Somova-eXtream
Rezultate Somova X-Treme 17 Iunie 2017inapoi la competitii


Traseul MTB Avansati, categoria OPEN

Nr.NumeStatusCh.1
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
357Comisan CiprianOK02:19:1602:19:1611
358Dragan OliverOK02:24:3202:24:3222
356Poida SilviuOK02:26:0102:26:0133
354Raiculeanu MarianOK02:26:0202:26:0244
352Donici AdrianOK02:47:1102:47:1155
359Ciotic CristianOK02:55:5502:55:5566
355Ciontu CristianOK02:59:0002:59:0077
362Florea Constantin DNF- - --
363Calatanu Andrei Marius Abandon- - --
364Juravle Dan DNF- - --
365Pop Darius Flavian DNF- - --
366Draghici Bogdan DNF- - --
367Macalete Ioan DNF- - --
368Stredie Liviu DNS- - --
369Dascalu Adrian DNF- - --
370Bulgariu Mihai DNF- - --
351Cristea FlorinAbandon- - --
353Micu Lucian IonelDNF- - --
360Gabriel HarpauDNF- - --
361manolica bogdanDNF- - --

Traseul MTB Amatori, categoria Masculin 14-17

Nr.NumeStatusCh.1
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
403Ivanov GabrielOK01:33:2901:33:2913
454Necula AndreiOK01:37:5001:37:5027
409Stan Robert MarianOK01:40:1301:40:1338
404Captari AlbertOK01:41:0801:41:08411
408Constantin George AlexandruOK01:45:3301:45:33517
401Pascale EduardOK02:00:3902:00:39626
405Radu MihaiOK02:05:4202:05:42728
402Olariu Sergiu FlorinOK02:07:2602:07:26831
407Burtoi AlinOK02:40:0102:40:01942
480Crut Dragos OK04:22:3804:22:381047
406Popa MateiDNF- - --
459Pintea Vlad ValentinDNF- - --

Traseul MTB Amatori, categoria Masculin 18-29

Nr.NumeStatusCh.1
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
411Encutu LucianOK01:25:0901:25:0911
458Aftene DanielOK01:36:2701:36:2725
412Stefan MoisoiuOK01:40:3401:40:34310
413Fratita PetruOK01:42:4701:42:47413
410Gavriluta Sebastian StefanOK02:06:0302:06:03529
479Curelariu Sorin OK02:27:5802:27:58641
465Andreev MihaiDNF- - --
484Gaspar Tiberiu DNF- - --
483Dragotel Ionut DNF- - --
481Popa daniel Abandon- - --
482Florecu Robert Cezar DNF- - --
485Frunza Flavius DNF- - --
486Baciu Vasile DNS- - --
460Duica BogdanDNF- - --
461Huluba GeorgeDNF- - --
462Spiridon AlexandruDNF- - --
463Istrate CosminDNF- - --
464Craciun DenisDNF- - --

Traseul MTB Amatori, categoria Masculin 30-39

Nr.NumeStatusCh.1
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
425Sandu CristianOK01:29:4601:29:4612
428Soare MihaiOK01:34:4201:34:4224
434CONSTANTIN FLORIAN DRAGOSOK01:37:3101:37:3136
416Matache Florin OvidiuOK01:41:1201:41:12412
418Dascalescu Ciprian GabrielOK01:44:1701:44:17515
432Calinovschi GeorgeOK01:44:2101:44:21616
414Toma RomicaOK01:47:1301:47:13718
420Gafton DanielOK01:56:4401:56:44823
424Ene AdrianOK01:57:5101:57:51924
429tatu constantinOK02:00:0602:00:061025
430BORCEA CLAUDIUOK02:03:3602:03:361127
419Balica LaurentiuOK02:06:2102:06:211230
422Caraulan VasileOK02:19:3802:19:381336
426Jiga CiprianOK02:23:0702:23:071437
427Lazarim VictorOK02:23:3902:23:391538
421Serghei DorinOK02:25:5202:25:521640
491Flavius Damoc OK03:23:0603:23:061744
489Budianu George OK03:40:3803:40:381845
487Ignat Adrian LiviuOK04:28:1504:28:151949
466grecu cosminDNF- - --
467Vasile Alexandru CristianDNF- - --
468MIHAI ANGHELDNF- - --
469ion ciocodeiu adrianDNF- - --
470ISTRATE IULIANDNF- - --
488Nichita Iulian Pevel Abandon- - --
490Acsinte Mihai Abandon- - --
415Bogzoiu DanielDNS- - --
417Stanciu SorinAbandon- - --
423Popa GabrielDNF- - --
431Hulea Ciprian EmilianDNF- - --
433Chiracu CristianDNF- - --
435Branza AndreiDNF- - --

Traseul MTB Amatori, categoria Masculin 40-49

Nr.NumeStatusCh.1
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
441Ciprian LipsaOK01:40:1301:40:1319
446Gorneac Ionel CristianOK01:44:1201:44:12214
440Tanasa LaurentiuOK01:49:0301:49:03319
442Mirea IonOK01:51:4301:51:43420
444Dumbrava PetricaOK01:52:3501:52:35521
439Mocanu GabiOK01:56:0101:56:01622
445Zaharia ValentinOK02:13:5202:13:52733
438BALABAN GABRIELOK02:17:4602:17:46835
492Cojocaru Radu OK04:21:0704:21:07946
496Crut Leonard Paul OK04:22:3804:22:381048
493Gradinaru Alin MAriusOK04:30:4104:30:411150
494Branzila Florin OK04:30:4104:30:411251
471BERTIA GABRIELDNF- - --
472IONESCU EDUARD IULIANDNF- - --
473GUTU BOGDANDNF- - --
474Dediu BogdanDNF- - --
475Rezeanu FlorianDNF- - --
495Costea Maricel Abandon- - --
436barus stefan robertAbandon- - --
437HARSU BOGDANDNF- - --
443BASTON MIHAITA DANIELDNF- - --
447Demici CristianDNF- - --
448Popescu BogdanDNF- - --
449Dumbrava PetricaDNF- - --
450Cosovan IonAbandon- - --
451Popa LucianDNF- - --

Traseul MTB Amatori, categoria Masculin 50+

Nr.NumeStatusCh.1
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
453Solea OctavianOK02:17:3402:17:34134
456TAL DANUTOK02:24:1602:24:16239
477Hlihor Eugen Abandon- - --
452Pustianu EugenAbandon- - --

Traseul MTB Amatori, categoria Feminin 18-29

Nr.NumeStatusCh.1
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
476Camarasu AncaDNF- - --
497Dana Poclid Abandon- - --

Traseul MTB Amatori, categoria Feminin 40+

Nr.NumeStatusCh.1
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
457Iancu LaviniaOK02:09:4002:09:40132
455STANICA MIOARAOK02:56:0102:56:01243
478Nichifor Iuliana DNF- - --

Traseul Cross, categoria Masculin 18-29

Nr.NumeStatusCh.1
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
310Bulgaru GeorgeOK01:08:3601:08:3611
323Ghizila Dacian IonutOK01:11:5601:11:5622
311Toma ValentinOK01:25:2601:25:26310
309Lipieanu GeorgeOK01:51:1301:51:13419
329Popa LeonardDNF- - --
330Blejan Radu GeorgeDNF- - --
331Jica Cosmin VasileDNF- - --
333Toma ValentinDNF- - --

Traseul Cross, categoria Masculin 30-39

Nr.NumeStatusCh.1
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
313Coca DanielOK01:15:0101:15:0114
314Preda AdrianOK01:20:1301:20:1327
312ISTRATE LaurentiuOK01:21:2101:21:2139
335Ionita TeodorDNF- - --
336ILIE IONDNF- - --
337Rizea FlorinDNF- - --
338Poplauschi Relu DNF- - --
315Caraman IulianDNS- - --

Traseul Cross, categoria Masculin 40+

Nr.NumeStatusCh.1
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
326Nicoara MariusOK01:11:5601:11:5613
327Mihaileco FlorinOK01:19:4801:19:4826
320Andrici SorinOK01:20:2101:20:2138
325Neagu SandelOK01:34:5201:34:52412
316Serban Mircea GheorgheOK02:13:4102:13:41521
317Ploesteanu George DanielOK02:15:1702:15:17622
328Ivanof CristianDNF- - --
334Popa ClaudiuDNF- - --

Traseul Cross, categoria Feminin 18-29

Nr.NumeStatusCh.1
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
301Musca Ana MariaOK01:26:0401:26:04111
322Cosbac AlbertinaNarcisaOK01:36:0001:36:00213
303Dan AndraOK01:43:1201:43:12316
302Urse AdelinaOK01:50:4901:50:49418

Traseul Cross, categoria Feminin 30-39

Nr.NumeStatusCh.1
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
304barus corneliaOK02:13:4002:13:40120
305Stanciu Adina NicoletaOK02:21:4802:21:48223
324Rapisca NicoletaOK03:25:2403:25:24325

Traseul Cross, categoria Feminin 40+

Nr.NumeStatusCh.1
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
319Ciortan NicoletaOK01:17:2801:17:2815
306Vieru AndaOK01:38:4101:38:41214
321Capitanu Mihaela CarminaOK01:40:5701:40:57315
307Dan FloricaOK01:49:1601:49:16417
318Buca NadiaOK03:24:4603:24:46524
332Craciun GianinaDNF- - --
308Gitlan DanielaDNF- - --