xco zemes runcu
Rezultate XCO Zemes Runcu 13 august 2017inapoi la competitii


Traseul KIDS, categoria Masculin 10-13 ani

Nr.NumeStatusCh.1
Total/Lap
Ch.2
Total/Lap
Ch.3
Total/Lap
Ch.4
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
302Luca Marcu George OK00:06:3300:13:54 / 00:07:2100:20:53 / 00:06:5900:27:56 / 00:07:0300:27:5611
311Temelie Dragos OK00:07:3300:15:27 / 00:07:5400:23:11 / 00:07:4400:31:15 / 00:08:0400:31:1522
329Ghencea Mihnea OK00:07:0100:14:58 / 00:07:5700:23:14 / 00:08:1600:31:37 / 00:08:2300:31:3733
323Alupei Andrei OK00:09:1400:17:49 / 00:08:3500:26:49 / 00:09:0000:35:56 / 00:09:0700:35:5644
304Tanase Cristian OK00:08:1300:17:23 / 00:09:1000:26:57 / 00:09:3400:36:31 / 00:09:3400:36:3155
326Sarghie Ionut Laurentiu OK00:08:2100:17:51 / 00:09:3000:27:11 / 00:09:2000:37:24 / 00:10:1300:37:2466
316Lazar Paul OK00:09:2100:18:32 / 00:09:1100:28:21 / 00:09:4900:38:22 / 00:10:0100:38:2277
307Adobri Denis Costin OK00:08:4800:18:29 / 00:09:4100:28:17 / 00:09:4800:39:05 / 00:10:4800:39:0588
309Ispas George Rares OK00:09:1100:19:23 / 00:10:1200:30:00 / 00:10:3700:39:58 / 00:09:5800:39:5899
312Lazar Alexandru OK00:09:2500:18:39 / 00:09:1400:29:21 / 00:10:4200:40:09 / 00:10:4800:40:091010
301Amarie Ion OK00:09:1300:19:27 / 00:10:1400:30:04 / 00:10:3700:40:15 / 00:10:1100:40:151111
308Olaru Stefan OK00:09:5100:21:12 / 00:11:2100:33:00 / 00:11:4800:44:04 / 00:11:0400:44:041213
333Munteanu Rares OK00:10:2100:20:51 / 00:10:3000:32:16 / 00:11:2500:44:21 / 00:12:0500:44:211314
321Levarda Andrei OK00:11:5300:22:15 / 00:10:2200:34:20 / 00:12:0500:45:40 / 00:11:2000:45:401415
324Nastase Alex Stefan OK00:09:3600:20:43 / 00:11:0700:33:45 / 00:13:0200:46:31 / 00:12:4600:46:311516
322Darlau Andrei OK00:10:4400:21:49 / 00:11:0500:35:40 / 00:13:5100:47:13 / 00:11:3300:47:131617
328Pascarita Marius OK00:10:4200:23:08 / 00:12:2600:38:31 / 00:15:2300:50:02 / 00:11:3100:50:021718
335Placinta Andrei OK00:12:0200:26:35 / 00:14:3300:39:54 / 00:13:1900:50:36 / 00:10:4200:50:361819
330Berbece Darius Gabriel OK00:12:1600:26:43 / 00:14:2700:41:56 / 00:15:1300:51:06 / 00:09:1000:51:061920
325Calin Darius OK00:13:0700:27:39 / 00:14:3200:43:20 / 00:15:41-00:00:002021
331Sandu Tudor OK00:15:5900:32:55 / 00:16:5600:50:50 / 00:17:55-00:00:002124
303Dabija Luca OK00:16:5900:34:23 / 00:17:2400:51:12 / 00:16:49-00:00:002225
327Toma Cosmin OK00:14:4200:33:08 / 00:18:26--00:00:002326
332Petcu Ionut-Octavian OK00:20:3000:41:12 / 00:20:42--00:00:002427
334Lazar Darius OK00:29:1500:44:13 / 00:14:58--00:00:002528
306Sardeni Raul OK00:11:40---00:00:002629
305Tanasa Teodor Nicolas DNS---- - --
310Nastasa Stefan Alexandru DNS---- - --
317Barla Vlad Matei DNS---- - --
318Hirbuleanu Dragos Gabriel DNS---- - --
319Ungurasu Ionut DNS---- - --

Traseul KIDS, categoria Feminin 10-13 ani

Nr.NumeStatusCh.1
Total/Lap
Ch.2
Total/Lap
Ch.3
Total/Lap
Ch.4
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
313Movila Andra - Lavinia OK00:13:3000:19:48 / 00:06:1800:30:33 / 00:10:4500:42:37 / 00:12:0400:42:37112
315Ghimici Andreea Melania OK00:14:0600:28:52 / 00:14:4600:44:50 / 00:15:58-00:00:00222
314Balcu Irina OK00:13:4700:28:11 / 00:14:2400:48:27 / 00:20:16-00:00:00323

 


Traseul Race 6, categoria Masculin 19 -29 ani

Nr.NumeStatusCh.1
Total/Lap
Ch.2
Total/Lap
Ch.3
Total/Lap
Ch.4
Total/Lap
Ch.5
Total/Lap
Ch.6
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
223Duca Bogdan OK00:11:1100:22:48 / 00:11:3700:34:34 / 00:11:4600:46:24 / 00:11:5000:58:15 / 00:11:5101:10:09 / 00:11:5401:10:0911
262Calancea Ciprian OK00:11:4200:23:28 / 00:11:4600:35:56 / 00:12:2800:48:33 / 00:12:3701:01:06 / 00:12:3301:13:37 / 00:12:3101:13:3722
224Marin Sebastian Laurentiu OK00:11:3300:24:39 / 00:13:0600:37:35 / 00:12:5600:51:18 / 00:13:4301:05:04 / 00:13:4601:19:10 / 00:14:0601:19:1034
226Mindrescu Andrei OK00:12:5300:26:10 / 00:13:1700:39:30 / 00:13:2000:53:39 / 00:14:0901:08:40 / 00:15:0101:23:13 / 00:14:3301:23:1347
221Tudosa Vladimir OK00:15:1700:31:25 / 00:16:0800:48:53 / 00:17:2801:09:50 / 00:20:5701:30:35 / 00:20:45-00:00:00510
252Petcu Andrei OK00:18:1300:36:51 / 00:18:3800:56:27 / 00:19:3601:15:38 / 00:19:11--00:00:00613
222Bobos Abel OK00:18:1100:37:23 / 00:19:1201:00:36 / 00:23:13---00:00:00718
254Apreutesei Ovidiu OK00:22:0600:44:08 / 00:22:0201:10:45 / 00:26:37---00:00:00819
219Visan-Stanciu Marius DNS------ - --
220Parfeni Ionut-Alexandru DNS------ - --
1003Popescu Cosmin Alexandru DNS------ - --
1004Apreutesei Ovidiu Ionut DNS------ - --
1011Petcu Andrei DNS------ - --

Traseul Race 6, categoria Masculin 30 -39 ani

Nr.NumeStatusCh.1
Total/Lap
Ch.2
Total/Lap
Ch.3
Total/Lap
Ch.4
Total/Lap
Ch.5
Total/Lap
Ch.6
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
260Onica Stefan Stelian OK00:12:5500:26:26 / 00:13:3100:40:05 / 00:13:3900:53:41 / 00:13:3601:07:46 / 00:14:0501:21:55 / 00:14:0901:21:5515
238Lukacs Gyula OK00:13:0400:26:47 / 00:13:4300:40:42 / 00:13:5500:54:55 / 00:14:1301:08:55 / 00:14:0001:23:02 / 00:14:0701:23:0226
257Mircioi Cristian OK00:13:4300:27:29 / 00:13:4600:41:19 / 00:13:5000:55:21 / 00:14:0201:09:34 / 00:14:1301:24:37 / 00:15:0301:24:3738
234Sandu Cristian OK00:14:2500:29:33 / 00:15:0800:45:33 / 00:16:0001:01:47 / 00:16:1401:17:59 / 00:16:12-00:00:0049
236Bejan Cosmin OK00:16:0900:33:25 / 00:17:1600:50:50 / 00:17:2501:13:23 / 00:22:33--00:00:00511
229Balcu Marian OK00:17:1400:36:19 / 00:19:0500:55:49 / 00:19:3001:15:18 / 00:19:29--00:00:00612
264Damian Andrei OK00:18:5200:38:27 / 00:19:3500:58:35 / 00:20:0801:20:11 / 00:21:36--00:00:00715
253Pascaru Andrei OK00:20:2100:40:21 / 00:20:0001:00:23 / 00:20:0201:20:34 / 00:20:11--00:00:00816
263Dabija Lucian OK00:19:0100:39:19 / 00:20:1801:00:57 / 00:21:3801:21:07 / 00:20:10--00:00:00917
239Darie Valeanu OK00:21:2400:45:40 / 00:24:1601:12:22 / 00:26:42---00:00:001020
241Niculae Gabriel OK00:22:4100:50:52 / 00:28:1101:22:16 / 00:31:24---00:00:001123
235Stefan Dan Constantin OK00:19:5801:14:53 / 00:54:55----00:00:001224
230Ghinet Cosmin DNS------ - --
231Iordachioaia Bogdan DNS------ - --
232Kelemen Arpad DNS------ - --
233Marius Nistor DNS------ - --
237Dumitru Ilisescu DNS------ - --
1005Ciofu Adrian DNS------ - --
1006Nedelcu Florin DNS------ - --
1007Iancu Andrei DNS------ - --
240Bostan Daniel DNS------ - --
242Marius Iftime DNS------ - --
243Olariu Bogdan DNS------ - --
1010Andrei Damian DNS------ - --

Traseul Race 6, categoria Masculin 40 ani +

Nr.NumeStatusCh.1
Total/Lap
Ch.2
Total/Lap
Ch.3
Total/Lap
Ch.4
Total/Lap
Ch.5
Total/Lap
Ch.6
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
256Ionascu Marius OK00:12:3300:25:23 / 00:12:5000:38:29 / 00:13:0600:51:15 / 00:12:4601:04:09 / 00:12:5401:17:56 / 00:13:4701:17:5613
245Buruiana Adrian OK00:19:0500:38:34 / 00:19:2900:57:54 / 00:19:2001:18:21 / 00:20:27--00:00:00214
248Vasilica Iulian Mihai OK00:21:3800:48:48 / 00:27:1001:13:46 / 00:24:58---00:00:00321
247Istrate Sorin OK00:24:5500:49:02 / 00:24:0701:15:34 / 00:26:32---00:00:00422
246Cosmin Gabriel Ilie DNS------ - --
1008Popa Cristian DNS------ - --
1009Iulian Gaburici DNS------ - --
249Romeo Intuneric DNS------ - --
250Popa Nicolaie Cristian DNS------ - --
251Maxim Catalin Abandon------ - --

Traseul Race 4, categoria Masculin 14-18 ani

Nr.NumeStatusCh.1
Total/Lap
Ch.2
Total/Lap
Ch.3
Total/Lap
Ch.4
Total/Lap
Ch.5
Total/Lap
Ch.6
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
255Captari Albert OK00:13:3200:27:22 / 00:13:5000:41:28 / 00:14:0600:56:02 / 00:14:34--00:56:0211
205Pintea Vlad Valentin OK00:13:4900:27:55 / 00:14:0600:42:31 / 00:14:3600:56:54 / 00:14:23--00:56:5422
201Agafitei Robert OK00:15:2400:30:39 / 00:15:1500:46:44 / 00:16:0501:02:02 / 00:15:18--01:02:0233
261Oprea Calin OK00:13:5400:29:29 / 00:15:3500:46:01 / 00:16:3201:02:04 / 00:16:03--01:02:0444
211Necula Andrei OK00:14:5100:30:36 / 00:15:4500:47:58 / 00:17:2201:07:06 / 00:19:08--01:07:0655
203Lazar Catalin OK00:16:0800:34:27 / 00:18:1900:55:20 / 00:20:5301:15:13 / 00:19:53--01:15:1366
208Zugravu Cristian Vasile OK00:18:1900:39:29 / 00:21:1001:06:20 / 00:26:51---00:00:0078
212Capitanu Alexandru Abandon00:15:43----- - --
202Juncu Mircea DNS------ - --
204Petruc Razvan DNS------ - --
206Ciobanu Andrei DNS------ - --
207Purcariu George Cosmin DNS------ - --
209Sandescu Fabian DNS------ - --
210Cretu Florin DNS------ - --
214Biea Andrei DNS------ - --
215Oprea Calin DNS------ - --
216Farcas Gabriel DNS------ - --
217Ailenei Mihai DNS------ - --
1002Toma Cosmin Stefan DNS------ - --
259Farcas Jenica Abandon------ - --

Traseul Race 4, categoria Feminin 14-18 ani

Nr.NumeStatusCh.1
Total/Lap
Ch.2
Total/Lap
Ch.3
Total/Lap
Ch.4
Total/Lap
Ch.5
Total/Lap
Ch.6
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
218Marin Ioana Stefania OK00:19:0800:40:04 / 00:20:5601:02:49 / 00:22:4501:25:33 / 00:22:44--01:25:3317

Traseul Race 4, categoria Feminin 19-29 ani

Nr.NumeStatusCh.1
Total/Lap
Ch.2
Total/Lap
Ch.3
Total/Lap
Ch.4
Total/Lap
Ch.5
Total/Lap
Ch.6
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
228Rebeca Mindrescu OK00:24:2600:51:46 / 00:27:2001:22:50 / 00:31:04---00:00:0019
227Oana Daniela Vasiliu DNS------ - --

Traseul Race 4, categoria Feminin 30+ ani

Nr.NumeStatusCh.1
Total/Lap
Ch.2
Total/Lap
Ch.3
Total/Lap
Ch.4
Total/Lap
Ch.5
Total/Lap
Ch.6
Total/Lap
TimpPozitieClasament Gen.
244Teris Lidia-Monica OK00:26:2800:57:03 / 00:30:3501:27:03 / 00:30:00---00:00:00110
258Sandu Andreea Alina OK00:35:1501:27:00 / 00:51:45----00:00:00211