1007Pop CristianCAR UNIV CLUJ / BISTRITADNS- - --

Traseul Lung, categoria M 30–39 ani

Nr.NumeLocalitateClubStatusCh.1
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
206Mocanu EugenHPM - Pro Mountain Cycling / IasiOK04:02:4204:02:4212
211Lehaci DanielPojorata Racing TeamOK04:15:1204:15:1224
205Preda RazvanHPM ProMountainCyclingOK04:37:2104:37:2136
210Funduianu IonutBotosaniOK05:43:1805:43:18413
214Tofan AndreiACS Vee Tire Team SuceavaOK05:49:4505:49:45514
201Miron SebastianGura HumoruluiOK05:55:2905:55:29615
208Maleanu AlexandruIasiOK06:03:2406:03:24716
202Corcodil DoruCampulung MoldovenescOK06:53:2606:53:26819
213Dranca DanielCluj NapocaAbandon06:54:05 - --
204Ungureanu AdrianBacauAbandon06:54:06 - --
1010Costiniuc Dan IlieIasiDNS- - --
203Rusu NicolaeSuceavaDNF- - --
209Drimus DorinCampulung MoldovenescDNF- - --
212Crefelean SorinIasiAbandon- - --

Traseul Lung, categoria M 40+ ani

Nr.NumeLocalitateClubStatusCh.1
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
305Vasiliu AlexandruHPM-Pro Mountain CyclingOK04:37:2104:37:2117
306Buga Mihail MugurBucovina Bike SchoolOK04:49:4904:49:4928
307Moisa IulianOK04:55:0004:55:0039
308Catargiu ValeriuOK05:15:4605:15:46410
301Galatanu Adrian MihaiASSIST Biking Club / SuceavaOK05:31:3705:31:37511
303Harat AdrianHPM - Pro Mountain Cycling / IasiOK05:41:0405:41:04612
304CRISTEA FLORINHAPPY SPORT / BACAUDNF- - --

Traseul Lung, categoria F 18–35 ani

Nr.NumeLocalitateClubStatusCh.1
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
1015Chelariu Oana-DanielaNENI Cycling TeamDNS- - --