TURUL MASIVULUI CEAHLAU
Rezultate TURUL MASIVULUI CEAHLAU 30 septembrie 2017inapoi la competitii


Traseul LUNG, categoria M 19-29 ani

Nr.NumeLocalitateClubStatusCh.1
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
16Duca BogdanBacauScott GeigerOK02:57:2902:57:2911
2Calancea Andrei CiprianSuceavaA.C.S. Vee Tire TeamOK03:07:0403:07:0422
22Serbu VictorBucurestihubgets.comOK03:48:0003:48:0038
12Iancu AlinBicazScottTeamOK04:26:5604:26:56414
19Danaila Constantin DoruIasiBla-BlaOK06:39:3606:39:36521
29Marza FlorinGalatiMausbike - TibiscusDNS- - --
31Matei CosminSuceavaMonticondDNS- - --
37Balauca George-SergiuCluj-NapocaNoMad Merida CSTDNS- - --

Traseul LUNG, categoria M 30-39 ani

Nr.NumeLocalitateClubStatusCh.1
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
23Preda RazvanIasiHPM Pro Mountain SportsOK03:21:4203:21:4214
4Apopei IonutIasiHPM Pro Mountain SportsOK03:42:1203:42:1227
1Postolache LucianSuceavaMonticondOK03:50:3703:50:3739
14Apostu Mihai DanGalatiMausBikeOK03:55:4803:55:48410
25Lupascu AlexandruIasiPPBOK04:04:3804:04:38511
33Macovei RomeoGalati-OK04:49:5304:49:53615
21Nicorescu MihaiGalatiBike WorksOK04:59:1504:59:15716
18Oprean AlexandruIasiBla-BlaOK06:39:3406:39:34820
3Filip CristianRomanPiglets-RomanAbandon- - --
11Coman Andrei-SorinVasluiCCVDNS- - --
27Maxim CiumerChisinauMTB.mdAbandon- - --
32Tofan AndreiSuceavaA.C.S. Vee Tire TeamDNS- - --
35Spoiala CristianSuceavaASSIST Biking ClubDNS- - --
36Ralea DanielHusi-DNS- - --
38Madaras AttilaTargu MuresDinamo-BikeXpert Racing TeamDNS- - --
40Balan DanBucurestiXC RidersDNS- - --

Traseul LUNG, categoria M 40+

Nr.NumeLocalitateClubStatusCh.1
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
41Elekes LaszloGheorgheni-OK03:12:1703:12:1713
39Rosu DanielRoman-OK03:26:5703:26:5725
20Juncu VictorChisinauLapmol MTB teamOK03:37:0803:37:0836
17Pintican MariusCluj-NapocaVodafone Cycling TeamOK04:24:5004:24:50412
8Ursache VasilicaIasi-OK05:36:4205:36:42518
42Petre CrivoiOK05:54:0105:54:01619
7Ionita Flavius LeonardIasi-OK07:08:3407:08:34723
9Migala Florin VladIasi-DNF- - --
26Aprodu PetruChisinauMTB.mdAbandon- - --
34Galatanu Adrian MihaiSuceavaASSIST Biking ClubDNS- - --

Traseul LUNG, categoria F OPEN

Nr.NumeLocalitateClubStatusCh.1
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
5Rimniceanu RoxanaIasiHPM Pro Mountain SportsOK04:24:5204:24:52113
28Cotiga TatianaChisinauMTB.mdOK05:05:4605:05:46217
6Ionita Sorina ElenaIasi-OK07:08:3207:08:32322
10Caruceriu MihaelaIasi-DNF- - --
15Spinceana RamonaIasi-DNF- - --
30Vasiliu OanaIasiNeni Cycling TeamDNS- - --

Traseul SCURT, categoria M 14-18 ani

Nr.NumeLocalitateClubStatusCh.1
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
132Pintea Vlad ValentinBacauVee Tire TeamOK02:46:1502:46:1512
151Radeanu Lucian StefanIasiSport ManiaOK02:51:5702:51:5723
147Moisiuc RaresRadauti-OK02:59:1802:59:1836
142Dorcu DavidRomanMTB RomanOK03:03:2803:03:2847
101Silviu BobicIasiOK03:12:0203:12:0259
123Ciobanu Andreisat Luna de Sus, jud. Cluj-DNS- - --
139Oprea CalinSuceavaA.C.S. Vee Tire TeamAbandon- - --
154Popa Vlad AlexandruVasluiVaslui TeamDNS- - --
156Cristea Tudor FlorinBacauHappy SportDNS- - --
161Necula AndreiFocsaniAs VeloPowerDNS- - --

Traseul SCURT, categoria M 19-29 ani

Nr.NumeLocalitateClubStatusCh.1
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
126Cotrus AdrianIasiHPM Pro Mountain SportsOK03:40:1203:40:12120
158Savu Ilie OK03:48:4603:48:46224
136Campeanu SergiuPiatra NeamtCoffee To GoOK04:17:2604:17:26332
143Prichici George-AndreiRomanMTB RomanOK04:35:5104:35:51437
137Nita FlorinPiatra NeamtCoffee To GoOK04:54:3604:54:36539
170Cristian CristeaOK05:03:0705:03:07640
106Balinisteanu Ciprian MirceaBotosani-OK06:16:3806:16:38756
109Cretu IoanVasluiClubul de Ciclism VasluiDNS- - --
146Sucila Radu TraianIasi-Abandon- - --
152Ciurel FilipBucurestiBikexploreDNS- - --

Traseul SCURT, categoria M 30-39 ani

Nr.NumeLocalitateClubStatusCh.1
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
129Mocanu EugenIasiHPM Pro Mountain SportsOK02:41:1402:41:1411
160Vrabiuta CristianSuceavaASSIST Biking ClubOK02:54:3002:54:3024
120Tanasa MadalinIasiHPM Pro Mountain SportsOK03:17:0503:17:05310
103Olaru StefanIasi-OK03:21:0903:21:09411
119Soltuz BogdanIasi-OK03:26:0703:26:07512
149Husleag MihaiBrasov-OK03:26:1203:26:12613
150Negru Ionut-FlorinBrasovVertical SportOK03:26:1903:26:19714
113Lefter StefanIasiOK03:29:0103:29:01816
108Caraciuc SilviuSuceavaMonticondOK03:34:3603:34:36918
102Crihan DragosIasi - AroneanuHPM Pro Mountain Sports OK03:40:1103:40:111019
105Blenche AlinCluj Napoca-OK03:42:5203:42:521122
24Petrariu SebastianIasiAdevaratii prieteni pe bicicletaOK03:55:5403:55:541225
168Crihan GeorgeOK03:59:5703:59:571327
118Pascaru DanielBacau-OK04:08:3904:08:391429
138Dobos AlexandruPiatra NeamtCoffee To GoOK04:24:4304:24:431534
135Rosu ClaudiuPiatra NeamtCoffee To GoOK04:28:0304:28:031635
115Vornicu VictorOK04:33:4004:33:401736
144Iacob Alexandru-CosminVasluiClubul Ciclism VasluiOK05:04:5605:04:561843
165Jalba AndreiOK05:08:4205:08:421945
128Ropota Petronel-DanielVasluiMTB VasluiOK05:31:3605:31:382048
127Hrituleac IonutVasluiMTB VasluiOK05:31:3805:31:382149
130Burete GeorgeIasiHPM Pro Mountain SportsOK06:05:4106:05:412252
164Jijie ConstantinPreventisOK06:07:4506:07:452355
107Purice TudorIasiaSeHighAbandon- - --
159Ignat MihaiBacau-DNS- - --
166Ticarau Marian DanielAiud-DNS- - --

Traseul SCURT, categoria M 40+

Nr.NumeLocalitateClubStatusCh.1
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
13Vasiliu AlexandruIasiHPM Pro Mountain SportsOK02:55:0702:55:0715
111Ilie Cosmin GabrielIasiW2WOK03:09:3803:09:3828
167Ciobanu GabrielPiatra Neamt-OK03:28:3403:28:34315
117Condrea MihaiVatra Moldovitei, SuceavaPro MTBOK03:31:5303:31:53417
163Zbranca LaurentiuIasiOK03:42:2503:42:25521
104Buruiana AdrianMarasesti - Vrancea-OK03:44:2203:44:22623
133Chicu ValentinChisinauLapmol MTB TeamOK03:59:4403:59:44726
134Nastasa ConstantinRomanMTB RomanOK04:01:2004:01:20828
148Moisiuc GheorgheRadauti-OK04:14:0404:14:04930
125Dascalescu IonIasiW2WOK04:16:1504:16:151031
140Barbu NicuIasiW2WOK04:50:3004:50:301138
169Vasile CrivoiPreventisOK05:03:2505:03:251241
145Stavar CatalinVasluiClubul Ciclism VasluiOK05:04:5505:04:551342
110Dolhascu TudorIasiW2WOK05:05:0505:05:051444
153Tolgyesi Ervin-OK05:44:1405:44:141550
124Gatfa CalinIasiW2WOK06:07:0006:07:001653
121Prisecaru OvidiuIasiW2WOK06:07:4106:07:411754
122Pruteanu CristianVasluiCiclism VasluiOK06:16:4906:16:491857
114Gradinariu VictorIasiIasi BikeAbandon- - --
155Cristea FlorinBacauHappy SportDNS- - --
157Bulai PetrutBacauElephant bike clubDNS- - --
162Chiriac VasileDolhascaBike-DolhascaDNS- - --

Traseul SCURT, categoria F OPEN

Nr.NumeLocalitateClubStatusCh.1
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
131Bejan MihaelaIasi-OK04:20:3304:20:33133
141Oprea IunicoBucuresti-OK05:10:2805:10:28246
116Aonofriesei AlexandraIasiAlpin Club RepedeaOK05:28:4805:28:48347
112Enache VasilicaBacau-OK05:44:1605:44:16451