Somova-eXtream
Rezultate Somova X-Treme 16 Iunie 2018inapoi la competitii

Pentru neclaritati legate de timpi, va rugam sa ne contactati pe e-mail contact@cronomentrajonline.ro


 

Traseul AVANSATI, categoria 30-39

Nr.NumeLocalitateClubStatusCh.1
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
104LUCIAN CRISTIAN ION TULCEAOK02:09:1202:09:1211
106FLORIN CRISTEA TULCEAEXPLORER MTBOK02:22:0302:22:0324
107MIHAI SOARE CONSTANTAOK02:44:4802:44:4836
109CRISTIAN SMOCHINA BUCURESTIOK02:59:1502:59:1547
101FLORIAN DRAGOS CONSTANTIN CONSTANTABIKE REHAB RACING TEAMAbandon- - --
110ROBU STEFAN CONSTANTACONSTANTA CYCLING TEAMAbandon- - --

Traseul AVANSATI, categoria 40+

Nr.NumeLocalitateClubStatusCh.1
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
102SILVIU POIDA TULCEAOK02:12:1902:12:1912
105EUGEN STEFAN PAL VALEA LUPULUIHPM PRO MOUNTAIN SPORTOK02:15:3702:15:3723
112CATARGIU VALERIU BOTOSANIACTIV EXPLOREOK02:36:5102:36:5135
103LEONTE FLORIN BUCURESTIOK03:20:5503:20:5548
108TIBERIU CUZU BRAILADNS- - --
111CHISOI ADRIAN CONSTANTACONSTANTA CYCLING TEAMAbandon- - --

Traseul AMATORI, categoria 14-17

Nr.NumeLocalitateClubStatusCh.1
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
59NECULA ANDREI FOCSANIAS VELOPOWEROK01:27:3201:27:3215
32DRAGOS TEMELIE FOCSANIMAGAZINUL CU BICICLETEOK01:28:5601:28:5628
31EDUARD PASCALE TULCEAPELICAN BIKEOK01:31:1001:31:10311
43ALIN BURTOI CONSTANTAOK01:38:0201:38:02415
5FILIP PASCALE TULCEAPELICAN BIKEOK01:43:1801:43:18517
38GABRIEL FARCAS URECHESTIOK01:47:0301:47:03621
44ANDREI PETRESCU CONSTANTAOK01:55:4301:55:43727
56CRACIUN ALIS TULCEAOK02:17:4102:17:41844
58ICHIM COSTIN TULCEAPELICAN BIKEOK02:19:3302:19:33946
61TASTAMAN STEFAN SLOBOZIAOK02:33:3202:33:321049

Traseul AMATORI, categoria 18-29

Nr.NumeLocalitateClubStatusCh.1
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
16FLORIN PLESA GALATICLUBUL DE CICLISM GALATIOK01:23:5601:23:5613
6EMIL FILIP TULCEAOK01:43:1801:43:18218
36ADRIAN DAMIANOV TULCEAOK01:57:1101:57:11329
37MIHAI MIGIT TULCEAOK01:59:5401:59:54432
30RADU COSTIN BACCELA TULCEAOK02:04:2602:04:26536
42ALEXANDRU TABAN TULCEAOK02:11:2002:11:20640
1FLORIN CIOABA TULCEAOK02:22:4102:22:41747
29VLAD SALAHORU CONSTANTABIKE REHAB RACING TEAMAbandon- - --

Traseul AMATORI, categoria 30-39

Nr.NumeLocalitateClubStatusCh.1
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
50MARIAN OANCEA TULCEAOK01:19:3301:19:3311
19ADRIAN DONICI GALATICLUBUL DE CICLISM GALATIOK01:22:2901:22:2922
15CIPRIAN DASCALESCU GALATICLUBUL DE CICLISM GALATIOK01:28:4101:28:4136
2DANIEL BOGZOIU GALATICLUBUL DE CICLISM GALATIOK01:30:3701:30:3749
41LIVIU SOCOTITU TULCEAOK01:30:4201:30:42510
39GABI MORARU GALATICLUBUL DE CICLISM GALATIOK01:34:0701:34:07612
46ADRIAN MOLDOVEANU MEDGIDIABIKE REHAB RACING TEAMOK01:42:0401:42:04716
4CLAUDIU BORCEA NAVODARIBIKE RHAB RACING TEAMOK01:44:0301:44:03819
22LAURENTIU BALICA GALATIOK01:52:0301:52:03925
7VASILE CARAULAN TULCEAPELICAN BIKEOK01:58:5701:58:571030
28GEORGE MOTOTOLEA CONSTANTATWTOK01:59:0201:59:021131
45IULIAN BOSCU TULCEAPELICAN BIKEOK02:15:5502:15:551242
9ALEXANDRU AGOP CONSTANTATWTOK02:15:5602:15:561343
8IULIAN MARIAN COZMA CONSTANTATWTOK02:19:2202:19:221445
48GEORGE HULUBA TULCEAPELICAN BIKEOK02:27:2402:27:241548
24LIVIU PASCA CONSTANTABIKE REHAB RACING TEAMOK03:09:4203:09:421654
21DAN BOERENCU TULCEADNS- - --
25OCTAVIAN TALPES GALATIDNS- - --
49LIVIU MUNTEANU TULCEADNF- - --

Traseul AMATORI, categoria 40-49

Nr.NumeLocalitateClubStatusCh.1
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
13GEORGE CALINOVSCHI GALATICLUBUL DE CICLISM GALATIOK01:28:5501:28:5517
57ADRIAN BURUIANA MARASESTIOK01:37:1501:37:15213
14PETRICA DUMBRAVA GALATICLUBUL DE CICLISM GALATIOK01:44:3201:44:32320
35COSMIN LEONTE CONSTANTABIKE REHAB RACING TEAMOK01:47:3601:47:36422
17SORIN STANCIU GALATICLUBUL DE CICLISM GALATIOK01:50:3001:50:30523
55IONESCU EDUARD CONSTANTAOK01:51:5101:51:51624
20IONEL BADARAU BUCURESTIOK01:55:1101:55:11726
33BOGDAN COCINDAU GALATIOK01:55:5901:55:59828
3GABRIEL BALABAN BRAILAOK02:03:1302:03:13933
27FLORIN CONSTANTIN BRAILAOK02:03:5602:03:561035
26ILIE NASTASE GALATIOK02:07:4402:07:441139
34MIRCEA AXENTA BAIA MAREOK02:14:2002:14:201241
60TASTAMAN TRAIAN SLOBOZIAOK02:33:5502:33:551350
10SORIN STANESCU CONSTANTATWTOK02:46:0502:46:051452
11RADU CHISU CONSTANTAAbandon02:35:04 - --
18CRISTIAN DEMICI CONSTANTABIKE REHAB RACING TEAMDNS- - --

Traseul AMATORI, categoria 50+

Nr.NumeLocalitateClubStatusCh.1
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
63ROD ESBEN OK01:24:0301:24:0314
53PETRARIU DORU BOTOSANIOK01:37:3001:37:30214
23EUGEN PUSTIANU TULCEAPELICAN BIKEOK02:03:2002:03:20334
47PAUL APOSTOL TULCEAPELICAN BIKEOK02:45:4802:45:48451
12BOGDAN POPESCU CONSTANTADNS- - --
40RAZVAN VISTERNEANU GALATIDNS- - --

Traseul AMATORI, categoria FEMININ OPEN

Nr.NumeLocalitateClubStatusCh.1
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
52LUCICA CONSTANTINESCU TULCEAOK02:06:0502:06:05137
51ANDREEA BRUSTAN BUCURESTIOK02:06:3702:06:37238
54ELENA ISCRU MEDGIDIABIKE REHAB RACING TEAMOK03:09:2203:09:22353
62TASTAMAN ANDREEA SLOBOZIAAbandon- - --